Prometni kolaps v Ljubljani

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
hehe zakon :D :D :D

povsod gužva....komi čakam da se komu strga in bo lom...

tega je treba čimveč da bo glupa država vidla da so dnar zastonj dajal v radarje in ostalo sranje :p
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Hvalabogu, da poznam vse vukojebine po Lj in sem bil doma v 1h05min šel ob 15.45 prišel 16.50 (normalno potrebujem 40min)
cheer.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
ni mi jasno kako ne morjo tistih banan pospravt od 11h dopoldne do zdele
ne, ni mi jasno
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Dlje časa traja pospravljanje, več ur lahko cestarji opravičjo, zarad tega ne bo treba naredit enga dela, k ga odlašajo že zelo dolg časa....pa s temi zažganimi bananami je treba previdno ravnat, najbrž jih odpelat s posebnim tovornjakom d ne bo komu kj zadišalo...
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
jaz se ne cudim prevec, na kitajskem naredijo 36km viseci most v 5 letih, pri nas pa v 5 letih 3 kilometre predora pod sentvidom ali pa obnovimo 5km avtocest.


ampak je lepo rekel tisti podjetnik zadnjic na tv... pri nas mladine ne boste videli postopati po mestu, pri nas vsi delajo!

to je bila dobra stran komunizma
smirk-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Če bi bil aluminij bi takoj prišlo 15 starih mercedesev, cigani hop ven in v pol ure bi vse počistili.
Zdaj pa resno: a v tej državi obstajajo bagerji ali ne? Madona, je tko težko z bagerjem zriniti tiste klinčeve banane na kup, jih naložiti na kiperja in odpeljati?
Takšne situacije le dokazujejo, da prometna politika v Sloveniji sploh ni pripravljena na takšne primere, bodisi z zadosti prepustnimi stranskimi cestami, bodisi zelo aktivno ekipo cestarjev. Da pa bi DARS poskrbel za info table povsod, tudi na obvoznici pa je itak znanstvena fantastika. Vse se je zabilo, ker ljudje niso vedeli, kaj se dogaja. Marsikdo bi potegnil službo ali šel na par pijač in bi bil kolaps manj izrazit. Tako pa raje kupujemo blesave oklepnike, pomembne stvari pa niso narejene.
Prav dober je tudi sistem obveščanja preko Radia Slovenija. Namesto cigu migu muzike in slaboumnih špikerjev bi raje večkrat povedali, kaj se dogaja na cestah. Tako pa nič oziroma preredko.

Slovenija je dobesedno banana republika. Banane ležijo še po cestah in blokirajo celo državo. Pa toliko majmunov je v tej državi, da me res čudi, zakaj jih niso pograbili.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
z bokom je pocil vanj. najbrz je kaksen sms spet tipkal ali bral knjigo (redno delo teh soferjev med voznjo) in je z desnim bokom vozila malce prevec na desno privijugal...
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
in tuki na Alterju je zbiralisce slovenskih veleumov,

jaz bi bil zlo vesel, ce bi namesto foromskega nakladanja tudi v resnici kaj postorili na bolje

kajti genialci kot ste, bi vse probleme resli z levo roko
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
zato imamo pa tebe. visek samozagledane intelektualnosti, pardon kvazisamointelektualnosti
hysterical-1.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Za upati je le, da so v svojih službah u nulo zorganizirani in pridni da se kar kadi za njimi.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.722
145
63
hja kolega, treba je najprej javni razpis ven dat za zbiranje ponudb izvajalca za odvoz banan. Zadevo bo dobilo kako italijansko podjetje, ki bo s ceno 1 MIO EUR najcenejše. Potem je seveda še 30dni časa za pritožbo itd. itd.

lp
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
dej no, kake pa coolpower klati?
bos reku, da pametne?
un bi bagerje prvleku pa kiperje, pa ne vem se ka?

kak pa? s helikopterjem?

kolone povsod un bi pa tesko mehanizacijo na motorjih prpelu?
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Folk, ne veste kakšen karambol je to bil in kakšna je njegova potencialna nevarnost. Glede na to kar sem videl, je bila ogrožena podtalnica, zato morajo gasilci ravnati karseda previdno. Zatorej je tovrstno odvažanje poškodovanih vozil počasno.

BTW. Takih, ki so se pa po obvozih vozili z raznoraznimi benđolami kot šerifi, je bilo pa enostavno preveč. So še oni extra zajebal obvoze.

Pa nehite se že prepucavat med sabo. Ste k eni loleki
stupid-1.gif