Ročaj na pokrovki...

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ob pomivanju je ročaj enostavno ostal v roki. Nobenega poka ali kaj drugega. Je to možno kako sanirat? Namreč pokrovka je sedaj rahlo neuporabna
grin1.gif
. Kakšno lepilo bi to držalo?
v1d-DSCF54.jpg

h6l-DSCF54.jpg
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Zavrtati v konca ročajev, vrezati navoj in privijačiti s spodnje strani skozi pokrovko. Ali zavrtati notri in prikovičiti. Dvomim, da bo kakšno lepilo zdržalo.
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
ideja od panoramica al pa kakšnemu zavarit. lepila bodo ob vročini popustila, tako da, ali vrtanje ali varjenje, neki od tega ti ne uide
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Saj se da pločevina s steklene pokrovke snet! Najbrž je spodaj vijak, pločevina najbrž ni prilepljena na steklo. Pri moji takile stekleni pokrovki je s spodnje strani vijak. Odvij vijak s spodnje strani da snameš pločevino. Naprej bo najbrž lažje.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Privijačit od spodaj ali zavarit po TIG postopku, fabrško je bilo za en k..... zapunktirano.
Lepljenje odpade.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Zavrtati v konca ročajev, vrezati navoj in privijačiti s spodnje strani skozi pokrovko. Ali zavrtati notri in prikovičiti. Dvomim, da bo kakšno lepilo zdržalo.
To odpade. Sem vzel proč pločevino, vendar je zgornji del direkt na steklu, tako da ni prostora za to, da bi bilo s spodnje strani karkoli.
Kdo lahko to zavari? Predvidevam, da to ni navadno železo.

Sicer bi še najraje kupil nov zgornji del. Gre se za nemško posodo ELO in sicer konkretno ta set: http://www.elo.de/ELO-Rubin-Po...481730c4%2fmd5} Kdo je sploh zastopnik za to pri nas?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.652
7
38
Ljubljana- okolica
Najboljša rešitev da se zadeva privari. Od spodaj se zvrta luknjica, katero zaliješ da se sprime z ročajem pobrusiš in zadeva je kot nova
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Mogoče komu pride prav, ko mu odleti ročaj na pokrovki. Danes kupila v Merkurju tole, po prvi uporabi se čisto ok obnese, pa še zgleda povsem solidno (vsekakor boljše kot prejšnji emotov nadomestni, ki je odletel na varu).

Na vrečki je pisalo matica s pvc ohišjem, našla sem tam nekje na eni polici. Imeli so tudi bakelitne krogle, ampak navoj ni bil pravi.


images