Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
sem te mal popravil.

javno: poročila RTV Slovenija ob hrvaških volitvah: "dober rezultat zeleno-leve koalicije je lepo presenečenje"

Pa sej v tem je catch vseh medijev in eden večjih problemov RTVja - nihče od njih ni nepristranski oziroma objektiven.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.902
3.023
113
sem te mal popravil.

javno: poročila RTV Slovenija ob hrvaških volitvah: "dober rezultat zeleno-leve koalicije je lepo presenečenje"

če lahko javnim osebam rečeš da imajo zasebne profile pa tole:
Ecz4MI1X0AAtuq3.jpg

Ja saj ni samo Evgenija je tudi še kdo drug. Ampak na NovaTv so pa vsi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Je pa, roko na srce, ta objektivnost v veliki meri vezana tudi na tematiko. In ko je v igri zagovarjanje političnih scen oz. poročanje o tem pač padejo na celi črti.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
In take plačujemo. Namesto da bi bili veseli, da jih futramo, pišejo take...

Boris Vasev

@borisvasev
· 4h
Poslanstvo Slovenske vojske: sodelovanje v zatiranju temnopoltih in revnih, from Afghanistan to Žuniči twitter.com/Slovenskavojsk…
 
Praviš, da se dejansko nekateri nacejajo namesto, da bi delali? Sem mislil, da je bila to šala. :oops1:
Predvidevam namreč, da tako resna, ugledna, k pravemu načinu življenja stremeča in za državo pomembna oz. očitno nepogrešljiva ustanova nebi dopuščala česa takšnega.


kaj pa Gašper Tič in njegove "seksualne prakse"? pa recimo Kobal je tud dost sličen primer, čeprav ne vem če še sodeluje z RTV, sodeloval pa je..
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Tako ja. Samo še trupla začnete brcat. Kaj bo naslednje? Ustanova kot je rtv ima sigurno kakšnega invalida, ki se šverca na vaših od ust odtganih 12 eur. Zbrcat na cesto in preverit če res ne blefira. Ločenci, samohranilke, gej, lezbijka, kvir? mogoče kakšen nižji od 150cm ali težji od 100kg? Zbrcat, skozlat, nabit na steno, otroke, strice, tete slečt in na twiter.

Ker se cenim.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Kolikor vidim iz objavljenega, gre za dodatke, ki jim zakonsko pripadajo po kolektivni pogodbi. Dokler ta velja, jih je pač treba plačat.
Covid-19 dodatke dodeli vodja - če jih dodeli. Nikakor niso avtomatični
(ugibam da je če nisi ravno na prvi liniji precej težko dokazati da si bil ogrožen, razen če je bila Erika posredno Covid ogrožena od Počivalška).
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
so pa avtomatični teli:

Uporabnica Tanja: Pozdravljeni g. Kadunc. Za Mladino ste izjavili da potrebujete 24 milijonov EUR za 570 odpravnin. Tako bi povprečna odpravnina znašala 42.105,26 EUR. Kako si visoko moralna RTV lahko privošči tako visoke plače iz katerih nastanejo takšne odpravnine? Ali ni RTV vendar čisto brez denarja? Tu nekaj ni OK. Ali s tem tudi posredno priznavate, da bi RTV lahko deloval z 570 ljudmi manj? Hvala za odgovor.
Ocena višine odpravnine izhaja iz dveh osnov. Iz Kolektivne pogodbe za javni sektor, ki to določa, in iz Kolektivne pogodbe RTV, ki dokaj dobro ščiti predvsem dolgoletne sodelavce in plače. Te niso posebno visoke glede na druge zaposlene v javnem sektorju. Celo preveč smo zaostajali.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.339
2.277
113
Covid-19 dodatke dodeli vodja - če jih dodeli. Nikakor niso avtomatični
(ugibam da je če nisi ravno na prvi liniji precej težko dokazati da si bil ogrožen, razen če je bila Erika posredno Covid ogrožena od Počivalška).
Torej je vodja ocenil (zakaj dokazovati), da je bila ogrožena. Pa da je delala ponoči in na praznik!

PLAČE Erike.jpg
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.413
113
Ajde, poleg v "Socializem" nalimam še sem:
.
Danes med vožnjo v službo poslušam Val 202 in ob 6.50, po vremenski napovedi, družbeno-politični delavec zaposlen na javni RTV napove nekako takole:
"Čez 10 minut bomo v poročilih osvetlili tudi ostala dnevna dogajanja v Sloveniji in ostalih MADŽARSKIH PROVINCAH."
:nigladek: :nigladek:
.
Saj človek ne ve več kaj bi rekel...:nigladek:
=bemu, dost' vas mamo!
Debili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy