kamelči

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Mene je tud brisu, pač ma navodila. Tistga zmeneta pa ne briše, razlog...ja je njegova tema.
Vaši razlogi so dostx za lase privlečeni...

Karl (reinkrnacija Luce-ta) me je po 3h postih napadel da ga brišem....in da naj pogledam kak je forum v avtomobilizmu ki ga sploh ne urejam...po pravilih mu lahko zaprem profil brez da sploh kaj pisne

Softi se zapne z nekom v parlamentu teden dni nazaj v temi o zokislavu (s5 ni moj forum) in zdej ves natravmiran utruja vsem po forumu ker se nekdo močno ni strinjal z njim...

Patriot....pustim ga na miru že od nekje 2011/2012 pa je še kar butthurt :D

Sam še čakam da bo kdo med prebiranjem alterja prdnil in mu bo ušlo v hlače in bom s5 jaz kriv :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in Pepe

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Vaši razlogi so dostx za lase privlečeni...

Karl (reinkrnacija Luce-ta) me je po 3h postih napadel da ga brišem....in da naj pogledam kak je forum v avtomobilizmu ki ga sploh ne urejam...po pravilih mu lahko zaprem profil brez da sploh kaj pisne

Softi se zapne z nekom v parlamentu teden dni nazaj v temi o zokislavu (s5 ni moj forum) in zdej ves natravmiran utruja vsem po forumu ker se nekdo močno ni strinjal z njim...

Patriot....pustim ga na miru že od nekje 2011/2012 pa je še kar butthurt :D

Sam še čakam da bo kdo med prebiranjem alterja prdnil in mu bo ušlo v hlače in bom s5 jaz kriv :D

Zakaj pa ne banaš te stare alter dripce? Imaš dobre živce, da dopuščaš vse to žaljenje in pljuvanje.
Čas je da tudi tukaj zaveje nov veter in pomete s temi starimi forumskimi rdečimi prdci. :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz sem po političnem prepričanju verjetno bolj desni, kot levi, a vseeno mislim, da je kamelchi sramota za moderatorsko funkcijo. Kdor ga pa brani samo zaradi sorodstvenega političnega prepričanja, pa tudi ni nič boljši
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Zanimivo, kako vsi desničarji avtomatsko branite kamelo, samo zato, ker je desničar. :bruh:

A nisi ti največji zagovornik Jankovića.
Verjetno zato, ker je poštenjak in se mu godi krivica?
Kameleona sploh ne branim, motijo pa me primitvni izpadi nekaterih forumskih kolegov. Če bi bil v njegovi koži bi tale forum konkretno preluftal
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Velja za vse ki žaljivo in neprimerno pišejo. Tebe pa že zaradi tega, ker si siten in naporen.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.