Prodaja avta v času "korone"

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hehe a se noben ni bil na moto partyjih. A mislite, da malinovc pijejo in recepte za piskote delijo med seboj. Lol keri nadebudni ocetje.
 
  • Haha
Reactions: Ginginova

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Dokler so na moto zborih so vsi junaki. Domov grede se jih pa že polovica vpiše med jokice in bedake.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
853
113
Ja, pa drzava / zavarovalnica resuj... Nimam nic proti motoristom, sam zal tako je. Dokler se ne zgodi vsi pametni, ko pa v bolnci lezi (ziv, ce ma sreco) je pa mal drgac. Poznam, vidu, vem kaj govorim. Tko da ne bi o pametnih ockih, ce sam to se nisi.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Eh to so kompleksi. Baba ga je dala na čevelj, zdej pa špila frajerja, kok je on kao obljši od unih v vezi :evil:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
En tehnicni detajl si spregledal, da sem jaz dvignil roke. Ce bi odsla ona, bi mi se otroke pobrala. Lol spet zavistnezi. Pejt raj grmovje obrezovat al pa gredo štihat.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Ja, pa drzava / zavarovalnica resuj... Nimam nic proti motoristom, sam zal tako je. Dokler se ne zgodi vsi pametni, ko pa v bolnci lezi (ziv, ce ma sreco) je pa mal drgac. Poznam, vidu, vem kaj govorim. Tko da ne bi o pametnih ockih, ce sam to se nisi.
No kako je? Ker po mojem opazovanju so se motoristi od moje mladosti konkretno spremenili. Sedaj se marsikateri (verjetno lolek, ki ne upa prehitevat, a ne?) vozi celo v koloni, včasih je pa to vse letelo mimo kot sneta sekira. Sedaj ali so se tisti že pobili ali pa je res kaj bolje.
Se pa še sem in tja, ampak zelo redko, najde kakšen bedak, ki misli, da je na dirki, samo take verjetno slej ko prej sreča matilda.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jest ga rad dam na zob, samo ko sem z motorjem pa ne. Že en pir te naredi "pogumnega", enih par pa sploh.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
ksz...

mene pa zdej zanima kam so poniknili vsi tisti, ki so mislili oz. še mislijo da je virus sproduciran namenoma
Še dlje...po eni strani, narava hopefully ne zna tako pametnega virusa skup spravit, da najprej čaka toliko dni, da nakužiš druge ljudi...človek pa tudi ne zna tega skup spravit :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.070
113
cene bodo padle cez kaksen mesec ko bo potrebno kakšen kredit/fafo poplačat, pa ne bo šlo.... ker ne bo od nikjer vzet...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ce se boste bolj pocutili, vam lahko jaz ob prodaji svojega zaracunam euro solidarnosti in mi nakazete na TRR ali posljete sms. Ker ga bom verjetno prodal, odvisno kako se bo odpletala situacija. Biznis je, samo delati ne smem.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Viper, ne.

Odgovor ministrstva

Spoštovani,

skladno s sprejetim Odlokom o začasni prepovedi izvajanja tehničnih pregledov in drugih postopkov v zvezi z registracijo motornih vozil ter dela v tahografskih delavnicahso vsi tehnični pregledi prepovedani, prav tako ni mogoča registracija vozil, če jim je prometno dovoljenje preteklo pred nastopom odloka. V primeru, da vozilom preteče prometno dovoljenje tekom veljave odloka, se le-ta avtomatično podaljša do 16. aprila oz. v primeru podaljšanja odloka, do njegovega preklica. Glede registracije novih vozil, znotraj ministrstva za infrastrukturo potekajo pogovori o morebitnem dovoljenju za registracijo vozil na daljavo, saj v primeru novih vozil tehnični pregled ni potreben. Kot rečeno pa pogovori še potekajo in do morebitnega sprejetja ukrepa velja splošna prepoved tehničnih pregledov in registracije vozil.

Državljani se lahko z vprašanji obrnejo neposredno na klicni center ministrstva (01) 478 8512 ali email naslov mzi.koronavirus@gov.si za ukrepe povezane s koronavirusom. Prav tako predlagamo, da redno spremljate novice ministrstva za infrastrukturo za morebitne nove informacije glede registracije novih vozil.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Prepis na občini pa ni mogoč? zaprte ustanove katere opravljajo tehnične preglede in podaljšujejo registracije, nikjer pa ni navedeno, da je postopek onemogočen tudi na občini..