Renault clio V 2018

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.401
9.142
113
men je padel v oči prvi clio, pa male punčke, imamo pač doma takšno, potem pa se je končalo, zafustrirane ženske v različnih obdobij pač ni močen argument za nakup avta...in Cliota ne bomo kupili, niti šenkanega :evil:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
mogoče je poanta da ga ločenke furajo? mam tako sodelavko, ma klia... hmm :sprasujemse:
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Dosegli so svoje, ne spomnim se kdaj smo se nazadnje pogovarjali o kaki reklami za avto tu gor?

Farški dečki pa težko razumejo tako reklamo, ampak itak so ciljna publika drugega proizvajalca. S tem da če bi bivši deželni glavar naše severne sosede (RIP) v lovski obleki delal reklamo za njihovo ljubljeno znamko s svojim ljubčkom, bi se jim menda zdelo še celo simpatično? Pač bi izrezali tisti del s poljubom... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Dosegli so svoje, ne spomnim se kdaj smo se nazadnje pogovarjali o kaki reklami za avto tu gor?

Prava reklama je bila tista "vse kar imajo veliki", snemana v maroku ce se ne motim. Takrat je klio bil vsaj koliko tolko avtomobila napram kartonastem Renault 5.

Sicer pa imas reklam po svetu malo morje, ki jih verjetno na nasi televiziji ni bilo. Kot npr tale:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
To
men je padel v oči prvi clio, pa male punčke, imamo pač doma takšno, potem pa se je končalo, zafustrirane ženske v različnih obdobij pač ni močen argument za nakup avta...in Cliota ne bomo kupili, niti šenkanega :evil:

16ventilc, +1 :cheer:

Drugače pa imam občutek, da so s to reklamo "malce" posnemali reklamo Audija za novo šestico, kjer je bila tudi poanta v prikazu več generacij družin v kombinaciji z več generacijami istega modela avta iste znamke. Ampak tam so to speljali veliko bolj kvalitetno, pri renoju je pa zdaj pri tej reklami skorajda več fokusa na težave istospolno usmerjenih žensk, ki "ne upata priti iz omare" kot pa na zgodbo družine z avtom.

Evo te reklame oz. kot se je prej nekdo izrazil - cel film par minutah:

 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
No saj pri Audiju niso dost boljši, morajo tudi črnca v reklamo vlačit.

Sicer pa je res, da so zapečeni zvesti kupci Premium svete trojice.
 
  • Haha
Reactions: Mr_Wolf in afroC

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
No čakamo še naslednjega, da bo javno priznal da ima najbolj gay friendly avto.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kar recimo mene moti v tem oglasu je to, da se obe ženski zalizujeta. Tole froci gledajo. To je vse. In preden kdo komentira, isto bi me motilo, če bi se moški in ženska zalizovala.
Razen, če se bo oglas predvajal le v nočnih urah, potem me nič ne moti. Če ciljajo na homoseksualce, kar.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.678
3.560
113
In v čem je težava da otroci vidijo da se dva ali dve zaližeta? wtf? Ko prideš domov in ženi enega stisneš tudi luč prej ugasneš če so otroci poleg?

Če bi se lasali in ena drugo na gobec ne bi nihče protestiral.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.789
1.927
113
najrajš na babi
No ja, to je treba probat. Na moji opelici moram že pod štangasom fejst poslušat, če je smernik nažgan, ma nek tak tihi piskač
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Tk ja, kar izgovore vnaprej piši.
Namreč Marek NI kritiziral piskača, temveč glasnost Clia, piskač je bil le kot kontekst, kako glasen je.
Eh.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.789
1.927
113
najrajš na babi
Kaki izgovori, dol mi visi, ampak zadevo je treba probat, za 14 k za edition one, je top, za manj glasno značko bo pa treba it globje v žep. Če se bom odloču da ga tamalem nabavim, ga bomo sigurno sprobal in če je res moteče, potem odpade, drugače pa ne. Me pa moti odsotnost 1.33 motorja z ročnim menjalnikom, morda še to popravijo. Če ga ima tastari captur, zakaj ga nebi mel še clio.