Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To je sploh smeh. Živimo v takem fašizmu, da lahko to storiš, in dobiš plačilni nalog.

Nagradno vprašanje: kaj bi se zgodilo pod Jugoslavijo (ker so že bile tiste zastave na protestu), če bi kdo vrgel jajce v limuzino od Titota na mimohodu? :valjamse:
Ali nismo baje v demokraciji, kje se politike lahko obmetava z jajci ali paradajzi? Tudi kako focno fašejo iz publike (Macron). Očitno si nekateri želite nazaj diktaturo. :evil: Tita pa nikoli ni bilo strah stopiti med množico, tako kot morajo Janšo čuvati celi kordoni policije.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.205
2.440
113
v lokalni ostariji
Ali nismo baje v demokraciji, kje se politike lahko obmetava z jajci ali paradajzi? Tudi kako focno fašejo iz publike (Macron). Očitno si nekateri želite nazaj diktaturo. :evil: Tita pa nikoli ni bilo strah stopiti med množico, tako kot morajo Janšo čuvati celi kordoni policije.
Vzroke in posledoce mesas... Ljudstvo sw je balo. Pa vecina nasprotnikov je bila v proizvodnji kamnitih agregatov, tozd ročno mletje kamen ob kamen...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ja pajade, če bi se ljudje bali, bi bežali od tam, kjer se je pojavil. Pa ta pretiravanja o Golem otoku. Velika večina je bila tam zaprtih zato, ker so bili bolj ortodoksni komunisti od Tita.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
pretiravanja? si poslušal kakšno pričevanje, kak je bilo tam fajn. Pravi boravak. Pol jih ni vedlo zakaj so tam. In zakaj so vsak dan tepeni. Žal.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
STA - zakaj direktor (ki to zdaj več ni) enostavno ne podpiše pogodbe, se prepogne, pokasira €€€ in potem čez pol leta ko bo med in mleko ter novi obrazi, nova pogodba, kjer bodo lahko dalje zabušavali? A res nič ne razmišljajo al gre zgolj za osebne zamere na račun davkoplačevalcev in zaposlenih na STA? hvala za odg.
 
Ja pajade, če bi se ljudje bali, bi bežali od tam, kjer se je pojavil. Pa ta pretiravanja o Golem otoku. Velika večina je bila tam zaprtih zato, ker so bili bolj ortodoksni komunisti od Tita.


mislim da je par stran nazaj en forumaš napisal zakaj je oen dokaj visok čaln OF šel tja na dopust in kako je blo ko se je z dopust avrnil. Maš tdu en hrvaški dokumentrc na to temo...


ni blo glih tk okt ti pravš...pa v Severni koreji tud ne vidiš da bi paradajz, kamne, facke prišle do kima.....zakaj že?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
oni hrvat ko je moral (so ga poslali) it v rusijo na šolanje (za pilota?) pa potem prišel čez 2 meseca nazaj, pa se je tud klima spremenila do rusije, pa je šel po hitrem postopku na dopust na Arhipelag Goli. Pa potem mal razlagal kako so zgledali welcome partyiji, sonožno skakanje po jetnikih pa take fore, ki jih še v filmu ne vidiš...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.071
5.751
113
blizu močvirne prestolnice
Škoda, da je folku vseeno
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in alkoholik

B81

22. jul 2007
34.669
9.055
113
Požar jim je najbolj prav povedal, vse je strnjeno na eni strani, kaj pa če si enkrat premisli in po tem na drugi strani? :D

Sicer pa ja, mediji dirigirajo volitve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Škoda, da je folku vseeno
Kot nekdanji član Centralnega komiteja ZK dobro ve, kako se postopa v takih zadevah. Potrebno je nacionalizirati POP TV in razlastiti Odlazka. :cheer:
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Naša javna RTV v vsej svoji "lepoti", "razumevanju" in "tankočutnosti" :zavijazocmi: :
https://www.portalplus.si/4543/burja/
Mi se iz težkih okoliščin, v kateri živimo, še dodatno delamo norca. V oddaji Kaj dogaja na nacionalni televiziji so javno diskreditirali film režiserja Mitje Okorna o kovidu in delali parodijo na film v popolnoma istem okolju, v katerem je bil posnet. Ljudi, ki so nam posredovali svojo hudo življensko izkušnjo, so zamenjali zaskrbljeni vozniki avtomobilov, ki imajo težave pri parkiranju svojih avtomobilov. Ali si lahko zamislite primitivnost ustvarjalcev te oddaje, da tragične usode posameznikov in neštetih umrlih zreducirajo na problem parkiranja?! Nesprejemljivo za sodobno evropsko družbo, a žal sprejemljivo za slovensko. Etika nekaterih novinarjev in ustvarjalcev oddaje na nacionalni televiziji pač ni vrlina, s katero bi se lahko hvalili.
.
V Sloveniji se bližamo že 5000 umrlim zaradi kovida v letu in pol. V povprečju 277 smrti v posameznem mesecu, kar je za pet avtobusov. Režiser Mitja Okorn je v svojem filmu opozoril na to tragedijo naroda, da ne govorimo še o vseh obolelih in njihovih težavah po prebolelem kovidu, na kar so intervjuvanci v njegovem filmu tudi opozorili. Nacionalna televizija dela parodijo na Okornov film v neki satirični oddaji, v kateri občasno prikazujejo tudi mene kot dementnega starca in tako v praksi neposredno dokazujejo, koliko jim je dejansko do obvladovanja kovida. Ne govorim o zasebni televiziji, pač pa o nacionalni televiziji, ki bi morala delati za vse prebivalce Slovenije. Med temi so tudi sorodniki umrlih, ki jim nikakor ne more biti lepo ob norčevanju iz smrti svojca, da ne govorim o ljudeh, ki so se v filmu izpostavili in povedali svojo zgodbo, ter vseh ostalih, ki so šli čez ta pekel in preživeli.
 
  • Žalosti me
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

B81

22. jul 2007
34.669
9.055
113
Razumet je tudi treba, da ima leva struja že po svojih koreninah bolj hladno srce...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888