Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Seveda bi zaslužila Breaking News in posebne izdaje časopisov. :valjamse: Ali so povrnili tudi nategnjenim lastnikom certifikatov?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Zvon Ena in Dva Holding sta bila v večinski lasti nadškofijskega Gospodarstva Rast (predsednik uprave družbe mag. Dušan Zazijal)
Simon Zdolšek je bil predsednik uprave Zvona Ena Holdinga
Mateja Vidnar Stiplošek je bila članica uprave Zvona Ena Holdinga
Člana uprave Zvona Dva sta bila Ljubo Peće in Franc Ješovnik.

To so levi direktorji?
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.221
113
Ta sodba in izračun bi morala biti na vseh novvicah. V vseh casopisih. Ker izgovor leve struje je da je cerkev tudi naredila ogromn minus...
Kateri izračun?
Takrat 2008 je bilo premoženje vredno koliko. Do danes ga je vzdrževal in plačeval kdo?
Mam stanovanje, 2008 je bila tržna vrednost nekje 75.000 danes cca 140.000, in če bi ga takrat vzel na kredo, katere ne bi mogel plačevat, kolk je vredno zame to stanovanje? Lahko je z tujim k po koprivah.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Kateri izračun?
Takrat 2008 je bilo premoženje vredno koliko. Do danes ga je vzdrževal in plačeval kdo?
Mam stanovanje, 2008 je bila tržna vrednost nekje 75.000 danes cca 140.000, in če bi ga takrat vzel na kredo, katere ne bi mogel plačevat, kolk je vredno zame to stanovanje? Lahko je z tujim k po koprivah.
Si poslusal popravek od berganta? Torej banke niso bile oškodovane...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ter - odpravnine so pri upravnih odborih odlične predvsem za državni proračun

Neto odpravnina do 70.000 evrov​


Pravna revizija pogodb članov uprave je pokazala, da imajo člani uprave NLB v pogodbah o zaposlitvi tako imenovano neto klavzulo, po kateri jim kot odpravnina pripada s pogodbo določen znesek, medtem ko stroške obdavčitve nosi izplačevalec, torej banka. Težava pa je nastala, ker je državni zbor na predlog poslancev Zares kljub pomislekom strokovne javnosti pred dnevi sprejel zakon o dodatnem davku od dohodkov članov poslovodstev in nadzornih organov v času finančne in gospodarske krize, ki se ga je prijel vzdevek Kramarjev zakon in po katerem so vse odpravnine v višini nad 75.000 evrov, izplačane po 1. januarju letos, obdavčene 90-odstotno. V številkah na primeru članov uprave NLB to pomeni, da vsakemu članu uprave sicer res pripada zgolj med 50 in 70 tisoč evrov neto odpravnine, toda zaradi Kramarjevega zakona jim bo morala NLB, ko bo ta znesek obrutila, plačati kar okoli 2,5 milijona evrov, večina tega pa se bo nato prelila v državni proračun.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.221
113
Majster tale spin ti ne uspeva. Cerkveni zvonovi niso naredili bancne luknje. Popravek rtv to pove.

Luknje so naredili talevi direktorji firm blizu kroga foruma21
Ne moji in tvoji predniki pred 200 leti so jo.
Nisem vedel, da sta tudi Časar in Lovšin rdeča. Aja sta saj kradete, se pravi tudi ti sedaj so rdeči.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.221
113
Kaj se sprenevedaš. Cerkev pač ni oskodovala bank in davkoplačevalcev. Dolg so naredili ostali ki jo je leva politika podpirala.
Si pismen in razumevajoč, upam.
Popravek ne govori o tem, da Zvonovi niso naredili luknje, ampak da država ni nič izgubila. Da pa ni izgubila je pač morala vložit in počakat 12 let, da vrednosti zaseženega narastejo nazaj, so pa le te trenutno spet napihnjene do onemoglosti.
Zakaj bi sploh država, to mi še sedaj ni jasno, sploh prevzemala in kupovala nekaj kar ne potrebuje. Aja banke je morala rešiti, da ne bi šle u maloro.
Ampak tko je bilo, žal, jezen pa sem, ker se na odgovornost ni klicalo vse tudi bankirje in politike, vsi so imeli prste v marmeladi, za kar bi morali it malo sedet in jim pobrat premoženje, katerega si niso zaslužili
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Tako je. Zelo rado se pozablja da so ZVONe oskubili, se pravi so jim takoj vzeli Helios in podobne firme, dočim pri levakih so pustili tako kot je in je vse skupaj propadlo. In ravno gnoj od ab je financiral te levajzarske rabote
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar in alkoholik

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Si pismen in razumevajoč, upam.
Popravek ne govori o tem, da Zvonovi niso naredili luknje, ampak da država ni nič izgubila. Da pa ni izgubila je pač morala vložit in počakat 12 let, da vrednosti zaseženega narastejo nazaj, so pa le te trenutno spet napihnjene do onemoglosti.
Zakaj bi sploh država, to mi še sedaj ni jasno, sploh prevzemala in kupovala nekaj kar ne potrebuje. Aja banke je morala rešiti, da ne bi šle u maloro.
Ampak tko je bilo, žal, jezen pa sem, ker se na odgovornost ni klicalo vse tudi bankirje in politike, vsi so imeli prste v marmeladi, za kar bi morali it malo sedet in jim pobrat premoženje, katerega si niso zaslužili
Ne laži sem ti lepo napisal. Ko bo bil ti vsaj tako strokoven do kraje ab, Cerarja,se in lmš
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Si pismen in razumevajoč, upam.
Popravek ne govori o tem, da Zvonovi niso naredili luknje, ampak da država ni nič izgubila. Da pa ni izgubila je pač morala vložit in počakat 12 let, da vrednosti zaseženega narastejo nazaj, so pa le te trenutno spet napihnjene do onemoglosti.
Zakaj bi sploh država, to mi še sedaj ni jasno, sploh prevzemala in kupovala nekaj kar ne potrebuje. Aja banke je morala rešiti, da ne bi šle u maloro.
Ampak tko je bilo, žal, jezen pa sem, ker se na odgovornost ni klicalo vse tudi bankirje in politike, vsi so imeli prste v marmeladi, za kar bi morali it malo sedet in jim pobrat premoženje, katerega si niso zaslužili
"Država ni nič izgubila, celo pridobila je, izgubila je samo nadškofija Maribor"

Ne sprenevedaj se. Pac grda grda cerkev ni zjebala bank kot zelijo prikazati. Niti davkoplacevalci nismo placevali za njene krive posle. Kapiras.

Ampak s prstom kazat primite tatu med tem ko se krade je pac najlazje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar in 8888