Reklamacija na siol tehnični support

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej se je Siol vštel, ko je izdal brezplačno številko, saj bi več zaslužil s telefonskim klicanjem kot pa samim internetom
tongue-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Hahahahahahahaaaa


Včeraj prišel monter za T2. Pride, vklopi, modem se ne postavi.... ker je bilo po 16h samo prijavi napako, pravi da zgleda da Telekom ni svojega dela opravil. In mu celo verjamem, ker ISDN je do izklopitve telefona malo pred njegovim prihodom še deloval normalno...

No in sem vprašal, kaj aj zdaj, pravi da naj danes probam izklopit modem, drugače pa 0590 00 002
aplauz.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
No tkole, sedaj dela v redu. Najprej je začelo delovati direkt prek modema s klicnim dostopom, danes pa dela tudi že prek routerja normalno.

Citiram odgovor moda na siol forumu:

Včeraj zvečer so se pojavile težave z avtentikacijo. Nekateri uporabniki se niso mogli povezati na internet, zato takšna gužva. Težave so odpravljene. V primeru da vam geslo še vedno ne prime, poizkusite najprej kreirati novo povezavo v Windowsih. V kolikor vaša težava ni bila povezana s tem, sem vam na voljo preko ZS.

Aja, tko je bilo? Lahko da. Paranoična podosebnost pa mi šepeta da ta mrk nekako preveč čudežno sovpada s sestankom EU komisije na Brdu pri KR in da so nas za potrebe komisije/novinarjev/ostalih lepo za 2 dni odklopili, po koncu pa priklopili nazaj. Živela EU
10.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
če ima tvoja paranoična podosebnost prav, bo teh mrkov še kar precej v tem letu
evil.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
ne-ne-1.gif

Po moje so strojani mulo vklopli, pa je cel network dol pado.
17758-icon_confused.gif

Sicer so tezavice tud v Mb... Vem, da je to slaba tolazba za nekoga, ki rabi NET za poslovanje, tak ko mi...
whistling.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kdaj?

Kje?

Ure?

Včeraj prisilno parkirana na križišču Aškrčeve, Tržaške in Tivolske 30 minut, da sem se lahko celo osebno poklonila tistim nekoristnežem v parih blindiranih avtomobilih. Še sreča, da je bila - za spremembo - vsaj muzika na Anteni kolikor toliko dobra.
wink-1.gif
).
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Oh, saj bo že februarja:

12-13/02/2008 Brdo, Slovenia Mid-term IDABC Conference 2008
cheer.gif


mogoče pride še ŽOZE, ki mu je tokrat teklo iz nosa in je doma pil čaj s palinko
cry12bpy.gif


Vse sorte klobas piše TU , če rada bereš take nebuloze. Pa si v zastoju,daljšem kot 5 min ugasnila vozilo, kot je predpisano po zakonu? EU vse točkuje
zmaga.gif


PS: Tudi megleno ni bilo slučajno
ne-ne-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
...Pa si v zastoju,daljšem kot 5 min ugasnila vozilo, kot je predpisano po zakonu? EU vse točkuje
zmaga.gif

...

Ne more.
tongue-1.gif

(ker je sama izmerila, da je bilo TOČNO 5 minut)

PS: Ja, valda. Ne zaradi EU - zanjo mi je vseeno.
Zaradi moje denarnice.
wink-1.gif


Off.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Pa si v zastoju,daljšem kot 5 min ugasnila vozilo, kot je predpisano po zakonu?

A ni po čakanju, daljšem od treh minut?


ON: Tudi meni je net padel ... čez par dni pride tehnik domov prepričat očeta, da je vsega kriv moj router ...
aplauz.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.465
5.458
113
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Smo pa večinsko le razčistili, da je siolov 080 support zanič, saj drugače - glede na "strokovno" sestavo osebja - niti ne more biti.
Mislim, da je veliko odvisno tudi od tistega, ki pokliče. Jaz pogosto kličem na različne ponudnike in imam z vsemi dobre izkušnje.

Sem pa danes poklical na NLB - (01) 477 20 00 - in ta moški glas, ki ob vzpostavitvi zveze pove "Vse pogovore snemamo." mi je prav srhljiv, po drugi strani pa tudi malo smešen. Probajte poklicati in poročajte.
shocked-1.gif


Se pa očitno nekateri navežejo tudi na glas s telefonskega odzivnika - britanski Orange je sedaj zamenjal napovednike in se uporabniki pritožujejo:
Axed: The posh voice of Orange is replaced with new 'matey' tones
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Se absolutno strinjam.
Veliko bolj strokovni izpadejo, če jih pokliče nekdo, ki zna računalnik samo prižgati in ugasniti.