Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
RTV noče odpustiti niti 5 ljudi, kaj šele 50, če bi hoteli kao sorazmerno zmanševati številko, oni raje še dodatne zaposlijo. Glede na dejanske (ne)potrebe pa bi jih tudi pri RTVju lahko kot pri BBCju "brez težav" odpustili 500.
Grem stavit da ima RTV v svojem naboru kakih 30% "zaslužnih kadrov" (beri: po poklicu hči, sin, nečak(inja), fukara, sveder od, čmar od, ....nekoga dovolj pomembnega) in so bolj kot ne nedotakljivi.
Kaka tretjina nekaj muti in malo dela, tretjina pa dejansko dela.
Tako kot v drugih državnih firmah in JU.
Saj pravim, tukaj gre za 2000 ljudi, v realnosti pa se pogovarjamo o kakšni številki? 150.000? Več? Manj?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
S tem, da je tista 1/3, ki opravi 95% dela verjetno še manj plačana, kot ostali 2/3 - minulo delo, dodatki utd...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Tipični idiotizem, ki ga uporabljajo vsi politiki zadnjih trideset let. Po sekundah meriti, koliko časa je bil kdo omenjen! :nigladek: Kaj pa, če v merjenem času ni napravil nič, kar bi bilo vredno omembe?
Sicer pa jajo itak ne mara rtv in nastopanja na njej. Ni čudno da je tako malo v etru. :evil:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.220
3.121
113
nekaj takega, pa tudi ono z https://panna.si/ .... rtv_prispevek_kako_se_ga_lahko_znebite ... :zardelalter: ...
Jest mam internet "po luftu" in sem se loosal operaterjev (telesmeh) takole doli :evil: pred 3 leti ...
http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?p=12417#12417 ... nič mi ne manjka, še preveč :cheer: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
Imaš napravo, ki ti omogoča sprejem TV vsebin.
Na vsako SIMko svojo naročnino.
Ne, premalo... na vsako (pametno)napravo z IMEI.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.660
14.366
113
Grem stavit da ima RTV v svojem naboru kakih 30% "zaslužnih kadrov" (beri: po poklicu hči, sin, nečak(inja), fukara, sveder od, čmar od, ....nekoga dovolj pomembnega) in so bolj kot ne nedotakljivi.
Kaka tretjina nekaj muti in malo dela, tretjina pa dejansko dela.
Tako kot v drugih državnih firmah in JU.
Saj pravim, tukaj gre za 2000 ljudi, v realnosti pa se pogovarjamo o kakšni številki? 150.000? Več? Manj?

Bi se kar strinjal ja. Naslednje vprašanje je pa potem kaj je bolje za državo, futrat take nebodijihtreba še naprej kar tako "na lepe oči" ali jih imeti med maso nezaposlenih ter jih financirat preko socialne. Verjetno to slednje ampak kaj, ko je pa to povsem tabu scena za kateregakoli politika...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.921
3.035
113
Na RTV običajno gledam novice pa dokumentarne oddaje. Sem pa zadnjič med premikanjem kanalov ujel eno kar sem mislil da je gostilniška debata o politiki na NovaTv. Po enih 15 s sem zgrožen spoznal da gre v bistvu za njihova poročila. Tip čisto po domače kot v gostilni, pa še osebno mnenje podaja. Kot tista napovedovalka v severni Koreji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Tip čisto po domače kot v gostilni, pa še osebno mnenje podaja. Kot tista napovedovalka na TV Slovenija
sem te mal popravil.

javno: poročila RTV Slovenija ob hrvaških volitvah: "dober rezultat zeleno-leve koalicije je lepo presenečenje"

če lahko javnim osebam rečeš da imajo zasebne profile pa tole:
Ecz4MI1X0AAtuq3.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey