Samsung S10 Plus ali Huawei P30 PRO

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Res je, po novem si bom zjutraj 2 uri prej naredil uro da si napolnim telefon, da se mi slucajno ne bo cez noc filal. Pa dobro... a se eni sploh berete kaj pisete? :rolleyes:

Aja pa vem da ni bil to tvoj nasvet ampak da sploh kdo taksno neumnost izjavi in to na kakrsnem koli servisu svetuje...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Jasno da mas prav. Moj odgovor je bil vsem, ko komplicirajo glede polnjenja. Kot ze receno. Pri meni se telefon vklopi zvecer pred spanjem in izklopi zjutraj, ko vstanem. Tudi ce mam se 50% baterije.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Enako delam sam. Sicer imam še Note 4 in menjal sem že ene 5 baterij. Ko sem menjal prvič sam najbrž še dobil orginal, kasneje pa je to skorajda nemogoče in potem seveda nobena baterija ne drži več niti pol toliko kot original. Hitro polnjenje pa imam izklopljeno, razen, če je res nujno.

Me prav skrbi kako bo s tem pri teh novih telefonih, ko so zlepljeni skupaj, kako za vraga sploh menjati baterijo, če bi ga rad imel dlje časa? Sem gledal enkrat sestrinega P20 pa v meniju sploh nisem našel opcije za izklop hitrega polnjenja.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ne vem kje je problem. Sam imam telefon že tri leta in bi reku da sem 99% polnil s quick charge opcijo. Telefon še kar zdrži en cel dan. Ne vem pa kje je problem tudi zamenjati baterijo. Vse telefone se lahko odpre in menja baterijo. Daš hitro polnjenje in je telefon v 1h poln če ni ravno čisto prazen. Čist preveč problemov mate s preprostimi stvarmi. :evil: Še vedno se verjetno menja več telefonov kot baterij, ker baterija zdrži dlje kot telefon. :)
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Enako delam sam. Sicer imam še Note 4 in menjal sem že ene 5 baterij. Ko sem menjal prvič sam najbrž še dobil orginal, kasneje pa je to skorajda nemogoče in potem seveda nobena baterija ne drži več niti pol toliko kot original. Hitro polnjenje pa imam izklopljeno, razen, če je res nujno.

Me prav skrbi kako bo s tem pri teh novih telefonih, ko so zlepljeni skupaj, kako za vraga sploh menjati baterijo, če bi ga rad imel dlje časa? Sem gledal enkrat sestrinega P20 pa v meniju sploh nisem našel opcije za izklop hitrega polnjenja.
Ne vem zakaj bi sploh izklapljal to opcijo?
Se ti ne zdi, da si potem nekaj delal narobe. Da si menjal 5 baterij je nekaj narobe. Pri hiši smo imeli dva Note 4 in se ne spomnim več, dva ali tri Note 3, tam dve tri leta pa ni bilo nobenemu potrebno menjat baterije. Tisti ki so ga ponujali so imeli vedno vklopljeno hitro polnenje. Pazilo se je edino, da se ni izpraznil do konca, polnil se je pa po potrebi.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Ne vem zakaj bi sploh izklapljal to opcijo?
Se ti ne zdi, da si potem nekaj delal narobe. Da si menjal 5 baterij je nekaj narobe. Pri hiši smo imeli dva Note 4 in se ne spomnim več, dva ali tri Note 3, tam dve tri leta pa ni bilo nobenemu potrebno menjat baterije. Tisti ki so ga ponujali so imeli vedno vklopljeno hitro polnenje. Pazilo se je edino, da se ni izpraznil do konca, polnil se je pa po potrebi.

Nič ni bilo narobe, na telefonu je več kot 200 aplikacij in vsaka si pač nekaj vzame, tako da po kakšnem letu sem že moral polniti telefon 2x na dan. Poznam tudi jaz enega, ki ima v Note 4 še drugo baterijo. Saj gre, če dobiš orginal ampak najti orginal po takem času je kot igla v senu, ponaredki pa delajo 1/2 orginala.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Zanima me kako prenesem aplikacije iz s8+ na s10+ s katerimi aplikacijami, kako se prenese nlb klik, sygic.....
Če si prijavljen v google račun ali pa v samsung račun, te ob prijavi v nov telefon nekje vmes vpraša, če želiš sinhronizirat vse nastavitve in appe iz prejšnje naprave v novo napravo. Sicer pa ne vem, zakaj bi bil tak problem to ročno premaknit iz google playa, morda zaradi certifikatov... Torej smart switch, ali pa kot sem napisal...
 
Nazadnje urejeno: