Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
Primer Patria je pravzaprav še vedno na sodišču, sedaj bodo odločali o odškodnini stranki SDS.

 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
rofl tegale cirmana majo pa na rtvju ta teden že drugič. človek bi si še mislil da je ta "raziskovalni novinar" res novinar. a dejstvo je da je le dokazano plačan lažnivec.

za nepoznavalce: koga ima cirman zaposlenega na rtvju da dobi toliko primetima kar se politike tiče:

1. ženo
2. neodvisen je, kaj spet tuliš cappy

noro kakšno golazen plačuje ta rtv.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj že, je moral takrat Janša v čorko?
Aja, ... zaradi neznanih krajev in neznanih časov .... (v Avstriji in na Finsken so pa bili menda kar znani :D) , potem je pa pri naših neodvisnih sodiščih zadeva nekako zastarala ... se pravi da je fant izšel iz bajbuha čist kot solza :rolleyes: .

Stranka pa zaradi teh alpinističnih podvigov njenega predsednika utrpela škodo, krivo je pa "nepravno" sodstvo?

Ja, denar leži na tleh, ...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Fajn.
RTV in ostali javni zavodi, državne firme in JS vsi bolehajo za isto boleznijo.
So vsak zase in obenem vsi skupaj ogledalo družbe, države, predvsem pa politike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Jup. Je pa dokaj bedno, ker nekateri (večina?) tega ne zmorejo/nočejo videti. To pa je eden prvih korakov za spremembe na bolje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Hec je, da je RTV drobiž proti vsemu kar se dogaja.
Samo najlažje je tam začet delat red, ker je najbolj na očeh.
Nepotreben strošek gospodinjstva in proračuna. Vojska, policija, civilna zaščita, al pa konec koncev vsaj za socialno varstvo bi bli zlo veseli tega denarja.

Tko si pa grabijo tam in plačujejo neke brezvezne naročnine itd... obenem pa jih še Sazas toži za miljonske odškodnine.

zanimivo
Seveda je Sazas podogni parazit kot RTV.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Nepotreben strošek gospodinjstva in proračuna.
Daj bodi vsaj malo objektiven.
Se pravi, RTV zapremo, ostane ti pa kaj? Nova24 in ProPlus?
Anomalije je (bi bilo) treba povsod popucat, to vemo skoraj vsi.
Problem je, da tega tudi tvoj priljubljeni politik ne bo naredil, ker ima vsepovsod tudi svoje ljudi.
Določeni tle gor pa vso svinjarijo pripisujete levakom, samo problem imate, ker ne veste kdo vse spada zraven.
BTW: si že preštudiral od zadnjič, ko sem te vprašal, če si prepričan da pravemu repliciraš?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Daj bodi vsaj malo objektiven.
Se pravi, RTV zapremo, ostane ti pa kaj? Nova24 in ProPlus?
Anomalije je (bi bilo) treba povsod popucat, to vemo skoraj vsi.
Problem je, da tega tudi tvoj priljubljeni politik ne bo naredil, ker ima vsepovsod tudi svoje ljudi.
Določeni tle gor pa vso svinjarijo pripisujete levakom, samo problem imate, ker ne veste kdo vse spada zraven.
BTW: si že preštudiral od zadnjič, ko sem te vprašal, če si prepričan da pravemu repliciraš?
optiplex ne želi, da se RTV zapre, on jo želi samo okužit Janša-20 virusom. :cool:
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Daj bodi vsaj malo objektiven.
Se pravi, RTV zapremo, ostane ti pa kaj? Nova24 in ProPlus?
Anomalije je (bi bilo) treba povsod popucat, to vemo skoraj vsi.
Problem je, da tega tudi tvoj priljubljeni politik ne bo naredil, ker ima vsepovsod tudi svoje ljudi.
Določeni tle gor pa vso svinjarijo pripisujete levakom, samo problem imate, ker ne veste kdo vse spada zraven.
BTW: si že preštudiral od zadnjič, ko sem te vprašal, če si prepričan da pravemu repliciraš?

Ostane ti tisto, kar si pripravljen plačat. Ne gledam ne nove, ne RTV......
Še enkrat tebi gre na k... nova, so what, kej plačaš, nič. Men dol visi za RTV, pa četudi so sami levaki, samo to pizdarijo plačevat, raj bi 20 eur zažgal. Kot pa tem prascem plačeval.

To je posiljevanje. In seveda dobro vejo, da če bi šlo za prostovoljne naročnine, ta isti dan dol zaprejo. Tud noben levičarski pezde nebi več tega plačeval. Vsaj večina ne.

Gre raj na par pirov, al pa na joint. Sigurno bolj pametno.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
optiplex ne želi, da se RTV zapre, on jo želi samo okužit Janša-20 virusom. :cool:

Men je vsen za RTV, samo da ni treba plačevat in podpirat to golazen. Vsaj direktno ne preko prispevka...
Vsaj možnost naj dajo da damo raj na rdeči križ.

Kr se tiče kovida, sej komunjzerji jemlejo to kot zaroto, kovid ne obstaja. In 5G omrežje je rakotvoren produkt globalistov z namenom nadzora ljudi, cepivo pa nanodelci za upravljanje s'folkom..

Kriminalci pa dilerčki in migrant švercerji pa osrednji pravičniki....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Hmmm, veš česa vsega jaz ne ne rabim, niti ne bi plačeval, posredno ali neposredno?
Predstavlji si da bi dobu za novo 10 eur na mesec... Boš bolj razumel. Tebe moti nekaj kar te finančno ne briga.
Takoj obrneš plato, ko poveš bistvo.

Če že plačevati, naj kodirajo program in naj opranci gledajo to... Nimam s'tem nobenga problema. Samo se bojim, da bi 3000 folka skupaj z honorarci bli v težki situaciji...

koleterarna škoda pa sosednji lokali okol Miklošičeve.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Razumem kaj hočeš povedat, samo če je RTV največji problem, potem se imaš v življenju kar fino.
Problem RTVja sem že napisal. Zelo na palec in na grobo:
1/3 ne dela nič in (tako kot praviš) visijo po bifejih
1/3 "nekaj" dela
1/3 pa v resnici dela
Tako je v večini JS in v državnih firmah.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Razumem kaj hočeš povedat, samo če je RTV največji problem, potem se imaš v življenju kar fino.
Problem RTVja sem že napisal. Zelo na palec in na grobo:
1/3 ne dela nič in (tako kot praviš) visijo po bifejih
1/3 "nekaj" dela
1/3 pa v resnici dela
Tako je v večini JS in v državnih firmah.

Ne problem je ta, da mi je odvraten ta medij kot tebi nova. In da sem prisiljen plačevati, obenem pa referenduma ne pustijo a hkrati vpijejo, da mi to rabimo in da je javno dobro. Čeprav se nočejo prepričati po demokratično.

Če mi tega nebi blo treba plačevati, bi mi blo vseno. Pa če še bolj tolčejo čez Janšo in volilce. U bistvu pa jih žali in vsiljuje naročnino.

Mislim, da mi kljub vsemu problem to plačevat, kot rečeno bi raj zažgal denar tudi krat dva.
levičarski paradox je, ko govorijo o množini, ko pa rečeš o javni servis - javno dobro dejmo preverit na referendumu, si pa fašist, ubijalec demokracije..