Promiskuiteta v Sloveniji

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Glede na videno na šihtih bi se kar strinjal!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Lej...tema je po 2h dneh končno zalaufala nazaj...in se pogovarjamo o temu za kar je bila prvenstveno odprta...

In "pravilo" če tako hočeš...moderatorja je da je nek higienik ki skrbi da tema lepo teče v smeri v kateri je bila odprta...

...če vanjo skačejo padalci kot si naprimer ti in "smetijo" z SPAMom izven kontexta...mislim da mi ni potrebno extra razlagat zakaj bi lahko ukrepal ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81, Jason in Matey
I

Izbrisan uporabnik #15304

Sicer pa....zakaj se sploh oglašaš v temi o kateri nočeš podajat svojih mnenj? Smetiš mogoče? :rolleyes:
S čim sem jaz začela smetiti v tej temi? Dala sem smeškota na post od Mamce, potem pa vprašala tebe, kaj bi rad od mene. Boš rekel da ti spamaš, ker takrat sploh nisem sodelovala v temi, pa si me spraševal kaj mislim o tem?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
S čim sem jaz začela smetiti v tej temi? Dala sem smeškota na post od Mamce, potem pa vprašala tebe, kaj bi rad od mene?

Glavna poanta smetenja je v trmastem pisanju kasneje, ki se razvije zaradi splošnega "nerazumevanja", lol.

Spam/offtopic/sprenevedanje in bluzenje v 3 dni s strani jagebabe samo v temu topicu: :cheer:post #47, 48, 50, 54, 62, 67, 69, 71, 82 in 84 :aplauz:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Imel sem punco ( zaposlena, da ne bo pomote ) in se peljeva nekje na cesti, in mi razlaga, kako je njen fant s prijatelji prejšnji teden šel na Madžarsko gledat Formulo 1. Z motorji itak. In prideta mimo dve kurbi, ter se ponujata za dvesto mark.

- "Dvesto mark! DVESTO mark, si lahko misliš !!! No ja, ne bi rekla če bi bilo dva tavžent, toda DVESTO mark! "

:valjamse::valjamse::valjamse:, sem rekel, lej punca, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo enkrat cena padla. :valjamse::valjamse::valjamse:

V Kragujevcu se ponujajo za 6 evrov (12 mark)....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Glavna poanta smetenja je v trmastem pisanju kasneje, ki se razvije zaradi splošnega "nerazumevanja", lol.

Spam/offtopic/sprenevedanje in bluzenje v 3 dni s strani jagebabe samo v temu topicu: :cheer:post #47, 48, 50, 54, 62, 67, 69, 71, 82 in 84 :aplauz:
A ti si pa kaj boljši? Pol teme je tvoj, kameleonov in jabababin spam
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
A ti si pa kaj boljši? Pol teme je tvoj, kameleonov in jabababin spam

Absolutno res, se zavedam in priznam da sem del problema ampak ne tist ta vzročni del - če nebi bilo jagababinega sprenevedanja bi bilo tega spama za najmanj 80% manj, v kolikor pa nebi pisala takih bedarij v katere zapenjam, pa ga sploh nebi bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Delno ti dam prav. Delno pa zato, ker ne da se nebi mogel kontrolirati v smislu, da se nebi mogel zadržati ampak to počnem namerno zaradi več razlogov. In dejstvo je, da ko bo nehala pisat take kretenizme kot jih in se potem pri izpostavljanju le-teh nehala tako blesavo sprenevedati bo absolutno tudi mojega spama manj oz. ga ne bo. Zdaj zaključujem s tem offom, ker ga je res preveč ampak je bilo pa povedano, kar je bilo treba povedat.

O&O
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Problem je takrat ko niti ne veš "kdo pije kdo plača"... Mel na enem šihtu take!

V pisarnah so se kr med sabo...

Direktor tajnico....ex žena finančnika... Nižji kader pa kr mal med sabo...

Pol pa inventura pa so žene pa mozje tja kr s froci uletaval preverjat svoje partnerje...katastrofa!
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Katastrofa gro al pa dol, kot sem že pisala saj je cel cajt isto samo danes možje skrivajo da ne ostanejo brez vsega in se žene ven mečejo da vse dobijo.

Dej prepucaj tole temo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Žal ne morem ker ni čvek...bi jo že zdavnaj drugače :)
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
johannes Kakšne pa so za ta dnar? brez oz. joški do tal, krezuba, sifilis ipd...;)

V Srbijo gremo aprila.
Ampak ne po te "registrirane", ampak jih bodo zrihtali znanci, čisto privat, NEprofesionalke, zagotovo višja cena od 6 evrov, ne pa višja od 25-30. Kar je za amaterko, ki se mogoče celo potrudi, kar v redu...
Nekaj takega...
 

Priponke

  • IMG_2958_blur.jpg
    IMG_2958_blur.jpg
    70,9 KB · Ogledi: 461

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Fifty fifty je samo moški se ne hvali ker žena potem dobi otroke hišo boljši avto, on pa kemper in pol njenega pufa :)
Tako da pol ljudi, sodelavcev...ki imate opravka vara .
A ženske se pa okrog javno hvalijo (in je javno znano) da varajo, copate doma pa samo razumevajoče kimajo?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Hočem povedati da se ne skriva toliko kot v časih ker če se ločita ona potegne boljši konec. Saj sem že gor pisala.
In ja če pove prijateljici in ta svoji prijateljici...