Rabljen karavan, avtomatik

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Tisti, ki uvažate. Kako je kaj glede cen? Se da še kaj dogovoriti? Imam enega Junge Sterne ogledanega...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Odvisno pri katerem dilerju - ta kjer jaz zdaj kupujem ima malo manj popusta ker je že v osnovi primerljivo najcenejši - pa tudi najbližji SLO, tako da tudi tu je treba še kakih 100€ v obzir vzet pri potnih stroških.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.173
113
načelno ni nekega dilanja...sploh za fizične stranke.. Dobro vedo, da če ne boš ti, bo hitro kdo drug. Preveri kako je s tablicami,in kdaj greš po avto, da ti jih ne bodo v soboto štancali in naredi zadevo precej bolj napeto kot sicer.

Junge šterne pozor, garancija velja, samo če je redno servirisan po assyst plust, torej 25kilo ali na eno leto. Če tega slučajno ni, (ker avti lahko stojijo po par mesecev in se pač kak servis še ne naredi ali zamuja), lahko naši komplicirajo, preverjeno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Junge sterne med drugim pomeni tudi brezplačni prvi servis, če ta pride prej kot v šestih mesecih - nam so ga naredili dan pred prevzemom, da ne omenjam polnega tanka goriva.

Tablice pa v soboto dvomim, da sploh dobiš - tu kjer sem jaz je petek do 12h potem pa konec do ponedeljka.

Die wichtigsten Vorteile für Sie auf einen Blick:
  • 24 Monate Fahrzeuggarantie*
  • 12 Monate Mobilitätsgarantie*
  • garantierte Kilometerlaufleistung
  • HU-Siegel jünger als 3 Monate
  • Wartungsfreiheit für 6 Monate (bis 7.500km)
  • 10 Tage Umtauschrecht
  • attraktive Finanzierungs-, Leasing- und Versicherungsangebote
  • Probefahrt meist innerhalb von 24 Stunden möglich
https://www.mercedes-benz.de/passen...rne_Garantiebedingungen_MB-100-JSG_201612.pdf
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.173
113
junge štern ni 4 leta star mercedes, imaš pa variante nekih garancij vrangu jurja za eno leto,ampak zunanje firme.
mcgiver_ To si sicer lepo napisal. ampak preveri še pri naših. Ker si lahko tudi drugače razlagajo, kar smo vajeni.

Eni kraji imajo sobotne zadeve, jih je pa malo.Berlin recimo nima, je moral možakar v drug kraj, kjer so mu naštancali. Tako da sma dobila v soboto pa gasa domu.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Svaku so tudi naredili servis. Dopoldne so se zmenili za avto (jih je bilo ene par v igri), nakar so mu rekli naj gre po tablice, oni pa bodo avto pripravili in naredili servis. Dobil je tudi poštempljano garancijo (kot je za junge sterne) in ostalo, kot velja za ta program.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
junge štern ni 4 leta star mercedes, imaš pa variante nekih garancij vrangu jurja za eno leto,ampak zunanje firme.
mcgiver_ To si sicer lepo napisal. ampak preveri še pri naših. Ker si lahko tudi drugače razlagajo, kar smo vajeni.

Eni kraji imajo sobotne zadeve, jih je pa malo.Berlin recimo nima, je moral možakar v drug kraj, kjer so mu naštancali. Tako da sma dobila v soboto pa gasa domu.
Junge sterne je do 4 leta star in do 100.000 prevoženih, če je prevzet od Mercedasa v njihovem programu JS in prodan v Mercedesovi prodajni mreži - velja tudi v SLO - brez skrbi preverjeno na AC Maribor. Imaš pa potem po 100.000 prevoženih soudeležbo pri popravilih.

Karakala - mi ne.Schreiner Wollenstein.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Karakala

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.173
113
ja, ampak so pogoji, da velja ta Jungeštern...ni to kar tako, ja ima jungeštern in vsi veseli.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Imaš gori link na AGB. ;)

Seveda pa obvezno servisi po programu (25.000 ali eno leto kar je prej) v pooblaščeni mreži, da sploh velja. Sicer pa je Avstrija blizu, pa se bo tam popravilo, če bi AC slučajno kompliciral.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.173
113
ima brat kao primer ker se je avto "prodal" v de mal pred servisom, oziroma se letnega ni naredilo (kmjev še ni bilo)..in je časovno preko. Pa zna AC komplicirat, vsaj po tel. pogovoru sodeč...verjetno pa bodo zdaj redno poservisirali in mogočemu bodo zadevo poštemplali. Bomo videli. Garancija je vseeno bolje kot nič. :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja, se strinjam, zato pa jaz zahtevam, da mi pred prevzemom naredijo redni servis in mi ga tudi naredijo.