Renault Koleos-Megane IV - Tesla style android radio

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Oziroma lahko uporabim antena+ kabel?
recimo, izmeri z voltmetrom, kje imaš 12V+ in povežeš

jasno da vse na lastno odgovornost, samo opisujem izkušnjo

---------------
ko sem delal drugemu, so prav tako poslali napačen dekoder in na reklamacijo so prvo poslali nove kable, kjer so sami naredili "premostitev" na acc, vendar očitno napačno zvezano

z novim dekoderjem pa je potem delovalo s prve
 

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana
recimo, izmeri z voltmetrom, kje imaš 12V+ in povežeš

jasno da vse na lastno odgovornost, samo opisujem izkušnjo

---------------
ko sem delal drugemu, so prav tako poslali napačen dekoder in na reklamacijo so prvo poslali nove kable, kjer so sami naredili "premostitev" na acc, vendar očitno napačno zvezano

z novim dekoderjem pa je potem delovalo s prve
Zaenkrat bom premostil tako kot praviš na cigaretni vtičnico. Kitajcem pa zatezil za nov dekoder. Hvala za info
 

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana
prvo testiraj ... jaz sem samo omenil, kako je bilo pri meni ... ne bi rad, da bo kaj zasmodilo :)
Testiral. Zmontiral brikan + in ACC. Zaenkrat bo. Sem pa pol lahko nastavil canbus. Prikaže temperaturo, odprta vrata. Nekaj tipk na obvolanski dela.... Bom v kratkem še enkrat podru pa preveril če se je sedaj slučajno čudežno pojavil ACC iz canbusa. Danes se mi ni več dalo :)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Testiral. Zmontiral brikan + in ACC. Zaenkrat bo. Sem pa pol lahko nastavil canbus. Prikaže temperaturo, odprta vrata. Nekaj tipk na obvolanski dela.... Bom v kratkem še enkrat podru pa preveril če se je sedaj slučajno čudežno pojavil ACC iz canbusa. Danes se mi ni več dalo :)
dvomim da se bo pojavil štrom zaradi sw nastavitve :)
drugače pa kul, da deluje zadeva
 

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana

Priponke

  • IMG_20210525_123839.jpg
    IMG_20210525_123839.jpg
    3,3 MB · Ogledi: 231
  • IMG_20210525_122541.jpg
    IMG_20210525_122541.jpg
    2,7 MB · Ogledi: 226
  • Snapchat-2049614782.jpg
    Snapchat-2049614782.jpg
    431,7 KB · Ogledi: 229
  • Snapchat-1346142351.jpg
    Snapchat-1346142351.jpg
    1,1 MB · Ogledi: 230

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana
Velika razlika. Kitajci so se glede kvalitete precej popravili.

Katera firma je to?

Tale kar solidno trži navigacije.

Moj je Hoxiao. Eden redkih, ki ponuja spodnji predal namesto starega radia in da ima tako povezavo, da ni potrebno starega zaslona priklopiti in skrivati nekje pod armaturo....
 

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana
dvomim da se bo pojavil štrom zaradi sw nastavitve :)
drugače pa kul, da deluje zadeva
Danes sem za foro probal odstraniti stalni + iz ACC kabla. In glej ga zlomka. Zadeva deluje radio se vklopi in izklopi na ACC.
Meni več nič jasnega. Očitno se je samoozdravil
Kako si pa rešil sleep stanje oziroma globoko spanje? Jaz tudi če nastavim sleep za 2 dni se mi vsakič, ko zaklenem avto po nekaj minutah (megane3 izklopi vse uporabnike) potem zažene iz nule....
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Danes sem za foro probal odstraniti stalni + iz ACC kabla. In glej ga zlomka. Zadeva deluje radio se vklopi in izklopi na ACC.
Meni več nič jasnega. Očitno se je samoozdravil
Kako si pa rešil sleep stanje oziroma globoko spanje? Jaz tudi če nastavim sleep za 2 dni se mi vsakič, ko zaklenem avto po nekaj minutah (megane3 izklopi vse uporabnike) potem zažene iz nule....
Zanimivo. Da bi nastavitev can busa to povzročila?

Sleep deluje pri mojem drugače. 3 dni je v neki hitri pripravljenosti, nato pa gre v globoko stanje.
Sila malo elektrike kuri.
 

subboxcb

Pripravnik
12. nov 2011
34
4
8
Ljubljana
ta info je poučna, da nastavitev can busa, omogoči elektriko, morda javi računalniku...

glavno da ti zadeva sedaj deluje

meni sedaj deluje dobro leto dni in sem zadovoljen
Tudi sleep se je sam naštimal. Kot da bi rabil kak dan ali dva pa se Kitajc in Francoz potem sama zmenita :)
Edino obvolanske mi delajo težavo. Nekaj tipk sicer dela, ne morem pa programirati ostalih.... No, dobil bom nov canbus pa bom videl če bo kaj drugače....
 
Nazadnje urejeno: