Samsung Galaxy S IV

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Po čem sklepaš da ima HTC one slabšo kamero? Aja sej res mpix moda. Dejstvo je da folk očitno res ni dorasel in rabi čimveč mpix, kakovost slike je pa z vsako generacijo slabša.

Sicer prednost SG4 je očitno po novem lahko tudi da je vremenska postaja in senzor gibanja (IR alarm)!
grin1.gif

HTC One nima megapixlov... ampak so to poimenovali ultrapixli
smile-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.458
113
39
S tem fotografiranjem se mi zdi, da se malo pretirava...telefon ni za resno fotografijo in nikol ne bo, je fajn da na hitro kaj prtisneš, ker je ravno pri roki in to je to...pri telefonu mi je vse drugo bolj pomembno kot kamera...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.346
6.536
113
Kaj pa kamera na lumia 920 ali pa 808, dokazali so, da komot tudi telefon dela odlične fotografije. Da ostali nimajo enake kvalitete so krivi zgolj sami, ne pa se nekaj ne bi moglo naredit.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
S tem fotografiranjem se mi zdi, da se malo pretirava...telefon ni za resno fotografijo in nikol ne bo, je fajn da na hitro kaj prtisneš, ker je ravno pri roki in to je to...pri telefonu mi je vse drugo bolj pomembno kot kamera...

Gre se bolj za to, da delaš neke novosti, ki izpadejo potem slabše kot rešitve, ki si jih vgrajeval 1,2,3... leta nazaj. Moj One S dela proti One fantastične slike (razen tisti redki primer, ko je mrak pa ravno prava svetloba in hočeš brez fleša slikat, da se dojenček ne zbudi).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.346
6.536
113
Vse zato, da lahko pridejo do 8mm debeline...z dobrimi lečami no way, da bi naredili tako tankega.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.