Šanse ali ne?

docker

Zelenc'
9. jun 2021
15
2
3
Ja in kj da nardim...prasal sem za pijačo pa je rekla da odvisno...da je drug teden fraj in da se itak še vidimo...če ne da cifre jo ne bom silu...
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Ja in kj da nardim...prasal sem za pijačo pa je rekla da odvisno...da je drug teden fraj in da se itak še vidimo...če ne da cifre jo ne bom silu...

Okej, še zadnjič se oglašam. Vprašal si jo, ali je za pijačo - generalno, mogoče, enkrat, nedoločeno. In ti je odgovorila na enak način.

Reč "a greva na X dan ob Y uri nekam na lokacijo/aktivnost Z?" To je povabilo, tisto kar si ti vprašal je pa anketa o razpoloženju. Kaj si želel, da ti ženska organizira dejt in ti predstavi kaj bi delala, kam šla in kdaj? Pač moraš dat konkretno informacijo, sicer ona ne ve kdaj naj si med šihtom, frizerjem, prijateljicami in vsem ostalim organizira čas zate. A si jo vprašal za cifro? Nisi? Kako naj ona ve, da hočeš njeno cifro, da bi ji predstavil svoj načrt?

Vzamem nazaj tisto, da če sta si všeč, bosta že nekako prišla skup. Ker ta moj nasvet je temeljil na predpostavki, da veš kaj delaš.

Aja, pa če je povabiš na pijačo, z datumom in uro, pa ko ženska vpraša "kam bi pa šla?", če boš rekel "ne vem, ti povej", te pridem osebno oklofutat. Moraš imet pripravljen scenarij, vsaj tri opcije, nekaj zanimivega, da ona samo izbere, ne pa da mora namest tebe razmišljat.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Okej, še zadnjič se oglašam. Vprašal si jo, ali je za pijačo - generalno, mogoče, enkrat, nedoločeno. In ti je odgovorila na enak način.

Reč "a greva na X dan ob Y uri nekam na lokacijo/aktivnost Z?" To je povabilo, tisto kar si ti vprašal je pa anketa o razpoloženju. Kaj si želel, da ti ženska organizira dejt in ti predstavi kaj bi delala, kam šla in kdaj? Pač moraš dat konkretno informacijo, sicer ona ne ve kdaj naj si med šihtom, frizerjem, prijateljicami in vsem ostalim organizira čas zate. A si jo vprašal za cifro? Nisi? Kako naj ona ve, da hočeš njeno cifro, da bi ji predstavil svoj načrt?

Vzamem nazaj tisto, da če sta si všeč, bosta že nekako prišla skup. Ker ta moj nasvet je temeljil na predpostavki, da veš kaj delaš.
"a greva na X dan ob Y uri nekam na lokacijo/aktivnost Z?"
Ta butl bo res tko rekel, dej napiš mu raje konkreten predlog...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Že sam naslov je tak, da tale zmenek ne obeta:

Šanse ali ne ...

Šanse da ali ne ... to bi šlo skoz .... mal popačeno, ampak ajde ...

Šanse ali ne? To pomeni, da izbiraš med "šansami" in "ne". Itak, da je odgovor: ne.
Butl. :evil:
 
  • Ljubezen
Reactions: turbobitch

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Okej, še zadnjič se oglašam. Vprašal si jo, ali je za pijačo - generalno, mogoče, enkrat, nedoločeno. In ti je odgovorila na enak način.

Reč "a greva na X dan ob Y uri nekam na lokacijo/aktivnost Z?" To je povabilo, tisto kar si ti vprašal je pa anketa o razpoloženju. Kaj si želel, da ti ženska organizira dejt in ti predstavi kaj bi delala, kam šla in kdaj? Pač moraš dat konkretno informacijo, sicer ona ne ve kdaj naj si med šihtom, frizerjem, prijateljicami in vsem ostalim organizira čas zate. A si jo vprašal za cifro? Nisi? Kako naj ona ve, da hočeš njeno cifro, da bi ji predstavil svoj načrt?

Vzamem nazaj tisto, da če sta si všeč, bosta že nekako prišla skup. Ker ta moj nasvet je temeljil na predpostavki, da veš kaj delaš.

Aja, pa če je povabiš na pijačo, z datumom in uro, pa ko ženska vpraša "kam bi pa šla?", če boš rekel "ne vem, ti povej", te pridem osebno oklofutat. Moraš imet pripravljen scenarij, vsaj tri opcije, nekaj zanimivega, da ona samo izbere, ne pa da mora namest tebe razmišljat.
To je to. Če bi bilo več takih bab bi bilo precej lažje.

Zdej pa ne bit picka pa povabi babo v
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pogovorno je čisto razumljivo kaj je mislil

bi pa osebno sedaj vsaj probu do konca pa šele potem mogoče kaj od runota...
sicer težko dojet kakšna je bila dinamika pogovora ampak ajde recimo da je odgovorila tako kot je vprašal, nekako v luftu vse skupaj pa da ma kaj interesa ker je bla zdej mal bl suša zarad zaprih kafičov...

pejd bolj direkt, pa ni treba pijačke, boljš je neki mal bl aktivnga. race futrat, nove kavbojke kupt, v ikejo po omarco, darilo za kolega/ico k ma rojstn dan pa rabš enga da mal pomaga... jaz sem v svojih dneh raje kaj takega malo butastega ampak aktivnega in velik maš za komentirat tko da ni težav s pogovorom.

prej je včasih sicer res bila hitra pijača preden sem jo na kaj takega povabil ampak to zato da nisem kakšne čist butaste sabo vozil s katero se res čist nč ne kliknem... no vi2 sta to že dala skoz, kaj jo češ spet v kafič vozt, saj jo ne voziš iskat novga šihta...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Aja, pa če je povabiš na pijačo, z datumom in uro, pa ko ženska vpraša "kam bi pa šla?", če boš rekel "ne vem, ti povej", te pridem osebno oklofutat.....
A te to rajca? Pondelk po šihtu.....da se sprostiva! :evil:

Evo se prilagodim lokacijsko.......ker vem da vam ženskam to povzroča stres!

:srce:
 

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala
Vsakič ko greš tja plačaj račun z 500 evri,ni hudir,da ne bi izstopal.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ja in kj da nardim...prasal sem za pijačo pa je rekla da odvisno...da je drug teden fraj in da se itak še vidimo...če ne da cifre jo ne bom silu...

Zberi si en dan drug teden, potem jo pa vprašaj, če je frej tisto popoldne. In če ti reče ja, ji reči: daj pridi z mano na en sprehod tam in tam. Raje tako kot pa "a bi šla z mano ...". Ženske imajo rade, da daš sam pobudo, ne pa, da ji daš na izbiro, da ona odloči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Odvisno od toplotne vrednosti iskrečega se elementa.... :)
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Ko svečka v glavi prebije bariero možgani/mednožje, ne rabi dosti hlapov, da pride do vžiga ...rezultat so mokre rjuhe in čez čas frajla pobegne z gasilcem (brizgalna brizga) ...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zberi si en dan drug teden, potem jo pa vprašaj, če je frej tisto popoldne. In če ti reče ja, ji reči: daj pridi z mano na en sprehod tam in tam. Raje tako kot pa "a bi šla z mano ...". Ženske imajo rade, da daš sam pobudo, ne pa, da ji daš na izbiro, da ona odloči.
Tole se zmeni takoj . Tako da sedaj hodi tam na malco . Po pravici pa o njej ne veš nič lahko ima otoka ,v resni vezi poročena, ločena .
 
  • Všeč mi je
Reactions: melov