Prometni prekršek in denarna kazen...?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.469
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Kak prokleti težak zahojeni
bonk.gif

...zajebal si pas -nenamensko ,se zgodi vsakemu......in za to NISI plačal kazen
....ker si prelen in preveč vsiljiv in parazitski po naravi si se NAMENSKO odločil kršit predpise in z oviranjem ,živciranjem in ogrožanjem drugih in na račun drugih , popravljal svojo napako , ZATO si plačal!

A ti je spet eden kletko rukal?
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
@ghibli, tega o 20 min ti ne verjamem, ce je res, je tisti policist nesposoben, ti pa neotesan.

a veš kolk me briga a verjameš al ne...
policist itak nesposoben
mene niso še tesali in tut ne verjamem da me bodo
prej da bom jaz kakšno pooblal ko še lahko
wink-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
bom jaz kakšno pooblal ko še lahko
wink-1.gif
Te mam na sumu de bi ti raj kakšnega
hysterical-1.gif

peezda "capl" ti sam o pedrih razmišljaš.

glej eni moški imamo raje punce, tete, frajle... ne vem če razumeš.
te tete imajo lulike in joške in nas to pali
cheer.gif


zdaj za motnjo ki jo ti imaš eni pravijo da je to normalno in da
ste enakopravni, da vam je treba dovoliti tudi otroke posvojiti
pa poroke itn. no za to motnjo jaz pravim "bolezen" se da pozdraviti
z dobro batino. nenenenene uno batino na katerio si pomislil!
tititi porednež
ne-ne-1.gif

batina kot
10.gif
a veš?
zdaj pa hitr oblec usnjeno spodnje perilo ker dragec prihaja iz službe
wink-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ti vsako priliko skoristiš de na to obrneš , ne mene zravn mešat , to je izum tvoje generacije
hysterical-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Maah......Apollo no.
ne-ne-1.gif


To je tebi popolnoma isto.
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Sicer pa se je v tej temi oglasilo kar nekaj dvolicnezev, ki v temi "bedaki na cesti" radi pljuvajo po podobnih voznikih (ki prehitijo celo kolono po levi, nato pa se peljejo naravnost), celo njihove tablice pisejo po forumu, sedaj, ko je pa v igri prekrsek soforumasa, pa se merila alterja kar naenkrat spremenijo in to sploh ni vec grozna stvar.

Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Ksz

Zadnjic me je nek bebec v citroenu DSG 3 al kaj [censored] je tisti novi mali k ma led diode, rdece barve, prehiteval od semaforja do semaforja po celi celovski cesti vsakic znova ker smo naletavali na rdeci interval in to vedno iz pasu za zavijanje na levo, takoj ko je zelena gas do konca in hop na moj pas, taprvic bi skoraj da naredu nesreco ker je bila cesta zelo prazna in je mene prijelo da bi malce pohodil rikso do omejitve 70km/h, pa se k sreci nisem, naprej je pa to delal tudi v totalni guzvi, isto kot meni.

Kot primer od Fadila, ko je lepo prosil, če ga spustijo naprej. Ogrožal nobenega, se je vključil s smerokazom, kolona počakala. Meni ni isto. In eden najlepši OWNED situacij je imel kolega na Vrhniki. Seveda sta se zapičila v kamerco, katero je imel pripopano na strehi. Pa mu najedata čist za brezveze. V tistem trenutku pa pade en padalc mimo, lepo po pasu za zavijanje levo, počaka zeleno, gas, se vrže pred prvega kateri je pravilno postavljen in gremo dalje. Mu kolega omeni, ni hotel nič slišat. Vse za varnost.
zmaga.gif



Citat:
Uporabnik capl pravi:
js bi tud mel tako kamero ....
.....včasih mam pa željo de bi mel kak mali top pod haubo zmontiran , ....uf ka bi ga razsul ,....takele mislim ,ko si ga prilimal .
.....in takale govna potem mislijo kak dober vozijo ko se vedno vun iz škarij potegnejo , -na tuj račun seveda
jezen.gif

Ma tebe jaz ne sprašujem kaj bi ti pa kako nebi. Bom šel po sintičevsko.

