Samsung Galaxy S8

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ima kdo ta aparat? Je v redu? Naredi v redu filme? Hvala vsem za mnenja.

Kako se kaj obnese steklo?
nahrung002.gif


https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8-8161.php
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Fotkič je fantastičen, predvsem video. Zelo dobra stabilizacija. Skratka tukaj ni pripomb.
Baterija je tudi povsem zadovoljiva, hitro polnenje je odlično.
Največji minut je senzor prstnega vtisa, ker je res neumno postavljan in se mi večkrat zgodi da moram 2x prisloniti oz popraviti pozicijo prsta, da se mi odklene. Moti me tudi ta blesav touchwiz...sicer je velik korak naprej za Samsung, zelo lepo dodelan vseeno pa so se mi v parih tednih že večkrat pojavile gluposti, katere srečujem samo pri Samsungih. Recimo da kakšna aplikacija zmrzne za kakšnih 5 sekund, da nepravilno kaže notifikacije (ravno včerja mi je kazal da je žena naložila 100 novih fotografij na FB, naložila je pa 1) in podobno. Skratka ne vem kaj čarajo pri Samsungu, da se aplikacije čudno obnašajo, taki čudni bugi. Noben izmed takih primerov se mi v par mesecih pri Huaweiu ni pojavil. Drugače pa je vredu telefonček. Zaščitno steklo je nemogoče gor imeti (vsa te k sem jaz poizkusil, tako da sem brez). Če bi pa trenutno na novo kupoval telefon pa ga ne bi vzel. Zaradi fingerprinta in Samsung vmesnika, vse ostalo je odlično. Počakaj še en mesec na Huawei P20 pro, če se ti mudi pa poglej za Mate 10 pro. Fantastična zadeva. Je pa S8 sicer v roki izredno lep
tongue-1.gif
Moje mnenje.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Moj kupljen pri Telekomu še nič ne kaže, da bi ga lahko updatal :(
Sicer pa odličen telefon, meni je sicer malo žal da sem pohitel in nisem počakal na zadnjega Nota. Mene senzor prstnih odtisov ne moti preveč, je pa res da hitreje zazna, če pri vnašanju odtisa premikaš prst. Zaslon je fenomenalen, fotke dela odlične, filme tudi, tako da dober nakup.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ja Telemach prodaja telefone ki se dobijo enake kot v prosti prodaji.. Zato si dobil.. Če bil Telekom še ne bi videl.. ;)
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Update je, zal pa ima tezavo: prepoznava obraza za odklep po updateu ne deluje vec ...
Ostalo deluje kot mora.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
...ksz...

Evo, po novem sem tudi sam lčastnik S8ke in da se ne bo preveč smetilo topica o Galaxy A5 sedaj tu nadaljujem pogovor iz sosednje teme ( https://www.alter.si/tema/samsung-galaxy-a5-2017.2542495/page-4 )

Double tap je že prej deloval ampak si moral tapnit točno na tisti gumb spodaj če se prav spomnim, torej moral si tapnit točno na določen del ekrana, drugam ni prijelo? Važno da si zadovoljen, itak je da je top aparat... Si ga ugodno dobil? Bolha?

Ja, to je pa res, double tap deluje na točno določenih delih ekrana in sicer spodaj pri tistem navideznem gumbu in pa nekje na sredini. Mi pa ne predstavlja to nobenega problema in sem zaenkrat povsem zadiovoljen, res pa je, da ga bolj konkretno uporabljam šele slab dan tako da lahko še najdem kaj nevšečnega hehe.
Zaenkrat me najbolj moti povsem druga dimenzija aparata v primerjavi z note-om, dejansko mi je premajhen ampak to se bom že navadil :D

Vzel sem ga pa kar pri Telemachu na 24 obrokov, saj sem se v zadnje vezal 6 let nazaj in mi odgovarja ta način plačila in cena (cca.500€), ki je lepo padla zaradi prihoda S9 in S9+