Renault Media Nav Toolbox

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zanimanje sigurno je, ampak folk niti ne ve, kaj vse se sploh da in kaj obstaja..problem slovenskih forumov je tudi to, da vse modifikacije uradnih, avtorsko zaščitenih programov (hočeš/nočeš) vključujejo krekane verzije uradne aplikacije in v tem primeru to zagotovo je kršitev avtorskih pravic. Alter forum ima strogo politiko glede tega, zato kot moderator v GPS forumu žal ne morem dovoliti take objave. Če si želiš, da tvoje delo vidi vsa Slovenija, potem je pravi naslov Partis (verjetno poznaš, da je to največji slovenski torrent tracker). Tukaj bi bil efekt največji, hkrati pa seveda potem tudi potreba po supportu, saj se ob taki objavi vedno pojavi veliko vprašanj in potencialnih težav.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dejansko je samo eno vprašanje :) kje dobit orodje za PC... drugo je vse jasno ko beli dan
 

zagor256

Zelenc'
10. mar 2018
2
0
1
Zanimivo branje. Imam nov avto z media nav evolution ter ne vem kako je potem z garancijo če kaj spreminjam oz. nalagam? Naložena je mapa adria področje in tudi ne vem koliko časa se ta uradno updata (če se sploh).
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Če je nov , je vsako poseganje v Medianav nepriporočljivo ker ti prekliče garancijo !! Uraden update map je 3 mesece od prvega zagona navigacije oziroma
datuma nakupa , odvisno če doplačaš se mi zdi da je tudi več !! Imel boš pa cca 6 mesecev zamika kart !
Se pravi tazadnja je HERE_2017.Q4 imel boš HERE_2017.Q2 ;) ...
Če si "expert" pa lahko sam spremeniš v enem fajlu naslednje vrstice :
0x0 => 3 bytes => XX / XX / 2018 last post sale (3 month start date for map update) , kjer "X" zamenjaš z drugim datumom ;) ... Če te dobijo pa :gorjaca: !!
Ko ti poteče garancija , pa lahko delaš in nalagaš kar hočeš , odgovornost je tvoja ...
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Poskusi ;) ... Ne vem kako bi zgledalo , uradno HERE_2017.Q2 ti pa prideš z HERE_2017.Q4 :) ...
Razen , če si pred servisom naložiš spet stare gor , glede na to , da imaš verjetno samo "balkan" gor cca 10 minut dela ...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če mene vprašaš, jih na servisu še najmanj zanima katero verzijo kart imaš nameščeno in kako si jo namestil. Dokler radio dela in se stranka glede tega nič ne pritožuje ali sama zahteva update, potem se s tem sami sigurno ne bodo šli ukvarjat. Mogoče edino, če bi videli, da je Medianav že na oko drugačen, torej če je na njem nameščen Plus ali kakšen drug skin, potem bi te verjetno samo prijazno opozorili, da na infotainment nimaš več garancije..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo branje. Imam nov avto z media nav evolution ter ne vem kako je potem z garancijo če kaj spreminjam oz. nalagam? Naložena je mapa adria področje in tudi ne vem koliko časa se ta uradno updata (če se sploh).

Prvi dan, ko je bil avto pri hiši, sem že gledal kak bi naložil.

Noben na servisu tega ne gleda, boli jih džok.. katere mape imaš ti naložene.

Na tvojem mestu bi posodobil zemljevide po novi metodi, ki jo je objavil MgPhoto in se ne bi ubadal z garancijo.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Če je nov , je vsako poseganje v Medianav nepriporočljivo ker ti prekliče garancijo !! Uraden update map je 3 mesece od prvega zagona navigacije oziroma
datuma nakupa , odvisno če doplačaš se mi zdi da je tudi več !! Imel boš pa cca 6 mesecev zamika kart !
Se pravi tazadnja je HERE_2017.Q4 imel boš HERE_2017.Q2 ;) ...
Če si "expert" pa lahko sam spremeniš v enem fajlu naslednje vrstice :
0x0 => 3 bytes => XX / XX / 2018 last post sale (3 month start date for map update) , kjer "X" zamenjaš z drugim datumom ;) ... Če te dobijo pa :gorjaca: !!
Ko ti poteče garancija , pa lahko delaš in nalagaš kar hočeš , odgovornost je tvoja ...

@MG Photo, ali je informacija o brezplačni nadgradnji zanesljiva?
Jaz imam pri nakupu novega avto z media navigacijo dobil mape 2016.xx, s tem, da mi pri nakupu niso povedali, da mi pripada nadgradnja.
Pa še za območje za katero sem jo preizkušal sploh ni opcije , da bi vpisal hišno številko, da pa si iščeš cilje na zemljevidu je res brez veze.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
marc , v zgornjem postu imaš link za shranit navigacijo ! Preberi si in preden karkoli počneš , si shrani !
Še posebej , če je avto v garanciji !
Glede na to , da je nov , ti pripada brezplačen update Here2017/Q2 !
Glede zmogljivosti same navigacije raje nebi govoril saj v originaluje je le kar mora bit !
Marsikomu se še sanja ne kaj vse se da ); ...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Zahvaljujem se vama za odgovor. Veste še , koliko časa potrebuje Renault, da doda novo verzijo mape v svojo bazo? Od februarja je zunaj že Here2017/Q4 in ker imam časa za nadgradnjo 3 mesece, lahko počakam še nekaj časa in naložim zadnjo verzijo map.
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
170
7
18
Pozdravljeni,katera pa je zadnja nadgradnja za R-Link 2.Sam imam namreč na Scenicu verzijo 2016
 

Podobne teme