Promiskuiteta v Sloveniji

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ker lahko, ker mu paše, naveličanost domače postelje...AMPAK eni fašejo kakšno spb pa se kje prime pa žena zve in potem je jok...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Če ženske res tolk sexajo, napram moškim, ki blazno mal, kdo od moški pa vse to podela!
Kdo! Ta je kurb..., ker nič ne pusti za nas.
In še tole. Ženske dajejo največrat sam enemu, ampa kaj, ko to nismo mi
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Pomoje imajo tujci prednost, imajo vse angleške profile na tinderju....

svetlana.png
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Imel sem punco ( zaposlena, da ne bo pomote ) in se peljeva nekje na cesti, in mi razlaga, kako je njen fant s prijatelji prejšnji teden šel na Madžarsko gledat Formulo 1. Z motorji itak. In prideta mimo dve kurbi, ter se ponujata za dvesto mark.

- "Dvesto mark! DVESTO mark, si lahko misliš !!! No ja, ne bi rekla če bi bilo dva tavžent, toda DVESTO mark! "

:valjamse::valjamse::valjamse:, sem rekel, lej punca, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo enkrat cena padla. :valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Imel sem punco ( zaposlena, da ne bo pomote ) in se peljeva nekje na cesti, in mi razlaga, kako je njen fant s prijatelji prejšnji teden šel na Madžarsko gledat Formulo 1. Z motorji itak. In prideta mimo dve kurbi, ter se ponujata za dvesto mark.

- "Dvesto mark! DVESTO mark, si lahko misliš !!! No ja, ne bi rekla če bi bilo dva tavžent, toda DVESTO mark! "

:valjamse::valjamse::valjamse:, sem rekel, lej punca, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo enkrat cena padla. :valjamse::valjamse::valjamse:
In kaj je tu smešnega? To, da te je potem sčevljala?:cheer:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Evo tole povzema današnji čas.....


The old societal model was: A young woman would trade her youth and fertility exclusively to only one man, and he in turn would be the workhorse and take care of her when she gets past her prime. This was great incentive for men to work and "become men," you got a great prize, a young beautiful loyal wife. In theory, as we know life isn't perfect. She does him a favor early on, by being a virgin/exclusive, and later on, he does her a favor, by staying and supporting her instead of leaving her for a younger woman.

The new societal model is this: women whore around and waste their youth and fertility on Chad/Tyrone, get walled out, get STDs, lose their ability to pair bond, and rapidly accelerate their aging process with excessive alcohol and fast food, and have no loyalty to any man. What good man wants to pay an arm and a leg for something 30 other men got for free? The incentive for men is gone. You don't get a prize anymore. You're expected to pay a premium price for a used up, beaten up, soulless woman from the bargain bin (who has kids from Chad/Tyrone as well of course.) And you're supposed to be happy about this opportunity to lick up the scraps from the floor.

Men are waking up and realizing this system is fucked. Women's sexual liberation, feminism and the female birth control pill, has ironically dis-empowered women. They are throwaway sexual objects now more than ever....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Daj preberi na glas kar si napisal - zgoraj in zdaj. :fredi:

Tvoja punca - zaposlena pri tebi. Jaz sem mislil, da si "šlosar" si pa še veliko več. :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A ti (Mamca in ostale deklice tule) verjameš, da jaz zavoham , dobesedno zavoham, da je punca imela nekaj ur prej orgazem?
Verjemi, da zavoham. :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Daj preberi na glas kar si napisal - zgoraj in zdaj. :fredi:

Tvoja punca - zaposlena pri tebi. Jaz sem mislil, da si "šlosar" si pa še veliko več. :evil:

Kaj ti misliš da je šlosarija samo golo švasanje? Nikar!
Mi delamo tisto, kar nihče drug noče. To ni gola švasarija. Pa tudi slovenski trg bolj malo.