PRODAM

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Bilo bi lepo, če bi imeli temo, kjer bi bila namenjena izključno oglasom. Torej, če imate doma kakšen kos opreme ali sestavine, ki jo ne potrebujete več, jo pa mogoče kdo drug potrebuje. Torej, da začnem.

PRODAM

2x plastični balon iz PET materiala, prostornina enega balona je 5 galonov.

Cena enega balona je 7€, prevzem možen med tednom v Ljubljani.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Se vidi da si neprisoten na forumu.
2457160-Zajetaslika.JPG
 

Priponke

  • 2457160-Zajetaslika.JPG
    2457160-Zajetaslika.JPG
    37 KB · Ogledi: 319

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Imaš prav. Obiskujem samo pivovarski del foruma. Bom sporočil adminu naj zbriše to temo in oglas bom prestavil v drugo temo.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Meni se pa ne zdi tvoja ideja slaba...pač tole je konec koncev pivovarska oprema in kdor forum obiskuje izključno v pivovarske namene tega nebi opazil...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Opozoril sem iz vljudnosti da obstoja tema ; prodam. Nimam nič proti da se za prodajo odločite drugače vseno pa si sam izjavil da;Bilo bi lepo, če bi imeli temo, kjer bi bila namenjena izključno oglasom. .
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm hm... po svoje razumem potrebo po ločeni temi, a je prav oglasom že namenjen ločeni del foruma. Glede na to, da je odsek "pivovarstva" nov, bi mogoče vseeno probali malo ločit zadeve. Razmišljam...

Če imamo eno temo namenejno oglasom me skrbi, da bo zmeda. Ker se ne bo vedelo, kaj je prodano, kaj se prodaja, komentarji bodo en čez drugega...

Za to predlagam, da vsak, ki želi kako stvar prodati le-to vpiše na ustrezno mesto (Oglasi-prodam-razno) in da se vseeno obdrži tule ENA tema, kamor se vsak, ki prodaja kaj "pofočka" v enem stavku in z linkom, na samem oglasu pa po tem lahko kdor hoče komentira.

Ostalo bom brisal, ker mislim da imamo vsi željo po tem, da zadeve ostanejo kar se da urejene.

Mnenja?

Lp
Peter
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Jest pa mislim, da je tole eden najbolj obiskanih delov alterja, zato predlagam, da tale tema lepo ostane.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Mislim, ce imamo lahko v prodam avtomobilizem, pa mobilna.... Pa imenjte se pivovarstvo. Je problem to narediti? Zakaj bi zadevo dali pod ostalo, ce je po vasem mnenju v tem delu najvec obiska.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik Bolfenk2020 pravi:
Jaz sem, da ostane ta tema. Mene ne zanimajo cpu-ji, ssd-ji, karburatorji..., ampak...

Kdaj bomo spet nabavljali skupinsko sode? Kupil bi dva corny-a ali.ce kdo proda 30l keg?


Lp, b

P.s.: kaj to naj grem vedno iskat med ostale teme prodam/kupim? Ste padli na glavo?
Ali pa smo pocasi prerasli Alter, ker niti admini nimajo vec posluha za nas?

No no
13.gif


Mogoče ne bereš prav pozorno, ampak dal sem na DEBATO. In če pozorno pogledaš, imam "A" v oblačku, ergo(?), brisal ti nisem še nič (ker se mi ne zdi potrebno), torej ne vem čemu neka nastrojenost proti... ?

Kar se mene tiče se lahko tudi tu piše vse, samo ne poj jabmrat, da se piše en čez drugega
priden.gif


Pač pravim, da se dajmo zmenit in da se drži enega sistema.
zmaga.gif
 

Bolfenk2020

Pripravnik
16. dec 2014
299
0
16
Maribor
www.facebook.com
Cena:

1 sodček ali več po 50 EUR
5 sodčkov ali več po 40 EUR
10 sodčkov ali več po 30 EUR
komplet dve sklopki + 4 objemke + 3m cevi: 10 EUR
vse je ball lock, sodček ima zraven pokrov z ventilom.
Cene so vključno z DDV.
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
No kot sem že rekel, obiskujem samo pivovarski del foruma, ker nimam časa gledat ostale kotičke alterja
smile-1.gif

Če bo zdaj tema živa imam pa še nekaj stvari, ki jih imam za prodat.

1x kroglični ventil s colskim navojem in iz INOX materiala seveda.