Promiskuiteta v Sloveniji

I

Izbrisan uporabnik #15304

jtfc, saj ja tudi ne vem, kaj bi Kamele0N sploh rad od mene. A je po novem kakšen befel na alterju, da se moramo v kakršnikoli temi izjasnjevati in zagovarjati na poziv modov? :cool:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
A je po novem kakšen befel na alterju, da se moramo v kakršnikoli temi izjasnjevati in zagovarjati na poziv modov? :cool:

Nikakor ne, to je samoumevno zaželjeno zaradi debate same v kolikor ti to seveda potegne. Tako ali tako pa že s temi nedirektnimi odgovori prav lepo informiraš o veliko stvareh, nekako na tak način kot ti da o osebi marsikaj vedeti neverbalna komunikacija oz. govorica telesa ob debati v živo :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nikakor ne, to je samoumevno zaželjeno zaradi debate same v kolikor ti to seveda potegne. Tako ali tako pa že s temi nedirektnimi odgovori prav lepo informiraš o veliko stvareh, nekako na tak način kot ti da o osebi marsikaj vedeti neverbalna komunikacija oz. govorica telesa ob debati v živo :aplauz:
Kaj ko bi se ti končno enkrat nehal zaganjati vame, ne da se potem smešiš, ko brišeš svoje bedarije. :mad:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Kaj ko bi se ti končno nehala tako sprenevedati? :aplauz: O smešenju, brisanju in bedarijah pa raje ne piši :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kaj ko bi se ti končno nehala tako sprenevedati? :aplauz:
Lej, debatirala sem s Kamele0N , ne s tabo. Prav nobene potrebe ni, da se vsakič ko me vidiš vtakneš vame, ker nisem odgovarjala tebi, niti nisi moderator. Pusti Kameleona da sam moderira, zadeva mu gre veliko boljše od rok, kot je tebi kadarkoli.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Tebi se zdi, da poizkušam pomagati KameleONu pri moderaciji? A ti veš kako drugače forum funckionira tako na splošno? Objave pa replike pa to? Jejhata no, pa saj ti določene zadeve še manj realno dojemaš kot sem si mislil :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Tebi se zdi, da poizkušam pomagati KameleONu pri moderaciji? A ti veš kako drugače forum funckionira tako na splošno? Objave pa replike pa to? Jejhata no, pa saj ti določene zadeve še manj realno dojemaš kot sem si mislil :valjamse:
Kje sem pisala da pomagaš? Bognedaj, saj sem rekla, da mu gre napram tebi odlično.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Kje sem pisala da pomagaš?

Pusti Kameleona da sam moderira.

:cheer::aplauz:

fail.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Da razčistitimo..."pomaga" mi, ker vseh funkcij še nisem osvojil...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Da razčistitimo..."pomaga" mi, ker vseh funkcij še nisem osvojil...

Ja ampak to gre za dejanska moderatorska orodja, česar pa ona tu zdaj ni imela v mislih in to zdaj že potrjuje z zadnjimi posti :fredi:

Tu sem se zgolj in samo posmehoval njenemu neskončnemu "nerazumevanju" (post 65) in to je bilo vse, nobene pomoči v kakšrnikoli obliki ni bilo :) Ostal balast pa potem avtomatsko pride zraven z njenim načinom komunikacije, nujno zlo :aplauz:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Sicer pa....zakaj se sploh oglašaš v temi o kateri nočeš podajat svojih mnenj? Smetiš mogoče? :rolleyes:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Nekaj me zanima: precej žensk v Sloveniji naj bi bilo promiskutetnih, moški pa niti ne.
S kom pa so potem promiskuitetne?
Same s seboj, z drugo žensko, s tujci ali par žrebcev pode vse te ženske?
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Fifty fifty je samo moški se ne hvali ker žena potem dobi otroke hišo boljši avto, on pa kemper in pol njenega pufa :)
Tako da pol ljudi, sodelavcev...ki imate opravka vara .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N