Queen v Hali Tivoli - 1979

koala

Zelenc'
20. jun 2018
2
0
1
Živjo,

je bil mogoče kakšen rockerski maček v 70. letih na Queenih v Ljubljani in lahko kaj pove o svoji izkušnji?

Na netu namreč praktično ni informacij o tem koncertu, pa bi rada zapolnila praznino...

pa še nekaj: ve kdo mogoče, kateri glasbeni časopisi/revije so obstajale takrat v Jugoslaviji? Gotovo se je tudi tam kaj pisalo o tem in bi se dalo pogeldati v arhive.

Hvala za odgovore že vnaprej! :)
 

koala

Zelenc'
20. jun 2018
2
0
1
Hvala za hiter odgovor, McGiver!

To staro temo sem sicer že našla, pa tudi informacije na googlu...je pa tema stara, z bolj malo odgovori, na netu pa tudi ne najdeš kaj več od ene slike in podatka, da se je koncert pač zgodil.

Tako da je vseeno vredno poskusiti, če se da izbrskati še kaj :)
 

hitcher

Pripravnik
19. jul 2007
163
0
16
Živjo,

Jaz sem bil na tem koncertu v hali Tivoli,
Queen so takrat igrali bolj blues in jazz, Bohemian Rapsody so nam pa tudi zaigrali (če se čisto prav spomnim)
odličen koncert, ta tip glasbe pri nas ni bil ravno zelo popularen..
takrat sem hodil v srednjo šolo v Ljubljani..
ampak zelo malo ljudi v Sloveniji ve, da so bili Queen že pred tem tudi v Ljubljani, naj bi igrali v enem ''klubu'', pa na koncu niso igrali, ker
je organizator vse skupaj ''zabluzu''..
Kaj te pa zanima od koncerta - fajn muzika, na koncu hale so pir točili, obiskovalcev pa ni bilo polno..

lp
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.248
113
ne direktno povezano s temo: Mogoče v istem klubu kot je bil takrat Boney M? Ko so bili vsi prepričani da bo šlo za natego.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
bojda je Fredija takrat enkrat na gobec in zato je od takrat nosil brke o_O