Prošnja lastnikom 8110!

RIRI

Pripravnik
29. nov 2007
40
0
6
Murska Sobota
Sem že poskušal v nekaterih temah, pa žal nisem dobil odgovora! Šeenkrat bi prosil lastnike Navigona 8110, če je mogoče da preverijo na svojih napravah, ali jim možnost Panorama View 3D dela pravilno v Pomurju ali ne. Tudi avstrijska Radgona oz. Bad Radkersburg mi blokira. Rad bi vedel ali je moja naprava v okvari, ker jo potem lahko reklamiram, če je pa kriva karta, pa se bom pač sprijaznil s tem.

Nov Cilj / Vnesi naslov / SLO / (Murska Sobota, RADENCI, Lendava, .... / Potrdi na kljukici / Začni navigiranje / DEMO / ... in meni blokira - potreben reset.

LP

PS:
Navigon 8110, Vezija 7.0.8 (build-1021) , Program 080602-1606 ! Karte Q4

Datoteka katero sumim in sicer v Flash Disku / Navigon / Map / Terrain / Terrain.pkz pa je datirana z 17.04.2008 18:49. Predvidevam, da se v tej datoteki skriva napaka. Sem pa stvar preizkusil tudi v MediaMarktu, in je delovala. Sem pa na žalost pozabil pogledati katera verzija SWja je bila na napravi. Glede na to, da je naprava za testiranje na prodajni polici pa dvomim, da je posodobljena torej verjetno 7.0.7 in Q2 karte. Tega žal nimam arhiviranega iz moje naprave, ker se je nadgradila preden sem jo postavil na prosto. In s tem prepisal originalno kartico 7.0.7 in Q2.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
RIRI, sem iz Lj in probal 2 varianti: a) vnesel destinacijo Lj - MS in nato simulation in vse dela ok; b) vnesel destinacijo Lendava oz. Radenci in Demo in nič ne zmrzne. Moj 8110: enaka verzija, program in karta Q4 kot tvoj. LpR
 

RIRI

Pripravnik
29. nov 2007
40
0
6
Murska Sobota
Hvala za pomoč SRV-ju in BATKO-ju!

Zgleda, da je z mojo napravo nekaj narobe. Sem se odločil in vrnil napravo ComShopu. Upam, da bom dobil izpravno napravo. Kdaj , pa še nihče ne ve.
sprasujem se.gif


LP

PS: Pa še nekaj !! Ali kdo ve kako se Navigon 8110 resetira (v mislih imam HARD RESET) ?!
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
RIRI, mislim, da hard reset napraviš tako, da istočasno "stisneš" On gumb in mehki reset.
 

RIRI

Pripravnik
29. nov 2007
40
0
6
Murska Sobota
Sem dobil pošto iz Navigona kjer mi sporočajo, da naj napravo resetiram. Zgleda da je HARD RESET naprave s pomočjo istočasnega prijema zgornjih tipk levo in desno, ter reseta s palčko.

No ja, napave več nimam, če pa ta reset deluje pa bom preveril kdaj drugič. Upam, da na popravljenem Navigonu.

LP