Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113
Zvezdana si je termin izborila z znanjem in sposobnostjo:

"Komu je ta oddaja naredila kaj slabega? Pogovarjali smo se o vrednotah, o ljudeh, o njihovih zgodbah, navdihovali, širili obzorja, nikoli nisem mešala ali komentirala politike. To je nestrokovno. Urednik Rok Smolej je rojen za ustvarjanje televizijskih vsebin in če njega postaviš v kot, potem res ne veš, kaj delaš. Direktor televizije prihaja iz odvetniške pisarne, povejte mi, kaj on ve o tem, kako delujejo mediji? Jaz bom to delala naprej, tako ali drugače. Moj termin pa je sedaj dobila Ana Tavčar, ki jo občudujem in si zasluži svoj prostor. A zakaj mora oditi moja oddaja, termin sem si izborila z znanem in sposobnostjo," še dodaja Mlakarjeva.



Zdaj ji ne ostane drugega, kot da kandidira za poslanko.
 
  • Haha
Reactions: brane_new in sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Naj se preseljo s svojimi vsebinami na yt in tam služjo. Zakaj se vsi tako oklepajo rtv? Se gre za vse ne zgoraj omenjeno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zvezdana out.


Anja Golob, Antiša Korljan, Nataša Briški, Peter Mlakar, Matija Stepišnik in Igor Vidmar out.


Vest ji je sporočila urednica oddaje Studio City, v kateri je s svojimi kolumnami sodelovala Golobova. Odločitev pa naj bi sprejel novi v. d. direktorja TV Slovenija, Valentin Areh, saj naj bi po njenih besedah zavrnil podpis podaljšanja njene pogodbe o sodelovanju pri oddaji. Pogodbe se namreč obnavljajo letno "in na njihovi podlagi so izplačani honorarji za kolumne, s katerimi vsakih 6 tednov enkrat sodelujem v oddaji". Razlog naj bi bil varčevanje in to, "da tudi drugi komentatorji niso plačani".
Saj so uvedli novo hojladri oddajo. Pravo za debilčke, ki jim ni potrebno napenjati možganov, da bi pri komentatorjih v Studio City kaj razumeli. :bruh:
 
  • Haha
Reactions: zakon

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113

Komentatorji ostajajo, drži pa, da ukinjamo honorarje za komentiranje. Koncepta oddaje Studio City tako ne spreminjamo. Želimo si, da v njej tudi v prihodnje gostujejo politični komentatorji po izbiri uredništva.
Razloga za ukinitev honorarjev za zunanje novinarje, ki nastopajo kot komentatorji v Studiu City, sta dva. Varčevalni in tudi načelni. V zadnjem času so se namreč nekateri komentatorji na nas obrnili s prošnjo ali zahtevo, da jim komentiranje plačamo tudi za nastope v Odmevih, Dnevniku, Prvem Dnevniku ali v Tarči, kot je to praksa v Studiu City. Ker nobena slovenska televizija ne plačuje komentatorjem za nastop v informativnih oddajah, smo se tovrstno prakso odločili prekiniti.


Doslej so bili za svoje politične komentarje v Studiu City celo plačani, sedaj pa ne bodo več.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.282
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A ni to, da dobis medijsko izpostavitev for free, ze dovolj dovolj velik benefit? Sploh nisem vedel, da jih studio City plačuje. A je kaj znano o kakih cifrah govorimo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.526
9.245
113
podirajo se domine...

včeraj še kanglerja drkali, ded je štajerski jankovič, ne morte vi njega. Vse ima pod kontrolo, tudi ko nima. Crknil sem skor od smeha. Pa kaj vse je moral brusit vzporedno. Pa kaj si ti nor. Pa kako so se orto levaki lomli zobe na njem.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in B81

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Mislm, da po tej oddaji ne mors vec dvomit v Kanglerja. On je primer postenosti.

js tud crknu od smeha k je ze v prvem stavku vrgu vn komuniste pa 45’ :D
 
  • Haha
Reactions: B81 in sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.526
9.245
113
Pa ka te stabo je! :evil:

še bolj zabavna je bila greznica v ozadju, sodniki in podobna mineštra... to bi morali najprej razhajkat, na obeh straneh.