Šanse ali ne?

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Jao, Runota ne poslušat. Oz. ga lahko, če hočeš kakšno od unih histeričnih drama queens. Če hočeš normalno bejbo (tudi samo za seks, lahko pa tudi na daljše proge, vseeno, saj tudi "resne" punce hočejo kdaj samo malo zabave - samo da sta si oba na jasnem kakšna so pričakovanja), pa ti citiram najbolj uporabne nasvete tukaj:
Bodi kar si. Tak te bo prebrala tak ka ne glumi. Če ne bo tko šlo tud drgac nebo
Na to foro se bosta se rezala, ko bosta zvecer na terasci pila, ti mrzlo, ona pa kak koktejlck, ki ji ga bos ti naredu, otroci bodo ze spali...kmalu bosta pa sla noter, ker bodo komarji pikali...in bosta tarnala...fak, spet ti komarji....to pa je, ko ni vec zim, pa nc ne pocrka...nc, a bos sel jutri ti v vrtec po ta malo, jst mam frizerja....pa nove copate je treba za mulca...aja, podpis je dobil...spet je zlasal enga.....ammm, a prides v pojslo? Ze 2 tedna spis na kaucu...ves, jst tega ne morem vec prenasat....a bos u pojsli, al pa kr tam na kaucu ostan...
Tale Cash-eva je pa živa resnica...

"kelnerce" so najbolj na udaru, bednih fint sliši vsak dan 100, se bo treba malo bolj potrudit če boš želel da si te zapomni dlje kot ostale težake ;)
Eem so poklici kjer moras biti extra prijazen in dedci to zamenjujete za flirtanje. Se še vidimo fraza je pa tudi zelo vzpodbudna, not. Igre nimas, se pravi, ce nisi 185cm plus atlet z debelo denarnico..

Pa ne flirtat v baru no, to je res visji level. Tle ni tipa, da ga kelnarca se ni videla, vrstice da ni slisala, slinjenja poslusala.

Vsak dan po malem se spoznavajo prjatli, ce isces sex je nujen moment, trenutek in hitrost.
bistvo je, da nisi uzaljen ce rece ne

Osebne kvalifikacije: sem ženska, ki dela v poklicu kjer je statistično gledano veliko tipov, in sem že slišala, videla in doživela "svega in svašta" na področju, emmmm, medosebnih odnosov. ;)
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
^^ OP, žensk nikoli ne poslušaj glede nasvetov zapeljevanja, ker ti bodo trobile neumnosti. To je isto, kot spraševati debeluha, kako se shujša ali reveža, kako obogateti.

Source: sem že dovolj dolgo na svetu.

Če si se pa že pofočkala, pa povej še svoj nasvet in tako demantiraj moje navedbe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Če si se pa že pofočkala, pa povej še svoj nasvet in tako demantiraj moje navedbe.

Gor sem citirala tiste, ki bi jih tudi sama dala. Če pričakuješ kakšno revolucionarno odkritje, ga ni. Če sta si všeč, bosta že nekak prišla skupaj. Zaradi specifike poklica v tej situaciji (kelnarca - mora bit prisiljeno prijazna do strank, ima veliko strank) je pač malo bolj zahtevno. Če se pa greš te glupe PUA/MRA/redpill/incel igrice, boš dobil žensko, ki se odziva na take igrice, kar ni nujno... zdravo zate.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Runo ima prav, najslabs poleg debilnih kolegov, ki ne sexajo, je poslusati nasvete zenske. Zenske se ne prenesete že med sabo pa bos dajala nasvete lol. Sanja se vam ne koliko dela je treba za dedca da polozi eno. Saj na koncu je igra stevil zato se ne obotavljaj predolgo pq tisto bodi kar si je tudi bedna. Runotu placaj kosilo in pijaco in pejta v akcijo. Najboljsi nasvet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Runo

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Souisis nima veze za kaj rabi zensko, za resno vezo, sex, da mu magistrsko spise... gre se zato, da cimvec zensk spozna, zamenja in potem bo vedel kaj mu pase na dolgi rok. Plus se ognil pastem in ne bo porocil eno s tatoojem gandija na vratu in uhanom v nosu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
zaseka, s tvojimi idejami o odnosu do žensk me ne čudi tako zagrenjeno stališče. Pač, kakor se obnašaš do drugih, tako boš dobil nazaj. Zdaj pa nehaj meni tukaj srat in svoje frustracije zdravi kje drugje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
OP, če bi jo rad dobil, naredi naslednje:
- boh ne daj, da se naslednji teden prikažeš tam; za kak mesec zamenjaj restavracijo
- vmes delaj na sebi (pejdi na fitnes, tek, bodi zaposlen, produktiven ...)
- fokusiraj se še na druge ženske
- ko se vrneš, ji zmenka več ne omenjaj, ampak bodi skuliran, indiferenten, samozavesten in pozitiven.

Če si boš pravilno dvignil status, bo tisto srečanje sama od sebe privlekla na plano. Če ne, jo pozabi.
 

docker

Zelenc'
9. jun 2021
15
2
3
Drugače alkota sploh ne pijem.

Drugace pa ja, mi je ta punca ful usec. Zdj en cas ne bom hodu tja na kosilo.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Drugače alkota sploh ne pijem.

Drugace pa ja, mi je ta punca ful usec. Zdj en cas ne bom hodu tja na kosilo.

Good boi.

Ta punca je samo ena izmed mnogih. Lepih punčar je polno. In če je všeč tebi, je tudi 99% ostalim. Verjetno jo pecajo na polno. Zato moraš nekako izstopat. To lahko narediš pa samo tako, da se ne obnašaš do nje kot ostali. Za več info glej videje tipa, ki sem ga zgoraj omenjal.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A niste prebrali, da je prisla sama ze 2x do njega...ammmm...ce se ne bi zanimala, bi rekla, da dela cele dneve in nima cajta.
Ce je res lusna, jo bo hitro drug cakacil...ne odlasaj....se vedno lahko potem gres u drugo gostilno drugo pecarit
 
  • Wow
Reactions: Runo