RE: Pravila @ Kameleon

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
1) Za vsako preslišano opozorilo, ponavljajoče žaljenje, ponavljajoče spamanje, pametovanje, ugovarjanje.......sledilo 2 tedensko hlajenje!

Nekateri imajo žaljenje v podpisu. Kaj pa to? Tkole preko prsta vsaj ene trije.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Jao kako postaja Alter zbirno mesto pusijev - poleg krilatice genj riti in kače niso igrače moramo dodati še Alter.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če se dobro spomnim, je ta podpis lansiral nekoč v preteklosti Nigel.
 

Karl

Zelenc'
11. nov 2019
8
3
3
Bom kar tukaj napisal, ker so itak več ali manj vse teme zaklenjene. Halo? :sprasujemse:
No da še jaz povem svojo plat zgodbe.
Kot prvo nisem noben Luce.
Šele sedaj pa sem opazil ta komentar,
1.JPG

ki me zelo moti. To kar piše sploh ni res in je laž.
Jaz nisem nikoli komentiral v temi o avtomobilizmu. Predvsem pa, ker po tem ko je moderator spoznal svojo napako ni podal nobenega pojasnila oziroma opravičila.
Ne vem na podlagi česa je moderator KameleON to predvideval ne vem.
Nekaj je govoril od podobnih ipjev, kar ne vem kaj to pomeni in tudi ne vem kako lahko lahko kar nekaj v česar ni prepričan oziroma kot je razvidno se nespozna, sodi nekega človeka na podlagi enega komentarja, ki sploh ni bil ne žaljiv ne karkoli drugega, predvsem glede na to kaj vse je bilo pisano prej in potem od drugih sodelujočih uporabnikov v tisti temi.
Toda napadel in brisal mi je komentarje čisto brez veze brez kakšnih obrazložitev, vsaj na začetku dokler nisem podal "report".
Ne vem mogoče so se mu skisali možgani zaradi tega Luceta toda zato nisem jaz kriv.
Potem ko je spoznal svojo zmoto se mi je opravičil preko ZSja.
2.JPG

HALO, da to to piše nek moderator na takem forumu je zelo žalostno.
Pričakujem tudi pojasnilo in opravičilo javno preko foruma.
Ne zaradi mene toda zaradi drugih, da me nebi primerjali z drugimi oziroma Lucetom (sem preletel nekaj njegovih komentarjev).
Sem nov na forumu čeprav ga že nekaj časa spremljam.
Kot pa spremljam vidim da je v čveku več tem v zvezi z moderatorjem KameleONom in pritožbe čezn kot karkoli drugega.
Kaj iz tega lahko razberemo?
Tako moderiranje se mi ne zdi "pravično" če ne moreš drugače pa zakleneš to je najbolj enostavno. To ne delajo otroci kaj šele odrasli. Saj je še over net bolje urejen.
Upam da to ostane in ne bo izbrisal kot večino mojih prejšnih komentarjev.
Konec koncev mi je pa vseeno.
Kot se mi zdi ne bom dolgo član tega foruma, ker kot vidim je več ali manj samo eno kreganje in merjenje kdo ima daljšega.
Kot pa vidim je nekaterim dovoljeno veliko več kot drugim.
Tako da...
LP
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Jao kako postaja Alter zbirno mesto pusijev - poleg krilatice genj riti in kače niso igrače moramo dodati še Alter.
Odvisno. 123, 8888 in podobni lahko žalijo vse povprek pol pa jaz nekaj napišem sm pa takoj označen za agresivca in dobim ban. Če je kdo pusi na tem forumu so to tadesni
 
I

Izbrisan uporabnik 474

msenjur, bodi pošten pa priznaj, da je kamelchi totalno nesposoben moderator. Po eni strani dopušča, kot omenjeno, greznico od 123, 8888 in še koga, o drugi strani pa pa briše poste in blokira uporabnike, ker je pač vstal z levo nogo in je "trigger happy."
 

Karl

Zelenc'
11. nov 2019
8
3
3
o madona. 5 postov pa ze solis pamet modom in vse ves kako potekajo zadeve.

sorry, sam ti nisi frisn tukej.
Ne nisem. Če bi dobro prebral sem povedal da kar nekaj časa že spremljam ta forum. Toda da te za brezveze takoj po prvem postu tako napadejo potem tukaj nimam kaj delat.
LP
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
msenjur, bodi pošten pa priznaj, da je kamelchi totalno nesposoben moderator. Po eni strani dopušča, kot omenjeno, greznico od 123, 8888 in še koga, o drugi strani pa pa briše poste in blokira uporabnike, ker je pač vstal z levo nogo in je "trigger happy."

uf, sej poznas moje mnenje od njem v povezavi z 123.

ampak lej, sem ze obupal... pac tko je... ce to njegovi sefi odobravajo...

pisal sem o karlu, kar pa res ni point teme in sem bil off.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
Ne nisem. Če bi dobro prebral sem povedal da kar nekaj časa že spremljam ta forum. Toda da te za brezveze takoj po prvem postu tako napadejo potem tukaj nimam kaj delat.
LP

ok... ti kar sodeluj, sej se bo kmalu pokazalo cigav alter si... mogoce nas pa presentis.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Vidim da je Karl še ena jokica v vrsti.... Sva po ZSjih vse razčistila in ODbannala nazaj kot je bilo.... Pa še kar utruja....

Dwfinitivno nek star uporabnik ki se fa bo opazovalo....žal

Deluješ kot da si prišel sem z namenom da sproduciras samo še več greznice!
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
No nekaj "dribljanja" mora tud bit da uporabniki soregledate skom imamo opravka...

Če bi samo bannal iz ozadja to bi bila šele veselica....bi taki po 100tem o meni odpirali...

Pustiš jim 5minut slave....da se lepo javno z drekom namazejo potem pa sankcioniraš....

Vedno sem raje igral na odprte karte!