PROSIM za pomoč ( garmin 1390)

iztokizi

Zelenc'
26. mar 2010
5
0
1
Kupil sem si garmina 1390t na njem je bila naložena karta CN EU 2010 .10 ker bi si rad na napravo naložil se dve karte .. adrio topo ter Adria Route... je nastal problem. CN EU je že bila naložena na napravi , ter te karte nikakor ne najdem na njej. drugo na sd kartico ki sem jo kupil lahko naložim samo še eno karto ker mi druge končnice kot gmapsupp sploh ne zazna.... PROSIM svetujte mi kaj storiti , ker grem jutri v tujino pa mi ni jasno kaj storiti da bi gor spravil vse tri karte in kakšen je postopek zato. vse karte imam unlock !

hvala za vsako pomoč !!!!!!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
CN,ki ga ne najdeš je v mapi .system ,ki je skrita.
Da jo odkriješ moraš it pod možnosti mape,pogled in tam odkljukat skrij zaščitene datoteke operacijskega sistema in označit moraš naj ti prikaže vse datoteke in mape.
Sedaj boš videl na nuviju mapo .system.
Poglej kako je poimenovan CN,če je poimenovan gmapprom.img potem poimenuj topo gmapprom1.img ali pa obratno.
Na SD pa daj tretjo karto ki jo kot si že sam ugotovil,poimenuješ gmapsupp.img.
Sedaj za 1390 ne vem kako ima ampak na nuvi serije 13xx in 14xx na Sd kartici ustvariš novo mapo ki jo poimenuješ Map in v njo daš mape ki jih poimenuješ poljubno npr. Cn 2010.30,AR 3.0 itd in ti bo prikazalo vse kolikor jih boš dal not.
Če ti pa tako poimenovanje ne bi delovalo pa dodaš še končnice .img.
Jaz sem iz notranjega spomina pobrisal CN in dal vse 3 karte v mapo Map na 4Gb SD in mi prikazuje vse karte.