Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ja, ne vidim da bi kak link podal. Zdaj ce ga ni potem ne vem cemu tvoje bluzenje ce pa je bom sel pa do okulista ko bo mozno.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kakšni usraneti so šele na rtvslo in in ostalih levajzarskih medijih. Da te ni sram da podpiraš to ....tvojga sokrajana so nagnali iz oddaje in to samo zato, ker ima drugačne poglede.
Podpiram? Bejž no bejž, donat popij pa bo šlo lažje ven tam kjer je treba. Tudi trenutno vladajočim dam pogosto prav, kar ne pomeni da jih podpiram. Tudi v Levici kdaj kaj prav zinejo, prav tako to ne pomeni da jih podpiram. Tudi farji pogosto kaj prav rečejo in naredijo, pa jih ne podpiram.
A Pavleta? Ni čist sokrajan, iz sosednje občine je. Vredu dečko, sem nekje ujel ja, da "je premalo lev". Kaj naj? Se zaprem v klet?
Tudi s svojo državo velikokrat nisem zadovoljen, celo razočaran sem, pa se zato še ne mislim izselit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ne, to je mnenje Slovenk in Slovencev.
Razumem kam meriš.
Kar vem z nazaj, sem "Slovenske matere sin (in fotra).
Tako, da zase govori in ne v imenu vseh.
Če ste se že spravili na Tednik, omenite še kako drugo plat, npr. "Pomagamo!". Aveš, stvari, za katere bi morala poskrbeti država, pa njeni izbranci ne znajo in nočejo. Ne prejšnji, ne predprejšnji, ne zdajšnji. Sramota, da v svetilniku Evrope preko "komunajzerske" TV zbiramo sredstva za pogorele hiše, odpis dolgov, zdravila..... predolg seznam je.
Ker je so twitterski seratorji takrat? Z gobcanjem se ni še nobena hiša postavila, še nikoli se ni in se ne bo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ja, ne vidim da bi kak link podal. Zdaj ce ga ni potem ne vem cemu tvoje bluzenje ce pa je bom sel pa do okulista ko bo mozno.
Res je čas, da greš k okulistu

 
  • Haha
Reactions: Romzi in Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Dons bo mende pri dnevniku rtv slo oster napad kadunca na svojo politično delavko ašićevo. V živo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Model sploh ni dojel kaj bi ti sploh rad - link do direktne izjave o obžalovanju s strani RTVja v kolikor obstaja - a brihtn je pa u 3PM...
pa saj to je vedno.

kot kaže so to le dali kot odgovor siolu, niso pa nikjer pri sebi tega zapisali.

"Za odziv na komentar Ličine smo se obrnili tudi na RTV. Odgovor z njihove strani objavljamo v celoti: "
ko sem hitro preletel članek sem kot kaže narobe dojel. na rtvslo sem že včeraj iskal pa nisem našel - dobro namenil sem temu lih minuto ampak nisem našel
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Kakor razumem so komentar na vprašanje siola podali direktno njim.

Jp, saj je jasno napisano oz. obrazloženo. Ampak glede na to globoko obžalovanje in priznavanje napake bi se lahko pričakovalo, da bodo tudi sami kaj objavili v to smer. Morda so, pa še nismo našli, morda še bodo, morda pa bodo enostavno tiho.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Kje ti vidiš NE? :nigladek: Na nobeno Tarčo, Odmeve, ali večerne 24ur ni bilo nobenega SDS-ovca že od volitev dalje, čeprav so jih vedno vabili. A sedaj se mu naj pa klanjajo? Ponudili so mu dva termina za oddajo v začetku decembra, kaj je tu narobe? :gorjaca:
Ni ga bilo zato, ker mu ni bilo ponujeno.
On jih prosi že od začetka prvega vala. Oni imajo čas za Anusa Ličino. In troho. in Kordiša, .....

Kako jebeno nadut moraš biti, da kot predstavnik državljanov z njimi komuniciraš preko usranega twiterja? :nigladek:

Ja saj samo to bereš.

''I'm watching You'' by KameleON
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ni ga bilo zato, ker mu ni bilo ponujeno.
On jih prosi že od začetka prvega vala. Oni imajo čas za Anusa Ličino. In troho. in Kordiša, .....



Ja saj samo to bereš.

''I'm watching You'' by KameleON
Ne nakladaj. Vedno povedo, da so povabili tudi predstavnika SDS, pa jim po navadi niti ne odgovorijo. Očitno se zgledujejo po svojem šefu in ne berejo elektronske pošte in ne odpirajo kuvert. :nigladek: Potem pa lahko govorijo, da jim ni bilo ponujeno.:gorjaca:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Bi ti rekel, da poguglaj za "Tarča Aleš Hojs", pa te moram žal obvestiti, da je prvih 1500 zadetkov od Nove24 in njenih klonov.
In pol tadesni pravijo da ne gledajo RTV-ja.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad