Samsung Galaxy S8

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
V Bigbangu je servis za Samsunge
Ja to sem videl ja. Piše pa, da je ta servis samo za hitra popravila. Sem predvideval da menjava kamere ne spada pod hitra popravila.

Hitro servisno popravilo: za primer manjših popravil Samsungovih naprav, se lahko obrnete neposredno na enega izmed pooblaščenih servisov, kjer vam bodo poskušali napravo popraviti v roku 1 ure. Med hitra servisna popravila sodijo:
  • ohranitev podatkov,
  • obnova programske opreme,
  • tovarniška ponastavitev naprave (reset),
  • popravilo poškodovanih ali nedelujočih ekranov (odvisno od modela),
  • težave s polnjenjem (pregled in test povezovalnega kabla in napajalnika, zamenjava polnilnega priključka),
  • popravilo mikrofona, slušalke, zvočnika.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Če pod hitra popravila sodijo:
  • popravilo poškodovanih ali nedelujočih ekranov (odvisno od modela),
  • težave s polnjenjem (pregled in test povezovalnega kabla in napajalnika, zamenjava polnilnega priključka),
  • popravilo mikrofona, slušalke, zvočnika. Ne vem zakaj potem menjava kamere ne bi sodila zraven tega. Sigurno manj dela kot popravilo poškodovanih ali nedelujočih ekranov , zamenjava polnilnega priključka (odvisno od modela) ali tam tam z popravilo, menjavo mikrofona, slušalke, zvočnika.
 

svd

Pripravnik
12. maj 2008
41
0
6
Če pod hitra popravila sodijo:
  • popravilo poškodovanih ali nedelujočih ekranov (odvisno od modela),
  • težave s polnjenjem (pregled in test povezovalnega kabla in napajalnika, zamenjava polnilnega priključka),
  • popravilo mikrofona, slušalke, zvočnika. Ne vem zakaj potem menjava kamere ne bi sodila zraven tega. Sigurno manj dela kot popravilo poškodovanih ali nedelujočih ekranov , zamenjava polnilnega priključka (odvisno od modela) ali tam tam z popravilo, menjavo mikrofona, slušalke, zvočnik
 

svd

Pripravnik
12. maj 2008
41
0
6
A kdo ve, zakaj se na mojem S8 zadnje čase WI-Fi ne vklopi avtomatsko, ko se prižge ekran. Prej je to delovalo. Hvala
 

problematik

Pripravnik
30. jun 2014
46
2
8
Mogoče kdo ve, kaj bi lahko bil vzrok da pri klicih sogovornik skoraj nič ne sliši kaj govorim oz. zelo zelo slabo, medtem ko jaz normalno slišim sogovornika, preko speakerja se pa sliši normalno. Je možno, da je pokvarjen mikrofon? Ali lahko uveljavljam garancijo za burn-in zaslon? Kateri servis je na boljšem glasu kar se tiče garancijskih popravil, Ram2 ali Emonagram?

lp
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ima kdo kakšno informacijo kdaj bomo dobili v Sloveniji Android Pie na S8? Sem na Telemachu, če je kakšna razlika.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Napovedano je za mesec Marec.. Tak da do konc mesca bi mogu dobit oz. najkasneje v začetku Aprila...
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Kupljen pri Telemachu, posodobitev pa sem naložil v službi med jutranjo kavo. Je kar nekaj sprememb. Predvsem t.i. material design. Čez 3 dni se pa itak ne bom več spomnil, kako je bilo prej.
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
V nastavitvah si moraš spremeniti način delovanja. Trenutno imaš nastavljeno, da se prižge ob dotiku na zaslon.....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Nekaj me jaha Always On Display. Vam dela?

Spremeni opz. preveri nastavitve, kot je že napisal uporabnik pred mano. Tudi pri svojem S8 opažam spremembe pri temu AOD in mislim, da je prišlo do manjših sprememb pri zadnji posodobitvi.