Revolut bančni račun

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
revolut sem si odprla, ker mi je bilo dolgčas...
hočem v bistvu priti do Google paya. sem naročila po obvozu nemško N26, kjer imam kar nekaj denarja in bi mi prav prišlo. Ampak ker so djal, da n26 več ne pošilja z nemškim BINom (jaz še ne vem, zaenkrat je kartica še na cheaper&more), sem odprla še revolut in scolala 6€. Še zdaj nisem probala sicer plačati nič, bom jutri. če ne bo šlo drugače, bom pač vsak mesec nekaj nakazala na revolut za silo. včasih imam res samo telefon s seboj oziroma bi raje videla da mi ne bilo treba še denarnice ali torbice, pa da nisem povsem brez denarja. Brezstični POS imajo pa res že praktično povsod (če že imajo POS terminal)


mBills in Garmin Pay?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Saj je revolut ok. Je zastonj z izjemo 6 € za tisto kartico. Če mi bo pa n26 delal pa sploh ok. Uporabljam pa se unicredit (ki te možnosti še ne ponuja).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Kolega mi je rekel, da ima Revolut to prednost pred n26, da ce rabis gotovino, pa nimas nic na trr, si lahko takoj nakazes iz mastercarda na revolut in brezplacno dvignes na bankomatu. Zame je edina prednost instantno filanje.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.246
113
Kolega mi je rekel, da ima Revolut to prednost pred n26, da ce rabis gotovino, pa nimas nic na trr, si lahko takoj nakazes iz mastercarda na revolut in brezplacno dvignes na bankomatu.
Če ti je kolega rekel potem pa.

Kaj pa če si že porabil znesek bezplačnega dvige - oziroma število njih, če si na N26?
Kaj pa če sta Revolut ali pa N26 tvoja edina računa? Potem ne moreš napolnit mastercarda z mastercardom.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
No, google pay na revolutu tudi meni dela. Nisem vse narobe naredila. Frutabela uspešno kupljena...
Me res zanima kako bo z n26.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
N26 čakam novo kartico. Če bo prišla z nemškim BINom, bo delalo, vendar nekdo pravi, da zdaj pride vedno s slovenskim... Bomo videli
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Pa n26 imam že kar nekaj časa in imam s.p. gor. Sicer ni čisto v skladu z njihovimi pravili, me pa zanima če lahko revolut za to uporabim? Ali je tudi samo za osebno rabo in ga v skladu z njihovim pravilnikom ne smem uporabljati za s.p.

P. S.
Ze vidim. 7 funtov na mesec...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
N26 čakam novo kartico. Če bo prišla z nemškim BINom, bo delalo, vendar nekdo pravi, da zdaj pride vedno s slovenskim... Bomo videli
Pa saj so napovedali podporo za apay v Slo. Samo malo je treba pocakat.
Meni drugace N26 sluzi dobro. Imel sem nekaj problemov s pinom na kartici, uredili v par minutah preko chata v aplikaciji.
 

Boris2005

Zelenc'
15. apr 2019
3
0
1
Po 14 dneh od naročila sem prejel Curve kartico, ki jo priporočam vsem, ki uporabljajo več kartic in potrebujejo kartico, ki prejemniku daje misliti, da prihajate iz Velika Britanije. Tak primer so nekatere spletne storitve, ki uporabo geografsko omejujejo, kot na primer glasbena trgovina Spotify, ki ni na voljo v SLO, s to kartico boste dobrodošli. Stroskov registracije ali kaksnih drugih skritih stroskov ni. Kartico vam zastonj posljejo na dom. Bonus dobite takoj, ko Curve kartico prvič fizično uporabite za nakup.
Curve_moja_XS.jpg
Curve.png



Kaj pravzaprav je Curve kartica?
Če imate več kreditnih ali debetnih kartic (Visa, Mastercard) potem lahko s to kartico in Curve mobilno aplikacijo združite vse kartice pod eno streho. V mobilni aplikaciji Curve lahko izberete, s katere kartice želite opravljaviti nakup. Enkrat na mesec pa lahko opravite brezplačen dvig gotovine do 200€ na bankomatu.

Kaj je potrebno storiti?
Obiskati povezavo: https://www.imaginecurve.com in instalirati aplikacijo za Android ali iOS na telefon in se registrirati. Pomembno! Pri registraciji morate vnesti promo kodo NBYX96PD, če je ne boste, potem bonusa ne boste dobili. Pri registraciji izberite free varianto kartice. Slednja brezplačna kartica vam omogoca tudi 3 mesecno zbiranje tock v trgovinah kot so Lidl, IKEA, Zara, Booking.com. Dobite 1% nazaj od nakupa.
 

Priponke

  • Curve_moja_S (Custom).jpg
    Curve_moja_S (Custom).jpg
    11,2 KB · Ogledi: 124
Nazadnje urejeno:

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Glede prijave na furs:
Katero št. Je treba prijaviti:
4596 5488 xxxx xxxx ali
GB38 REVO 0099 xxxx xxxx xx