Samsung Galaxy S IV

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
hw, me ne gane...ker tako bo na nivoju, in bo poskrbljeno za st. na papirju, bolj me skrbi sw del...kjer pa samsung pesa (ne v smislu inovativnosti ter appsov ki jih ponudi zraven ), ampak kar se tice odzivnosti, tekocega delovanja brez zatikanja...ne da bi hvalil, nexus 4 je proti s3, kot dan in noc...kjub st programjem ki jih imam gor, in pred tem ko sem imel s3, je nexus z androidom na dosti visjem nivoju...izdelovalci, bi morali dolocene stvari dati zaven opcijsko, ne pa da je gor na telefonu zadeva, ki je ne rabim, in mi samo zaseda prosotor, pa se to, da ce hoces odstranit, je potreben root...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ja, kot dan in noč. lol Sgs3 se zatika? Daj nena se zajbavaj no.... Na kakem visjem nivoju je stock android? Kot smo ugotovili takisto ni imun na bug-e, kot ostale verzije androida...

btw Če te tak skrbi za softver, nisi na pravi platformi
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
So bli pa že malo po novem letu novi okoli 300€. Da to ne bo držalo.

Ok... 300-340, da se ne bo kdo vtaknil spet.
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Saj ne da je dominic že kakšni sedemnajsti ki je na tem forumu napisal da N4 dela dosti lepše ko S3 ampak ti še kr trajbaš svoje. Si že sploh videl N4 in ga preizkusil?
rolleyes-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ja.In je daleč od tega, da bi blo kot dan in noč...Razlika pa jasno je.Več rama, majn navlake v OS pa še kaj...
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Saj ne da je dominic že kakšni sedemnajsti ki je na tem forumu napisal da N4 dela dosti lepše ko S3 ampak ti še kr trajbaš svoje. Si že sploh videl N4 in ga preizkusil?
rolleyes-1.gif

Imam S3 in sem imel priložnost preizkušati tudi N4 in nikoli se ne bi odločil za N4, ki ima porazno slab fotoaparat, premalo spomina in povrh vsega še brez možnosti razširitve s spominsko kartico. Prav tako nista ne ekran in ne baterija prav nič boljša kot pri S3 in če glede hitrosti primerjaš popolnoma nova S3 in N4, ne opaziš nobene razlike, razen pri odpiranju imenika, ki se po novem pri S3 res malce zatika.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Se razlika opazi tudi še marsikje drugje. Nisem verjel dokler nisem imel kakšen teden oba telefona doma in sem preklopil na Nexus 4. Vsak ima svoje prednosti in pomanjkljivosti, meni osebno trenutno bolj ustreza N4, ker sem se naveličal tega da sem bil živčen ko mi je S3 odpiral nekaj kar bi se moralo odpreti takoj "pol ure".

N4 ima slabšo kamero, slabši zvočnik, slabšo vzdržljivost baterije. Zasloni pri meni ne igrajo posebne vloge, sem bil zdaj par let na AMOLED in ni bil problem prešaltat na LCD. Nexus 4 pa leti kot sneta sekira, stock Android mi je super, čeprav na momente pogrešam kakšno malenkost iz TouchWiza.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Dajte folk si izklučit animacije (pri prehodih iz menijev, slidanju, preklopu oken ...) pa bo vse delovalo ekstra hitro.

Stock android ima fade ipd. animacije na 300msec, samsung pa na 500 msec, oboje je pa samo umetno nastavljen timeout ki kao da "waw" efekt koristi ni pa nobene. Potem pa poslušamo kreganje kako deluje vse počasi!
rolleyes-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
So bli pa že malo po novem letu novi okoli 300€. Da to ne bo držalo.

Ok... 300-340, da se ne bo kdo vtaknil spet.

Tudi 340 niso bili NOVI. Trenutno so cene okrog 350. To je neko povprečje za nakup S3 starosti okrog 3 mesece.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Dajte folk si izklučit animacije (pri prehodih iz menijev, slidanju, preklopu oken ...) pa bo vse delovalo ekstra hitro.

Stock android ima fade ipd. animacije na 300msec, samsung pa na 500 msec, oboje je pa samo umetno nastavljen timeout ki kao da "waw" efekt koristi ni pa nobene. Potem pa poslušamo kreganje kako deluje vse počasi!
rolleyes-1.gif

Na mojem S3 so bile animacije na off.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
V osnovi imaš pod "settings->screen->animations", ostalo je odvisno od "vmesnika" ki teče na androidu.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
nastavitve - možnosti za razvijalce - na vrhu ON - napredno.

Tak mam jaz na HTC. Ampak nimam nikjer ms, samo neko 'Merilo animacije', ki je lahko 0,5x do 10x.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sem našel. Najlepša hvala
zmaga.gif


Greš v nastavitve->Potem zascrolaš do konca dol, kjer piše možnosti za razvijalce (se nekaj zapizdi, da je to samo za razvijalce, klikneš v redu in zascrolaš dol do Merilo animacije okna in daš na izključeno in potem še ena nižje Merilo animacije prehoda in daš izključeno in to je to.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.