Samsung Galaxy S8

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Po zadnji nadgradnji pri Samsung S8+ (nekaj dni nazaj) se mi pri vsaki vidni ali nevidni spremembi na telefonu oglasi zvočni signal. Včasih je bilo to samo pri SMS sporočilih od nove nadgradnje pa sedaj zvočni signal pojavi tudi če ni SMS sporočila. Kako se to odpravi ?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Sama poraba je pri meni enaka kot prej. Je pa zadeva občutno slabša v deep sleep, se pravi preko noči. Prej sem tekom celo noči, komaj kaj izgubil na bateriji (2-3%). Sedaj po updejtu pa konstantno cca 10% preko noči. :S
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Zadeva s porabo baterije v sleep načinu je očitno bug v Oreu. Tudi meni, v airplane mode-u čez noč pokuri tudi do 15%.

Začasna rešitev:
Ne uporabljat LTE. Težava se pojavi samo v primeru LTE, v primeru 3G zadeva deluje. Preverite tako, da preden daste telefon v airplane mode, nastavite na 3G in čez noč popije od 1-2%.

Upam pa, da tale bug kmalu rešijo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pozdravljeni
Do sedaj sem bil zelo zadovoljen s telwfonom, danes pa je začel zafrkavavati fotoaparat. Noče izostriti slike. Očistil sem lečo, restartal telefon in je še vedno isto. Je že imel kdo podoben problem?
Hvala
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Hehe, veš kaj naredi. Zalaufaj fotoaparat in če ne bo nič bolje, s prstom malce udari po vrhu telefona. :)
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Pozdravljeni
Do sedaj sem bil zelo zadovoljen s telwfonom, danes pa je začel zafrkavavati fotoaparat. Noče izostriti slike. Očistil sem lečo, restartal telefon in je še vedno isto. Je že imel kdo podoben problem?
Hvala
Ravno danes je prišel update fotoaparata. Drugače pa butasta rešitev: če noče izostriti kamere malo pretresi telefon. Brez heca.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Ravno danes je prišel update fotoaparata. Drugače pa butasta rešitev: če noče izostriti kamere malo pretresi telefon. Brez heca.
Svašta. In to pri telefonu za +800€. Na netu sem našel ene nasvete s kodo *#0*# in prideš do hw testa. To sem zagnal in sedaj deluje. Da pa moraš tolči po telefonu...ni ravno Samsungu v ponos.
In kje pogledam za posodobitev fotoaparata?
Hvala vsem
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Butasto je ja, ampak ok. Meni se to na vsake kvatre pojavi, potresem in je. Pomoje je to hardwarski išju.