Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.420
113
Kateri ukrepi so bili butasti?

Na Valu 202 imajo oddajo, v katero se javljajo Slovenci, ki živijo v tujini. In praktično vsi so komentirali, da smo imeli pri nas blage ukrepe v primerjavi z njihovimi državami. Nekateri so se celo raje vrnili v Slovenijo v času epidemije.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vsi od 2700+ ukrepov, sprejetih v zadnjih dveh letih, so bili višek modrosti. :nigladek: Najbrž zato, ker je večino natvital vaš mesija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.420
113
Ti ne deliš mnenja, da bi bilo manj mrtvih, če bi se ukrepi upoštevali? Zakaj jih je bilo toliko, oziroma so jih morali neprestano ponovno objavljati, pa tudi veš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To je pa zelo kontradiktorno od tistega, kar je napisal tisti, ki sem mu odgovarjal, torej da je RTV promovirala proti cepilce in protestnike. :fredi:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti ne deliš mnenja, da bi bilo manj mrtvih, če bi se ukrepi upoštevali? Zakaj jih je bilo toliko, oziroma so jih morali neprestano ponovno objavljati, pa tudi veš.
A res, koliko več mrtvih je bilo zaradi tistega, ki si je drznil jesti burk na prostem ali zaradi para, ki se je stiskal na klopci v parku? Tudi napovedi tvojega Nostradamusa o stotinah mrtvih zaradi protestov, se nekako ni uresničila. Ljubljana topogledno ni nič odstopala napram drugim regijam.
Bilo bi pa precej manj mrtvih, če bi se sprejelo kak pameten ukrep, na primer glede prezračevanja. Verjetno tu ni bilo dovolj zaslužka za "naše". Raje so denar preusmerjali k prodajalcem dezinfekcijskih sredstev za stopniščne ograje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Kako pa vemo to? Kako vemo, da butli niso sli nazaj domov iz protestov na stajersko ali notranjsko in okuzili starega fotra ali mamo? Saj nihce ne ve prav, kje je virus fasal...
+ verjamem, da so ti poznane akcije "novacenja" protestnikov iz cele drzave in 100 eur za vecje table ob strani...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kako pa vemo to? Kako vemo, da butli niso sli nazaj domov iz protestov na stajersko ali notranjsko in okuzili starega fotra ali mamo? Saj nihce ne ve prav, kje je virus fasal...
+ verjamem, da so ti poznane akcije "novacenja" protestnikov iz cele drzave in 100 eur za vecje table ob strani...
Zakaj pa spustite vso to golazen iz štajerske v Ljubljano?

Sicer pa je treba vedeti, da so protesti po ustavi in zakonu ena izmed pravic izražanja svojih mnenj državljanov Slovenije.

Ne vem, kako je človeku, ki ne dviguje pošte, uspelo zastrupiti svoje podanike z informacijo, da niso. Človeku, ki mu je vse obrnjeno v glavi. Človeku, ki vlada z odloki. V pravnem smislu pa je najprej ustava, in z ustavo usklajeni zakoni in odloki. Morda nisi vedel, za epidemijo in mrtve je krivo ustavno sodišče :) (Največja neumnost leta 2021).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Zakaj pa spustite vso to golazen iz štajerske v Ljubljano?

Sicer pa je treba vedeti, da so protesti po ustavi in zakonu ena izmed pravic izražanja svojih mnenj državljanov Slovenije.

Ne vem, kako je človeku, ki ne dviguje pošte, uspelo zastrupiti svoje podanike z informacijo, da niso. Človeku, ki mu je vse obrnjeno v glavi. Človeku, ki vlada z odloki. V pravnem smislu pa je najprej ustava, in z ustavo usklajeni zakoni in odloki. Morda nisi vedel, za epidemijo in mrtve je krivo ustavno sodišče :) (Največja neumnost leta 2021).
...ker je ta golazen tukaj kolegica z vašo ljubljansko golaznijo.

