Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Ne problem je ta, da mi je odvraten ta medij kot tebi nova. In da sem prisiljen plačevati, obenem pa referenduma ne pustijo a hkrati vpijejo, da mi to rabimo in da je javno dobro. Čeprav se nočejo prepričati po demokratično.

Če mi tega nebi blo treba plačevati, bi mi blo vseno. Pa če še bolj tolčejo čez Janšo in volilce. U bistvu pa jih žali in vsiljuje naročnino.

Mislim, da mi kljub vsemu problem to plačevat, kot rečeno bi raj zažgal denar tudi krat dva.
levičarski paradox je, ko govorijo o množini, ko pa rečeš o javni servis - javno dobro dejmo preverit na referendumu, si pa fašist, ubijalec demokracije..
Men gre tud ta politka na k..., pa še marsikaj, in mi država jemlje neglede na vse, da te parazite plačuje, da me le ti lahko še drugače lupijo. Se pravi da jih plačujem da me kradejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne problem je ta, da mi je odvraten ta medij kot tebi nova. In da sem prisiljen plačevati, obenem pa referenduma ne pustijo a hkrati vpijejo, da mi to rabimo in da je javno dobro. Čeprav se nočejo prepričati po demokratično.

Če mi tega nebi blo treba plačevati, bi mi blo vseno. Pa če še bolj tolčejo čez Janšo in volilce. U bistvu pa jih žali in vsiljuje naročnino.

Mislim, da mi kljub vsemu problem to plačevat, kot rečeno bi raj zažgal denar tudi krat dva.
levičarski paradox je, ko govorijo o množini, ko pa rečeš o javni servis - javno dobro dejmo preverit na referendumu, si pa fašist, ubijalec demokracije..
Tvoj minister za notranje zadeve, pa še ene par tukaj, ti nas je že dalo recept kako se odjaviti od plačevanja RTV. Če ti je to tako nemogoče - si si sam kriv za "prisilno" plačevanje!!!
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Levičarji nekj tulijo koliko denarja bo šlo za SLO vojsko. Plan 6 let.
Če preračunaš gre ista vsota denarja LETNO za politično vojsko RTV SLO in sicer desetina milijarde €.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako si nesposoben, da še legalno ne znaš RTV odjavit! :bonk:

Saj ti je pa Hojs razložil. :valjamse: Lahko zahtevaš od serviserja/proizvajalca tvoje TV, da ti blokira sprejem RTV SLO!
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ne problem je ta, da mi je odvraten ta medij kot tebi nova. In da sem prisiljen plačevati, obenem pa referenduma ne pustijo a hkrati vpijejo, da mi to rabimo in da je javno dobro. Čeprav se nočejo prepričati po demokratično.

Če mi tega nebi blo treba plačevati, bi mi blo vseno. Pa če še bolj tolčejo čez Janšo in volilce. U bistvu pa jih žali in vsiljuje naročnino.

Mislim, da mi kljub vsemu problem to plačevat, kot rečeno bi raj zažgal denar tudi krat dva.
levičarski paradox je, ko govorijo o množini, ko pa rečeš o javni servis - javno dobro dejmo preverit na referendumu, si pa fašist, ubijalec demokracije..
Ne, problem je ta, da mi je odvraten marsikateri samooklicani desničar (ker to v resnici ni) kot tebi RTV. In da sem ga prisiljen plačevati, obenem pa nimam nikakršne možnosti vplivati na to, kaj šele da bi bil o tem možen referendum. Se nočejo prepričati po demokratično?

Če mi tega nebi blo treba plačevati, bi mi blo vseno. Pa če še bolj tolčejo čez RTV in gledalce. U bistvu pa jih žali in vsiljuje plačevanje pajacev kot so npr. v SDS in še kje.

Sicer pa, sami heroji in rešitelji in domoljubi. Itak so vsi velesposobni in so privatno že davno uspeli - eni tako zelo, da niti ne vejo od kod jim 100 ali 200 evrskih tisočakov. Zlahka bi torej delali pro bono. Kar naenkrat ne bi bilo treba 90 poslancev, bi bilo 10 čisto dovolj.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Jutri se pričakuje množične proteste...do 6 ljudi skupaj :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Vlada je na današnji seji določila, da mesto razrešene članice nadzornega sveta Radiotelevizije Slovenija (RTVS) Irene Ostrouška zasede Borut Rončević, so sporočili po seji vlade. Izbrala ga je izmed treh, ki jih je za nove nadzornike imenovala že aprila, a je sodišče sklep v primerih dveh zadržalo.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Tako si nesposoben, da še legalno ne znaš RTV odjavit! :bonk:

Saj ti je pa Hojs razložil. :valjamse: Lahko zahtevaš od serviserja/proizvajalca tvoje TV, da ti blokira sprejem RTV SLO!

to si pa spregledal? niti ni več težava v TV sprejemniku.
Obveznost plačevanja RTV-prispevka je vezana na imetništvo radijskih ali televizijskih sprejemnikov oziroma kakršnihkoli drugih naprav, ki omogočajo sprejemanje radijskih oziroma televizijskih programov (kot na primer računalniki, tablični računalniki in mobilni telefoni z dostopom do spleta) .
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
to si pa spregledal? niti ni več težava v TV sprejemniku.
Obveznost plačevanja RTV-prispevka je vezana na imetništvo radijskih ali televizijskih sprejemnikov oziroma kakršnihkoli drugih naprav, ki omogočajo sprejemanje radijskih oziroma televizijskih programov (kot na primer računalniki, tablični računalniki in mobilni telefoni z dostopom do spleta) .
Torej Hojs po novem plačuje RTV prispevek? Sem ga zadnjič videl s pametnim telefonom v roki.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.593
1.226
113
Rtv je res nevtralna, danes ob 11h ponovitev pogovora z opozicijo. Zakaj pa ne ponovitev pogovora z Maršalom?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.593
1.226
113
Aha, in petek ob 12h je enakovreden termin soboti ob 11h? Res gnilo, otročje, najbolj podli triki, verjetno iz kunrovškega udžbenika.... 90% rtv izdelkov je takih (izvzemši dokumentarce, pa še tam ne vem če res, ne spremljam).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Zakaj so nategnili opozicijo? Ker ima v soboto ob 11h veliko manj ljudi čas to gledati kot v petek ob 12h? :D
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Veš kako bi mogli nardit. Sliko na pol in rolat obe oddaji hkrati. Pa izbereš tisto audio sled na tvju, ki ti paše. Ne bi bil noben snowflake užaljen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Veš kako bi mogli nardit. Sliko na pol in rolat obe oddaji hkrati. Pa izbereš tisto audio sled na tvju, ki ti paše. Ne bi bil noben snowflake užaljen.

Sliši se dokaj enakopravno :D Še vedno pa ne vem zakaj meniš oz. kako misliš, da so nategnili opozicijo :\