Promiskuiteta v Sloveniji

I

Izbrisan uporabnik #9334

NISEM ! Ne, nikakor :D , čisto narobe me razumete. Samo punce imam tudi zaposlene, ne samo fantov.

Res je pa tudi, da sem imel včasih rejon čez pol Slo, od prekmurja, pol dolenjske pa do Kranja. Kar mi ni ušlo v veje, je bilo moje. :p
Eh, ja, nekoč je bilo. Sedaj imam pa ženo, ... klinc. :oops1:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Heh...tvoj klasičen U-turn...

A to delaš iz navade(pač neka tvoja lame igra) ? Al zato ker si nesamozavestna?

Evo sedaj me zanima konkretno tole...ko razrešiva mi pa poveš še odgovor na prvo vprašanje ;)
Eh, samo malo zlobe na Demzovo pisanje o bivši punci ki se premalo ceni, pa si je besede vzela k srcu in ga je sčevljala :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

U matermilo, prej bi morala prebrati več kot samo zadnjih pet postov.

Torej, nič si ne mislim. Vse je bolj ali manj enako kot je bilo takrat, ko sem bila jaz mlada punca.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Aha ok malo nesporazuma tudi...mislil sem na mnenje jtfc (na prejšnji strani)...

Čeprav tvojo igro sem vseeno skužil vmes :p

EDIT na nove poste: no vidiš saj bo...let's play :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
jagababa halo no....kaj se zdej greš? Brišeš poste! Zberi se malo! Najprej kavica...pol se pa tipkamo :p
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Aha ok malo nesporazuma tudi...mislil sem na mnenje jtfc (na prejšnji strani)...

Čeprav tvojo igro sem vseeno skužil vmes :p

(mimogrede, pomešala sem to temo in tisto v kateri je pisalo o partnerstvu, zaupanju in financah)
Misliš tisto o spb in nosečnostih?
Da fašeš eno ali drugo, se moraš iti sex še s kom drugim kot z desanko. In če se spustiš v avanturo brez zaščite, potem ne moreš za posledice kriviti samo partnerja :cool:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Zeh...mislil sem...oz zanimalo me je tvoje mnenje o novem in starem "socialnem" modelu, ki nam ga je predstavil jtfc na prejšnji strani!

Foooocus baby! Ne mi bit ko raztreščena kura navsezgodaj!
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zeh...mislil sem...oz zanimalo me je tvoje mnenje o novem in starem "socialnem" modelu, ki nam ga je predstavil jtfc na prejšnji strani!

Foooocus baby! Ne mi bit ko raztreščena kura navsezgodaj!
sorči, v bistvu nekaj drugega delam, na alterju sem ker nimam fokusa za tam :)
videa nisem odprla, sponzoruše pa kot sponzoruše (ali vsi derivati iz tega naslova). Bog jim požegnaj, verjetno jim ni ravno fajn.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Evo tole povzema današnji čas.....


The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman.

The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin (who has kids from Chad/Tyrone as well of course.) And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor.

Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever....

Video je rekla? :oops1: A bo tokrat šlo? Al s5 neko igro igraš? Pa ne mi z linkom...ga ma jtfc ČE ga ma ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A veš da si prow kjuuut kadar si mal Veronike :) Taka....prvinska :D