...z informacijo, da niso kaj?

Zame osebno ni najprej ustava, ampak zdravje.
 
19. jul 2007
2.763
1.493
113
Če je bilo celo leta anticepilsko, nekako spada zraven, da je tudi zaključek leta anticepilski vrhunec.
Niso razočarali. Petkova centrifuga, 31. 12. 2021.

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, kje si našel, da je to bila anticepilska oddaja. Meni se je zdela krasen povzetek dogajanja v letu 2021. Da so se pa mnenja sodelujočih spreminjala, je pa popolnoma normalno, saj niso Nostradamusi. Ne vem, kaj te je navedlo, da je bilo to anticepilsko.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.334
9.727
113
kod Džej-Zija
Tule se strinjam z johanom. Protivladna in proticepilska propaganda, zavita v celofan satire, ki to ni. Predvsem, ker manjka kontekst objavljenih izjav. Takole zmontirano in s sarkastičnim komentarjem opremljeno ima točno določen cilj: preko sesuvanja zaupanja v strokovnjake in prikazovanja fiktivne segregacije izvajati proticepilsko agendo. Še nuernberški procesi in ženevske deklaracije so bile omenjene za dosego cilja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

B81

22. jul 2007
34.512
8.959
113
Kako da ste janševci tako vneti cepilci in ali bi bili taki tudi v primeru, da bi bila na vladi leva opcija? :fredi:
Daj nehaj, v oddaji je, vsaj prvih nekaj minut, slišati le šimfanje strokovnjakov in cepiv.

In KAKO TO NI anticepilsika oddaja?

Če bi bila leva opcija na oblasti, teh težav z enticepilci niti ne bi bilo, saj bi se vsak normaln človek (pač človek, ki priznava neko avtoriteto, stroko v tem primeru), cepil.. anticepilcev bi bilo vseh skupaj 100 v celi državi, kar pa bi levi režim s pomočjo medijev zatrl v kali, najverjetneje tudi s pomočjo psihologov, in sam veš, da bi bilo tako ali podobno...saj pa si te bivši komunist pa veš, kako se to dela.
 
19. jul 2007
2.763
1.493
113
Kako da ste janševci tako vneti cepilci in ali bi bili taki tudi v primeru, da bi bila na vladi leva opcija? :fredi:
Ne vem, koga si točno imel v mislih, glede na to da si pred tem meni repliciral, ti pa lahko mirne duše zagotovim, da si vsekal mimo s "janševci" če si mene mislil.

Da sem pa globoko razočaran nad RtvSlo (predvsem MMC in Val202, kajti to spremljam) glede informiranja glede Covida sem pa že večkrat povedal in vsakič tudi poskušal argumentirati.
Ti je pa že mosseero lepo napisal kaj je bil problem te oddaje
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tule se strinjam z johanom. Protivladna in proticepilska propaganda, zavita v celofan satire, ki to ni. Predvsem, ker manjka kontekst objavljenih izjav. Takole zmontirano in s sarkastičnim komentarjem opremljeno ima točno določen cilj: preko sesuvanja zaupanja v strokovnjake in prikazovanja fiktivne segregacije izvajati proticepilsko agendo. Še nuernberški procesi in ženevske deklaracije so bile omenjene za dosego cilja.
Kako bi umeščal kontekst vsake izjave v 12 minutno oddajo, je jasno samo tebi. Kar si napisal, bi bilo res, če bi to poslušal človek, ki ni bil lani v Sloveniji. Meni, ki sem to doživel, pa vsaka izjava lepo pade v tisti čas, ko je nastala in dobro vem, v kakšnem kontekstu je nastala. Če pa vse to skupaj gledaš iz razdalje, pa lepo vidiš, kako so se spreminjala spoznanja o virusu in s tem tudi izjave. Ko pa slišiš vse naenkrat, pa postane vse skupaj zabavno in to je bil namen oddaje.