Roadtrip z avtom ideje prvomajske 2023

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kaj pa kakšen Munchen?

Nekej razmišljam,da bi družina z 4 člani (7 in 10) šli za par dni. Ideja je rudnik v salzburgu, v samem Munchen-u tehnični muzej,živalski vrt,malce po mestu,dachau in potem nazaj. Recimo da ene 4 do 5 dni na izi. Mulca imata rada živali in muzeji so nam TOP, tako da predvidevam da nam bo tehnični muzej oz ZOO uzel po dan vsak. Sem optimističen?

Kaki nasvet kje spati (hotel z parkingom)? Za gibanje po mestu verjetno kak javni transport. Morda kaka ekstra zanimiva točka za ne spregledat.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Kaj pa kakšen Munchen?

Nekej razmišljam,da bi družina z 4 člani (7 in 10) šli za par dni. Ideja je rudnik v salzburgu, v samem Munchen-u tehnični muzej,živalski vrt,malce po mestu,dachau in potem nazaj. Recimo da ene 4 do 5 dni na izi. Mulca imata rada živali in muzeji so nam TOP, tako da predvidevam da nam bo tehnični muzej oz ZOO uzel po dan vsak. Sem optimističen?

Kaki nasvet kje spati (hotel z parkingom)? Za gibanje po mestu verjetno kak javni transport. Morda kaka ekstra zanimiva točka za ne spregledat.
http://www.blog.jugendherbergen-in-bayern.de/

Lušten hostel, zraven podzemna. Mi smo tehnični muzej spustili, pa so bili otroci podobne starosti, ker so se premajhni in ne bi odnesli dovolj. Nad ZOO bili totalno navdušeni, rezervirajte si cel dan. Smo pa šli en dan se v Legoland, glede nato da ni tako daleč stran in smo tam uživali. Nazaj grede pa Salzbur in ogled rudnika soli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger