Revolut bančni račun

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.340
113
ja, jaz. ampak za SP. izkušnje boljše kot na DH, v smislu naprednejše aplikacije oziroma bolj userfriendly, support je pa enako v k*. Slednji je pa recimo na Unicredit kot se za gre, ampak ni pa zastonj kot Revolut pa N26.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Kaka je pa kaj varnost teh računov.... ? Mislim v smislu, če se banki, kaj zgodi, jo napadejo hekerji .... na splošno me zanima , proti konvencionalnim bankam ?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
A še komu „zašteka” pri preverbi “pristnosti” pri prikazu številke kartice? Tj. pri novi funkcionalnosti z zadnjo nadgradnjo app-a?
Imam jabuk, gmail kontaknti mail - ko želim prikazati številko kartice mail z linkom sicer prispe, link kliknem, končam v Revolut app-u in dobim srednji prst in obvestilo “Nekaj je šlo narobe” in seveda se številka ne prikaže, niti jo lahko kopiram ... :zavijazocmi:

Bemti nadgradnje in dodatne fičerje. :gorjaca::jok:
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz sicer ne dobim srednjega prsta... mi pa tudi ne deluje :D ...

IMG_006D9096E2E5-1_23685F65.jpg
IMG_1ABAAEB209F5-1_23685FF2.jpg


Imam pa beta verzijo 6.15 ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
A še komu „zašteka” pri preverbi “pristnosti” pri prikazu številke kartice? Tj. pri novi funkcionalnosti z zadnjo nadgradnjo app-a?
Imam jabuk, gmail kontaknti mail - ko želim prikazati številko kartice mail z linkom sicer prispe, link kliknem, končam v Revolut app-u in dobim srednji prst in obvestilo “Nekaj je šlo narobe” in seveda se številka ne prikaže, niti jo lahko kopiram ... :zavijazocmi:

Bemti nadgradnje in dodatne fičerje. :gorjaca::jok:
Meni oboje deluje. Za prikaz številke zahteva dodatno avtorizacijo, za kopiranje pa ne. Android.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Kaka je pa kaj varnost teh računov.... ? Mislim v smislu, če se banki, kaj zgodi, jo napadejo hekerji .... na splošno me zanima , proti konvencionalnim bankam ?
Bolj se boj, kako bo, če hekerji napadejo tebe oziroma tvoj telefon/tvojo SIM. Če bodo banko, boš eden od tisočev oškodovanih, bomo imeli moč. Če bodo tvoj telefon, boš sam.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
No - nisem. Ampak je preko AppStore priletel update in mi “za vedno”’ skril številke kartic.

Torej še enkrat vprašanje skupnosti - a še komu na japki 6.15 avtentifikacija ne deluje?
Toliko da pač vidim al je “splošen” problem ali imam jaz kakšno čudno nastavitev kje (v kar sicer dvomim).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
No - nisem. Ampak je preko AppStore priletel update in mi “za vedno”’ skril številke kartic.

Torej še enkrat vprašanje skupnosti - a še komu na japki 6.15 avtentifikacija ne deluje?
Toliko da pač vidim al je “splošen” problem ali imam jaz kakšno čudno nastavitev kje (v kar sicer dvomim).

Ni ti skril stevilke "za vedno" ... ampak verjetno samo do naslednjega update-a ... ;) Jaz tega nisem se nikoli rabil, zato tudi nisem opazil, da ne deluje :D ... Sicer pa imas stevilko napisano tudi na kartici :D ... ce gre za virtualno in tam ne deluje, pa kontaktiraj support ...

Je pa ta funkcija nova ravno v tej verziji... verjetno so jo pa uvedli zato, ker je precej folka, ko so objavljali kaksne screenshote, pozabili, da je fajn stevilko kartico zakriti ...

IMG_62A26F2474FC-1_23696423.jpg