Samsung Galaxy S22

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
kje si našel to nastavitev?
ali se da za celo grupo nastavit to?
sicer imam še note9, pa bi mi to zelo prov prišlo. imam privat in službeno simko, pa bi za grupo "služba" nastavil, da vse te kontakte kličem iz sima 2...
No tudi to se da. Evo par minut.
V nastavitvah stikov-desno tri pike
Screenshot_20220713-082009_Contacts.jpg


in potem izbereš katere stike bi rad

Screenshot_20220713-082019_Contacts.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Pa ko bi vsaj v pogovoru spodal bila ikona za hitro menjavo SIM. Ne... moraš iti zgoraj desno na tri pikice ter tam zamenjati.
Tudi to se da;)
Zamenjaj dialer. Ne vem za privzetega, če je to možno. Jaz prvo stvar, ko naredim je menjava dialerja. Jih imaš nešteto na GP veliko boljših in preglednih.
Lahko menjaš ikone kako kličeš, ni da ni.
Jaz trenutno uporabljam True Phone (pro)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Tudi to se da;)
Zamenjaj dialer. Ne vem za privzetega, če je to možno. Jaz prvo stvar, ko naredim je menjava dialerja. Jih imaš nešteto na GP veliko boljših in preglednih.
Lahko menjaš ikone kako kličeš, ni da ni.
Jaz trenutno uporabljam True Phone (pro)

Ne to, v SMS-ih da bi bila od spodaj hitra ikona za SIM 1 ali SIM2 ko dobiš SMS.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
In to je največja napaka. 5000mAh+ , potem ti pa vsa jajca vzadi laufajo da pogojno zadeva dela. Cigu na cigu, kot NMT.
To je kr neki. Se vidi da nimaš pojma od pojma. Kot prvo, druge aplikacije ne laufajo, ker se nastavi katera je privzeta. Pa če tudi bi je 12GB pomnilnika več kot dovolj za teh par aplikacij, ki zadi laufajo. Kot drugo pa zakaj ne bi imel možnosti izbire in si prilagodil telefon po svojih željah. Nikjer ne piše, da so aplikacije, ki so pred nameščene najboljše.
Večine to kar moti avtofena ne moti, ima pa vsak svoje želje in potrebe glede na uporabo. Osebno imam približno 5 aplikacij, ki jih namestim takoj pri novem telefonu oziroma se itak same naložijo z backupom.
Mene moti vse kaj drugega, kot to kaj zadi laufa. Največja napaka je, kar sem že večkrat povedal, da Samsung kot tak oziroma njegovi razvijalci potrebujejo še pol leta in ne vem koliko posodobitev, da zadeva "laufa" kolikor laufa pri telefonu za 1k+. Ne vem kaj potem delajo pol leta pred izidom.
Še bolj žalostno pa je, da ni neke boljše izbire.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Ja kot je bilo že rečeno odvisno od modela telefona in androida kateri ga poganja.

Očitno ker sem se včeraj ene 20min ubadal s tem kako dodati hitro tipko tam spodaj in ni variante da mi uspe.... Ali pa skrajno desno je bližnjica za "snemanje zvočnega sporočila". Tisto bi jaz komot zamenjal če bi šlo za ta "sim change" button.