Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
A po tvoje ne bi smeli poročati o protestih? Pa še tu so se šparali, niso na primer povedali, da je bil Janšev avto obstreljevan z jajci. :p Kaj so blebetali na nekem lokalnem srečanju, boš pa tako obširno obveščen na NoriTV.
Seveda da je to mus. Ampak če govorijo o tem, kako bo SAB rešila državo, naj govorijo tudi o tem, kako bo SDS rešila državo, pač enaki vatli za vse itd...
Tako lepa manipulacija, da jo lahko vsak opazi. Večina folka pa itak ne ve, kaj je slišala podzavest, sliši samo sds imel seanso, zunaj so protestirali proti sds in alenka bo rešila državo. To si potem zapomni, ker se mu je tako predstavilo.

Zdaj pa ti "poštenjak" povej, kako se ti tole zdi, če si nepristranski?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
denis mislim da podcenjuješ kako so nekateri forumaši bolestno sovražno nastrojeni vsemu kar ni bivša partija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in B81

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda da je to mus. Ampak če govorijo o tem, kako bo SAB rešila državo, naj govorijo tudi o tem, kako bo SDS rešila državo, pač enaki vatli za vse itd...
Tako lepa manipulacija, da jo lahko vsak opazi. Večina folka pa itak ne ve, kaj je slišala podzavest, sliši samo sds imel seanso, zunaj so protestirali proti sds in alenka bo rešila državo. To si potem zapomni, ker se mu je tako predstavilo.

Zdaj pa ti "poštenjak" povej, kako se ti tole zdi, če si nepristranski?
Tudi SDS-ov kongres so pošteno obravnavali. V Marezigah je pa šlo za lokalno provokacijo. Če bi to seanso uprizorili v kakem drugem kraju, ne bi bilo nobenih protestov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Tudi SDS-ov kongres so pošteno obravnavali. V Marezigah je pa šlo za lokalno provokacijo. Če bi to seanso uprizorili v kakem drugem kraju, ne bi bilo nobenih protestov.
lokalno ja :valjamse: :valjamse:
majster sprenevedanja, en in edini bluzi.

FBRnSvxWUAAoC8h


FBReVNYWUAIfqlc
 

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
Jaz pišem o KONGRESU SDS, ki je bil junija in je bil v medijih pošteno obravnavan. Ti pa primerjaš neko lokalno blebetanje s KONGRESOM SAB. :evil:


Nope, citiral si tocno ta prispevek.

A po tvoje ne bi smeli poročati o protestih? Pa še tu so se šparali, niso na primer povedali, da je bil Janšev avto obstreljevan z jajci. :p Kaj so blebetali na nekem lokalnem srečanju, boš pa tako obširno obveščen na NoriTV.
 

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
Nope, vtaknil si se v Ericssonov post #1800...
Potem v mojega, ne vem pa, kje so obravnavali seanso sds...

Ericsson je objavil posnetek iz radia in ne nekaj tretjega, kot hoces prikazat, in prav tega si komentiral.
 

Priponke

  • Screenshot_20211010_145453.jpg
    Screenshot_20211010_145453.jpg
    385,7 KB · Ogledi: 56

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali si poleg tega, da si slep, tudi funkcionalno nepismen? Jaz naj bi citiral samega sebe?? Potem se pa sprenevedaš, kje so obravnavali seanso SDS, pri tem ko sam zapišeš: "Ampak če govorijo o tem, kako bo SAB rešila državo, naj govorijo tudi o tem, kako bo SDS rešila državo, pač enaki vatli za vse itd.."
Sedaj pa še enkrat s premikanjem ustnic preberi #1805 in kaj sem citiral. Razen, če nimaš ti kak desničarski Alter, ki premeša citate po tvojem okusu.
 

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
Ne nisi citiral samega sebe, ampak eriksonov post. 1800

Torej po vrsti, erikson pokaže posnetek, na katerem je omenjena sds seansa + protesti + kako bo SAB rešila državo.

1633875067268.png


In še enkrat, kaj mene moti, je to, da so poročali tako, kot so. post #1802. Seveda lahko poročajo o protestih, ampak tako, da se proteste obsodi in ne navija zanje.

Ti pišeš, da si komentiral sdsov kongres, pa bi dal kak link zraven, ne pa da citiraš eriksonov post (ki ima link s totalno levičaskimi novicami).
 

Priponke

  • 1633874912929.png
    1633874912929.png
    25 KB · Ogledi: 49

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.047
5.258
113
Pa še tu so se šparali, niso na primer povedali, da je bil Janšev avto obstreljevan z jajci. :p

To je sploh smeh. Živimo v takem fašizmu, da lahko to storiš, in dobiš plačilni nalog.

Nagradno vprašanje: kaj bi se zgodilo pod Jugoslavijo (ker so že bile tiste zastave na protestu), če bi kdo vrgel jajce v limuzino od Titota na mimohodu? :valjamse:
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
To je sploh smeh. Živimo v takem fašizmu, da lahko to storiš, in dobiš plačilni nalog.

Nagradno vprašanje: kaj bi se zgodilo pod Jugoslavijo (ker so že bile tiste zastave na protestu), če bi kdo vrgel jajce v limuzino od Titota na mimohodu? :valjamse:
To je tudi meni fascinantno.... Pa ne bi rabil vrzt jajca.lahko bi ze samo malo bolj naglas razmisljal o tem da bi vrgel...