PVC okno + polkno

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Naročil bi eno manjše okno (enokrilno), motno steklo, komarnik + polkno (enokrilno).
PVC

Dimenzija okna 570x510 okvirno.

Priporočilo? Nekaj sem že oddajal povpraševanja in je tišina ali pa polken nimajo v programu.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.508
9.210
113
Kakšno boš pa polkno dal?
Ker jaz sem malo gledal za polkni in na koncu obupal. Plastična so itak že na pogled obupna, alu približno izgledajo, tako da praktično ostanejo še lesena.
Kje si gledal?
Je pa res malo ponudnikov.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Kakšno boš pa polkno dal?
Ker jaz sem malo gledal za polkni in na koncu obupal. Plastična so itak že na pogled obupna, alu približno izgledajo, tako da praktično ostanejo še lesena.
Kje si gledal?
Je pa res malo ponudnikov.
pvc je že zdaj gor...
okno se ne "vidi" nikjer, počitniški objekt

tile znani po googlu ajm...itd

bo treba na hrvaškem pogledat

oz. mnenje? menjam okno, polkns se da kasneje montirat a ne
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
635
211
43
Sem gledal tudi sam.. pri nas ni nič glej pri sosedih. Večinoma imajo ALU samo kaj ko so mehanizmi in čepi plastični. Meni se je zdelo slabo in se nazadnje nisem odločil za to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
okno.jpg

tole je treba menjat, izdelovalec neznan ...
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
S Hrvaške pa takoj 2 ponudbi, ena z ALU polkni, druga PVC.

Pa še tretji se mi je sam ponudil, da mi naredi ponudbo.

Ne vem, kaj je to v Sloveniji (samo en je odpisal s ponudbo, da nimajo polken, a okno može...).

Ostali niti mrdnejo ne na povpraševanje.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.812
113
Verjetno...za eno okno se nobenemu ne da ponudbe delat. To je. Polkna so pri nas precej redkost (razen kake primorske), torej še dodatno 'delo' z njihove strani. Če še niso vešči montaže...pač padeš mimo.

Imaš dve ponudbi, tretjo v opciji...torej izberi tu vmes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Verjetno...za eno okno se nobenemu ne da ponudbe delat. To je. Polkna so pri nas precej redkost (razen kake primorske), torej še dodatno 'delo' z njihove strani. Če še niso vešči montaže...pač padeš mimo.

Imaš dve ponudbi, tretjo v opciji...torej izberi tu vmes.
Ker verjetno ne razmišljajo, da bo po tem enem oknu kmalu sledilo malo jaće naročilo.

Iščem brez montaže, montirat znam sam :)
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
203
204
43
Ker verjetno ne razmišljajo, da bo po tem enem oknu kmalu sledilo malo jaće naročilo.

Iščem brez montaže, montirat znam sam :)
Slovenci imajo očitno dela več kot dovolj, imam enako izkušnjo... pa ne samo za okna, tudi za centralno in štrom. Če ni vsaj 20 jurjev, te še povoha ne. Kje je še kak servis, to jih čakaš ko sneg letos....