Registracija, zavarovanje,..

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo,

za večino banalno vprašanje, a vseeno... dajte mi povedat, kako je pravilno zaporedje, moram najprej podaljšat pri zavarovalnici in it potem na tehničnega in na registracijo, ali lahko naredim tehničnega pred zavarovalnico, ali kako... pa koliko je lahko med posameznimi koraki, če se ne motim tehnični velja nekaj dni?

Lp
Peter
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Pred registracijo rabiš imet tehnični pregled in plačano zavarovanje. Slednja zrihtaš v poljubnem vrstnem redu.

Tehnični pregled velja 30 dni.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz sem šla prvo po zavarovanje, nato na tehnični in potem na registracijo in plačilo cest. Verjetno res ni važno ali greš prej na tehničnega ali na zavarovanje.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.038
592
113
evo glih podaljšanja registracije(poteče mi 31.01 in sem že danes vse zrihtal);

jaz sem šel po tem koraku;
1. zavarovanje
2. tehnični
3. registracija

registriraš lahko samo če že imaš zavarovanje in tehničnega. kaj greš pa prej delat (tehnični ali zavarovanje) je pa čisto vseeno oz. v našem mestu je tako da je tehnični pa podaljšanje registracije v isti firmi, tako da ti tja prneseš samo še zavarovanje.

lp
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
E, superca. Hvala vsem za tole. Sej u bistvu je logično, ampak bolje vprašat ko pa da bi me tam butasto gledal
grin1.gif


Lp
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Lahko pa vse skupaj uredis tudi na enem mestu... Vec ali manj vse delavnice, ki nudijo tehnicne preglede, imajo tudi vse ostalo (podaljsanje registracije in sklepanje zavarovanj)...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Problem je kak kasko, ko hoče zavarovalnica videti avto pred podaljašnjem zavarovanja.
Osnovno zavarovanje pa res na večini tehničnih lahko poaljšaš
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Za zavarovanje in kasko jaz raje pokličem agenta domov in to v miru urediva, potem pa samo še kratek skok na Interservice pozno popoldan in smo opravili.
grin1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Citat:
Problem je kak kasko, ko hoče zavarovalnica videti avto pred podaljašnjem zavarovanja.
Men ga je šla kar tista iz tehničnih pogledat in nič komplicirala, da moram na zavarovalnico.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Ma, jaz agenta vabim na dom samo, ko je res nujno. Na živce mi gre, ko ti poleg dogovorjene usluge težijo še z raznimi življenskimi zavarovanje pa delajo neke izračune,....
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Aja, to zna tudi biti res. Ni pa nujno, da je tak, moj sedanji ni tak. Sicer sem pa tudi sama taka, da povem točno kaj me zanima in zavrnem tisto kar me ne, zato mi verjetno niti ne poskuša česa uturit.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Problem je kak kasko, ko hoče zavarovalnica videti avto pred podaljašnjem zavarovanja.
Osnovno zavarovanje pa res na večini tehničnih lahko poaljšaš

Saj gre tisti ali tista, ki je za pultom pogledat avto... Mene je sicer enrkat samo vprasal, ce imam avto tukaj, je malo dvignila rit, da je videla skozi sipo na parkiriscu avto in to je bilo to
smile-1.gif
...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Ma, jaz agenta vabim na dom samo, ko je res nujno. Na živce mi gre, ko ti poleg dogovorjene usluge težijo še z raznimi življenskimi zavarovanje pa delajo neke izračune,....

Potem pa zamenjaj agenta... Meni nic ne tezi... pa ga tudi poklicem, ko je na vrsti kasko za avto ali zavarovanje hise
smile-1.gif
...
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Saj za hišo tako ali tako pride sam od sebe 1x letno, za kasko ga pa res ne rabim, ker že sam en mesec pred podaljšanjem naštudiram morebitne nove kombinacije zavarovanja in tisti-tistemu na šalterju samo zdrdram svoje želje
cool-1.gif
.
Če bi agent lahko pokasiral cestnino in podaljšal prometno potem že, tako imaš pa samo 2x delo.