Koliko € si zasluži, ko je ogrožal mene in mojo ženo, če privoščiš Fadilu še 500€ za najedanje policajki? ______________

Še bolj me pa zanimajo točke. Koliko mu jih bi prisodil s tem, da je mene in mojo ženo ogrožal? Za primerjavo ti bom dal svoj primer, ko sem fasal 3 točke, kjer nisem ogrožal nobenega. Pač vožnja naravnost, ki nima veze z ničemer, kot samo s tem, da sem bil čez 2 dni ob evre. Pa še dva bedaka sem potem rešil na poti do doma. Torej. Koliko merkator točk si zasluži? _____________

 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Poskus 2x umora al pa uboja iz objesntnosti sigurno ne bi kaznoval s pikami in par sto €ri .
Če bi bla država kej inovativna bi nabavla 1000 takih kamer in razdelila prostovoljcem ,seveda prilagodila zakon da bi se takele prekrškarje avtomatsko kaznovalo na podlagi posnetkov , pa to seveda brez pričanja teh prostovoljcev in dajajnja njihovih osebnih podatkov prekrškarjem.
.....al pa top namesto kamere , je najbolj vzgojni de ne bo več prekrška ponovil.
evil.gif

.....za fadila sn pa mislu 500€ polovičko , torej celo kilo pa še eno kr tak za grde misli o policajki...
10.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
ti vsako priliko skoristiš de na to obrneš , ne mene zravn mešat , to je izum tvoje generacije
hysterical-1.gif

"capl" ne vem gdo obrača na pederajse?
13.gif


moja generacija ne dela gay pride parad za razliko od tvoje.
moja je delala na "make love not war" seveda brez viagre in
ostalih pripomočkov... kakšnega smo zrolal pa udri

btw a si še pomil posoda spekel kakšno tortico?
dragi prihaja iz službice ves živčen
cheer.gif

sem ga srečal danes a veš...
je bil prav besen na tebe ker si mu zvečer sam vlekel
pa nič rite zarad hemeroidov...
ej tolk je popeezdil da je žličko za kavo vrgel ob tla
jezen.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Proklet buz......., si čist srečn če se lahko pogovarjaš o tem , aaaa?
hysterical-1.gif

....bejž proč od mene , sj nisn nestrpn ,sam vseeno.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
a te spet dragec ni v ritko?
sprasujem se.gif


revček
frown-1.gif


pa kaj mu je zadnje čase?
17758-icon_confused.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Čuj , a nimate tamle en drug forum za debatiranje o svojih sexualnih fantazijah?
Mogoče se še sam ne zavedaš , ampak po tvojih postih vidim da zelo veliko in zelo , zelo , veliko preveč za normalno spolno usmerjenega detajlno razmišljaš o homosexualnosti ,
confused-1.gif

Razmisli čist pošteno ,v katero skupino sploh spadaš ,če ti ne rata pa ti naj pomagajo mlajši soforumaši , ker js sn resnično prestar in prezahojen za te novodobne zadeve.
Lp in prosim , ne me več mešat v svojo zmedenost glede tvoje spolne usmerjenosti ,ker ti resnično ne znam pomagat.
pozdrav.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Čuj , imamo en drug forum za debatiranje o sexualnih fantazijah?
Mogoče se še sam ne zavedaš , ampak po tvojih postih vidim da zelo veliko in zelo , zelo , veliko preveč za normalno spolno usmerjenega detajlno razmišljaš o homosexualnosti ,
confused-1.gif

Razmisli čist pošteno ,v katero skupino sploh spadaš ,če ti ne rata pa ti naj pomagajo mlajši soforumaši , ker js sn resnično prestar in prezahojen za te novodobne zadeve.
Lp in prosim pokliči me,ker bi ti....
pozdrav.gif

ej aloooo!!!
ustavi se.
a ti ne dojameš ko te enkrat nekdo zavrne?
dragec bo spet slabe volje in metal žličke okol.

posveti se svojemu lubiju in nehi po forumih flirtat kar z vsemi
10.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Kaj pa rečete na to, če vidiš policista, ki prevozi dve polni črti, prileti z neprilagojeno hitrostjo, zraven tega pa skoraj pešca zbije, ko gre čez prehod? ... Kaj naj človek takemu človeku naredi ...

Le kaj bi bilo, če bi jaz to bil ... Zagotovo bi mi vzeli izpit, zaplenli avto, zraven pa dali tako kazen, da bi dva, tri mesece delal samo za njih ...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.688
6.252
113
Kaj recemo? Da svojemu psihiatru povej da trenutna terapija ne zaleze. Ker glede na tvoje ostale sestavke tule gor, je zadeva najverjetneje imaginarna.