Revolut bančni račun

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Zdravo

Imam nekaj vprašanj glede revoluta in če ima kdo podobne probleme:

-če mi kdo nakaže denar na revolut, ne dobim opozorila. Nekaj časa nazaj sem jih dobival. Za odlive dobim da je plačano. Mogoče ve kako vklopi?
-Če plačam z kartico, se v aplikaciji na zemljevidu točno vidi lokacija trgovine, če pa plačam z telefonom, pa se vidi samo recimo Velenje, Celje in ne ročnega naslova. Lani mi je delovalo to ravno obratno.

Še komu tako dela?

Hvala
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Mimogrede, zdaj je Revolut Junior na voljo tusi zanavadne račune (ne le za Metal in Premium), omejitev je pa do 40 € nakazila na Junior račun na mesec. Dovolj uporabno, da ima otrok nekaj za rezervo gor ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Kako je pa cenovno? Računajo kaj za njo?
Naj bi bla na voljo samo za premium userje, ampak dela že nekaj časa tudi za free, ne računajo nič. Upam samo, da si ne premislijo :)


Kaj je to in kdaj pride prav?
Za vsako plačilo dobiš novo številko kartice za enkratno uporabo. Ko enkrat plačaš, se ti zgenerira nova, prejšnje ti pa ne morejo zlorabit, ker ni več veljavna. Super za spletna plačila pri malo manj zaupanja vrednih merchantih oziroma na sploh. Načeloma uporabljam povsod, kjer ni možnosti recimo paypala in ne rabim imet stalno vpisane kartice zaradi kakšne naorčnine.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja, par mesecev nazaj sem dobil nek notification za disposable kartico, čeprav sem na standard (imel sem sicer metal pred časom za krajši čas), probal in je šlo brez problema. Od začetka je sicer pisalo, da bi moral plačat za kartico pri dodajanju, pa niti tega niso računali. Potem sem dodal še drugim družinskim članom, ki imajo Revolut, in jim ravno tako deluje.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
danes sem poskusil dodati disposable kartico in deluje, ampak plačilo pa ni šlo skozi, čeprav je revolut zaznal da se nekaj dogaja, ker mi je napisalo, da je kartica uporabljena in se bo zgenerirala nova... Je potrebno urediti še kaj drugega, da bo delovalo?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Načeloma je to to. Če ni šlo za one time plačilo, ampak si kartico nekam dodal, kjer ti najprej trgajo manjši znesek za verifikacijo, potem ne bo šlo, ker takrat kartica že postane neveljavna. Če naredijo avtorizacijo brez zneska pa ponavadi nisem imel problemov.