Renault clio V 2018

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Avto dobiva kar nekaj posodobitev na remote. Lahko da je samo za infotaiment, se pa redno posodablja.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Kar se tiče pa ročice na prtljažnih vratih, so uredili, vendar spet odstopa, je že vpričo njih na servisu. So rekli, da lahko dajo novo, vendar neke razlike ne bo, ker je dizajn slab in pač slabo narejeno. Torej, pod črto, it's not a bug, it's a feature.
V takšnih primerih pa Američani in njihove skupinske tožbe ne izpadejo tako bizarno.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Rlink se ne posodablja sam (sistem posodabljaš preko USB ključka), če je pa pri novejšem Easylinku kaj drugače, pa ne bi vedel.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.177
8.957
113
Tako tako, eno fajn 5 let staro A6 brez opreme, z magičnimi 115k km in da sosedje vidijo. Pa vsak teden bi gume pošprical, da bi se svetile pa ga na roke drgnil 4x tedensko. :) Avto pa parkiral izven garaže.

Pa vsak mesec bi dal 500eur na stran, da bi mel za popravilo. :D



...ne hvala.
Tole je za rubriko "predsodki" na rtvslo.si ;) Ali pa tema "favšija" na alter.si. :evil:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Tole je za rubriko "predsodki" na rtvslo.si ;) Ali pa tema "favšija" na alter.si. :evil:
Odločitev je bila načrtna. Če bi želel MB E klaso bi si jo kupil. Komot novo pa odplačilo v celoti ob nakupu, brez lizik.
Nobene favšije ni.

Pa tudi jamram ne. Pač navajam dejstva. Tam je nekdo višje napisal za yarisa in mazdo2. Bom takoj napisal zakaj sta opadla - ker sta tehnološko zastarela. Yaris mi pa že v štartu ni všeč. Ta novi yaris, ki pride zdaj oktobra na trg pa bi dejansko bil na spisku. Eno mazdo2 sem šel gledat in je rabljena bila skoraj toliko kot novi clio s pol manj opreme. Glede na to, da se s Cliotom dela precej malo km (cca 10-12k km na leto), mi dol visi za kakšne faile v dizajnu. Za povrh pa ga bom čez par let prodal kot svežo žemljico.
 

vrum

Zelenc'
12. mar 2020
13
2
3
Generik, a tebi tudi vsakič ko zabremzaš se iz stopalke oz. tam nekje sliši en čuden zvok dokaj naglas a-la "pst"? Nadležno, čisto vsakič - pst, pst, pst...
 

vrum

Zelenc'
12. mar 2020
13
2
3
Občutim, avto imam pol leta, bil je že 5x na servisu, čakam da bo še 6-ič (čakamo naročen del).
 
  • Wow
Reactions: sajkek