Prostitutke

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
2.019
5
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Franci na balanci sem pa omenil glih zato, ker je veliko radodajk tam-sam na žalost jih je večina tam do letnika 1955, pol je pa že konc ..to za nas ni, bolj zate..
Kako zame?

Sem vendar napisal, da se mi nad 28 NE vzdigne (več)...

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
2.019
5
38
Ampak to pa niste vedeli, da je v okolici Celja ena/en, ki ima OBOJE? Interseksualka, pa še en izraz je, ki se ga ne spomnim. 24 let, dobra na fotkah.

Žal v Sloveniji zaključuje in odhaja v tujino, kjer bo za njeno "ponudbo" z lahkoto dobil/a 300-500... Tu pa bi klošarji glihali, predvsem tisti s 1500 evri+ dohodkov...

Demz

Majstr
15. avg 2010
6.449
117
63
Praviš : "Žal v Sloveniji zaključuje ... " - a je s tabo kaj narobe?

Kar se mene tiče, na svetu ni nič gršega kot je to nag dec

Demz

Majstr
15. avg 2010
6.449
117
63
Definitivno deci smrdijo. Pa če so nagi ali pa oblečeni. Testosteron smrdi, vsaj meni. Estrogen pa ne
. Pojdi v kakšen samski dom če ne veš.

Z mano ni čisto nič narobe, imam dokazano
.

3. avg 2009
2.600
6
38
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Definitivno deci smrdijo. Pa če so nagi ali pa oblečeni. Testosteron smrdi, vsaj meni. Estrogen pa ne
. Pojdi v kakšen samski dom če ne veš.

Z mano ni čisto nič narobe, imam dokazano
.
Ne vem no, očitno ti je tud samski dom zlo blizu, ne samo testosteron nagih moških

Nazadnje urejeno:
19. jul 2007
16.993
321
83
tu in tam
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Franci na balanci sem pa omenil glih zato, ker je veliko radodajk tam-sam na žalost jih je večina tam do letnika 1955, pol je pa že konc ..to za nas ni, bolj zate..
Kako zame?

Sem vendar napisal, da se mi nad 28 NE vzdigne (več)...
Sem slišal, da si si par dni nazaj za rd privoščil 20 letnico..torej 50 let mlajšo..a te je fejst osušila? mislim finančno