Program za kreiranje DVD menu-ja...

raners

Majstr
4. mar 2008
2.722
369
83
Pozdravljeni.

Zanima me, kateri program je najbolj preprost in dovolj učinkovit za izdelavo DVD-ja z začetnim menujem?

Stvar je taka: mama je imela abrahama in nam je kamerman dal na DVDju film, ki ga je posnel (z začetnim menijem, na katerem je možno izbrati samo film - torej ena 'ikona'). Imamo pa tudi dosti slik in bi rad posnel vse skupaj na en DVD.

Torej, izdelal bi rad DVD, na katerem bi se najprej pokazal meni, kjer bi imel dve 'ikoni' (eno sliko za predvajanje filma in eno za gledanje slik). Prva bi začela predvajati film, druga pa bi odpirala slike (eno za drugo, kot nek 'slideshow').

Ali je to možno in s katerim programom je to najbolj preprosto? Bilo bi tudi fajn, če obstajajo kaki tutoriali ali celo video vodiči, kako se to naredi v tistem programu..

Če imate kakšne predloge, bi vam bil zelo hvaležen. Probal sem že v "Sony DVD Architect", vendar še zaenkrat nisem uspel narediti nič uporabnega.

Lep pozdrav.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
učinkovit je sigurno Adobe Encore. Res pa je, da ni ravno najbolj eazy. Bo pa sigurno tudi največ tutorialov za njega.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Jaz imam s temle izkušnje. Kar uporabna zadeva in čisto simpl
smile-1.gif