Samsung Galaxy S24, S24 plus, S24 Ultra

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Mal pozn, samo ajd, bolj pozn, kot nikoli ;)

Samsung Galaxy S24, 24+ in 24 ultra.JPG


Unpacked event on January 18 and is set to begin at 3AM KST which due to the time difference translates to January 17 for markets like the US (1 PM EST), Europe (6 PM GMT) and India (11:30 PM IST).

 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Danes imamo predstavitev novih modelov S24, v Kranjski Gori - samsung unpacked ob 18 uri, al bo veselo, pa za teste dobimo telefone, zagrebem se za ultro.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Velik hype in nova verzija telefona. Po tem, ko sem uspel Note 10+ 3x razbiti točno na zavitem robu ekrana (pred tem 20 let nisem razbil nobenega) dejansko razmišljam o nabavi, vmes sem zaradi bojkotiranja zaobljenih ekranov vzel Xcover ampak je vse skupaj tako rahlo polizdelek. Kar naprej imam težave z Camera Failed ravno takrat, ko bi moral nekaj slikati in traja več kot minuto, da se kamera pobere, Chrome se kar naprej zaustavlja in podobne fore. Saj ne veš kaj bi si mislil, sploh če zadevo rabiš za delo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Moja S20+ že malo peša na bateriji a bom še malo počakal.
Včasih so pri prednaročilih dodali kaj pametnega kar si lahko potem prodal in malo blažil ceno. :)
Dodatni spomin mi nič kaj prav ne pride ne v enem ne v drugem smislu.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Moja S20+ že malo peša na bateriji a bom še malo počakal.
Včasih so pri prednaročilih dodali kaj pametnega kar si lahko potem prodal in malo blažil ceno. :)
Dodatni spomin mi nič kaj prav ne pride ne v enem ne v drugem smislu.
Pa saj potem verzij z osnovnim spominom sploh ne prodajajo. Jaz sem lani kupil S23 po izteku akcije in sem moral vzeti 256 model. 128 po moje sploh niso nikoli imeli, ali pa le nekaj za vzorec. Je pa Telekom dal S24 v prodajo oziroma prednaročilo, ampak po polni ceni brez možnosti vezave...

Je pa zanimivo, da mi je S22 v enem letu začel na polno pešati pri bateriji in sem zato tudi šel na S23. Ampak S23 je pa po enem letu še bp in sploh ni čutiti, da bi mu baterija kaj spustila. Sem pa naredil direkt kopijo starega na novega in ni bilo nobenih težav...

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Pa saj potem verzij z osnovnim spominom sploh ne prodajajo. Jaz sem lani kupil S23 po izteku akcije in sem moral vzeti 256 model. 128 po moje sploh niso nikoli imeli, ali pa le nekaj za vzorec. Je pa Telekom dal S24 v prodajo oziroma prednaročilo, ampak po polni ceni brez možnosti vezave...

Je pa zanimivo, da mi je S22 v enem letu začel na polno pešati pri bateriji in sem zato tudi šel na S23. Ampak S23 je pa po enem letu še bp in sploh ni čutiti, da bi mu baterija kaj spustila. Sem pa naredil direkt kopijo starega na novega in ni bilo nobenih težav...
Tako da S24 preskočimo.
Jernej
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Moja S20+ že malo peša na bateriji a bom še malo počakal.
Včasih so pri prednaročilih dodali kaj pametnega kar si lahko potem prodal in malo blažil ceno. :)
Dodatni spomin mi nič kaj prav ne pride ne v enem ne v drugem smislu.
Saj imaš sedaj tudi cel kup ugodnosti:
V prednaročilu med sredo, 17. 1. in torkom, 30. 1. 2024.

  1. V tem obdobju, za napravo z 256 GB spomina plačaš enako ceno kot za napravo s 128 GB spomina, za napravo s 512 GB spomina pa plačaš enako ceno kot za napravo z 256 GB spomina.
  2. V obdobju prednaročil velja tudi akcija staro za novo, pri kateri lahko ob predložitvi stare naprave prihraniš do 100 € pri nakupu nove. Točna navodila in seznam upravičenih naprav najdeš v pravilih promocije.
  3. Poleg tega pa lahko na vseh naših prodajnih mestih kupiš original Samsung dodatek in sicer: Standing Grip Case s 50% popustom ob hkratnem nakupu telefona. Veljavnost omenjene ugodnosti je do 29. 2. 2024.


...

Poleg tega, če si se prijavil na ogled unpacka lahko potem ob registraciji na members, ko kupiš novo napravo dobiš 65W Power Adapter
pred S24 - 1.JPG

128GB spomina ima pa samo S24, prav tako je bilo pri S23, ostale verzije imajo najmanj 256GB.
1TB je pa tudi vprašanje, če bo sploh v slo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
19.3:9 razmerje zaslona, upam da pridemo na 19:9 naslednje leto, potem pa pocasi na 2:1. Kako in zakaj je lightsaber razmerje stranic postal trend, mi ni jasno..
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Borg vem za te ugodnosti. Višek spomina mi nič kaj ne pomeni, ker bi z 256GB bil čisto zadovoljen (S24 Ultra). Polnilec ne rabim in se niti nisem prijavil, da bi ga lahko dobil.
Za 100€ popusta pa nisem gledal, ker bi svoj telefon tako obdržal. Pa tudi ne vem ali ni kaksen 'hakelc' vmes kar se tiče ohranjenosti. Telefon, ki ga imam nii razbit ima pa kako prasko.

Samo mislil sem v tem smislu, da sem za S7 dobil VR očala, za S20+ uro, za S20 FE slušalke. Lansko leto so celo telefon dali zraven pri nakupu (mislim da S21 FE?, res pa da to ni bilo ob izzidu telefona). Nisem še tako potreben telefona in bom počakal, če kaj takega vmes pride. Drugače pa S25. :)