Problemi s sosedo in njenim avtom

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Znova, ker ti res ne potegne...
Če to redno počne, se tega zaveda in se ji za to gladko jebe...

Je popolnoma vseeno kakšne so poškodbe. Gre se za objestnost
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
..............atentata na lastnika.........
Nekateri bi tako reševal.
pa ti zapri kure. Njegove, ampak pri sebi. Bo jih hitro prišel iskat. Naslednjič mu jih pa ne vrni in trdi da so tvoje...
al pa atentat na kure...
evil.gif
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Tako je sumica. V "najboljšem primeru bom investiral delo in € v ograjo. Ko bo stala bo pa rekel, da kaj mi je, ker postavljam zid med najine sosedske odnose.
Tudi jaz bi butal z vrati in nepravilno parkiral in še kaj, da mi bodo sosedje končno pripravili parking, ki bo samo zame (torej rezerviran v gneči).
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Zanimivo, da predlagaš popolnoma neuporabno rešitev in še misliš, da si hudo pameten zraven.

Tvoj predlog je, naj se dogovorijo kdo kam parkira. V večini blokov ni dovolj prostih parkirnih prostorov, da bi se kaj takega sploh lahko dogovoril. Drugič je polovica stanovalcev pametnih kot ti in bodo rekli, da se oni že ne bodo nič dogovarjali, ker so pač taki, da jim je nagajanje bistvo dneva. Tretjič tvoja ideja celo ob idelanih pogojih (ravno prav parkplacov in vsi so za) pade v vodo takoj ko imaš več kot le eno butalko z vrati (kakšna super besedna zveza) in ti zmanjka idej kam bi jo selil, da ne bi delala škode.

Torej skupno vzeto si predlagal nekaj popolnoma neuporabnega. In vse to bi ti počel (dogovarjanje, seljenje avtov, sestanki,...) samo zato, ker je ena ali par ljudi v bloku JEBIVETROV, ki se jim kao ne da dopovedat, da se z vrati tuje avte NE BUTA??? Si resen? Vse to ti je lažje kot na en ali drugi način ženski zabiti v glavo, da ni sama na svetu in naj drugo imetje pusti pri miru?

Važno, da si Ti rešil vaš problem in ste se zmenil in si džek. In sedaj se cel svet da rešiti tako kot ste se zmenili vi. Jah, ne da se a ne? Zato se problem ne rešuje z obračanjem sveta okoli problematične osebe, da ne bo delala škode, pač pa se točno tej osebi vbije v glavo nekaj discipline in je mir.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
jezni sosed, vsakič, ko boš šel mimo njenega stanovanja, brcni z nogo v vrata, da se ji vsaj malo oddolžiš. Sej veš, ona je prestopila prag tvoje svobode, pa ga prestopi tudi ti.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Lej, tudi jaz sem že (nenamerno) butnil v druga vrata in počutil sem se slabo, pa se ni poznalo nič. Iz tega razloga ima moj otrok zaklenjena vrata in jih sam ne more odpret, ker nima občutka in bi na parkirišču odprl vrata na stežaj še preden jaz pridem okoli in seveda lahko butnil v soseda.
Jaz se zavedam, da to početje uničuje moja in sosedova vrata in naredim kar lahko, da se temu ognem. Verjemi, če moreš, da sem že lezel v avto na drugi strani, ker je nekdo parkiral preblizu mene. Vsekakor pa nisem butal z vrati in se stiskal notri, če je bilo preozko. Torej sem zaveden človek in ne želim škodovati drugim, kot ne želim, da kdo drug škoduje meni. Zato mi gredo na k. jebivetri, ki o tem ne razmišljajo, saj so avti ja brez duša in nič vredni in bodo zbijali z vrati kot jim paše, drgnili, tolkli, praskali, ni pomembno, saj so vse kante.

In enak princip obnašanja imajo povsod drugje na drugih področjih. Pa kaj, če projekt ne uspe, saj so še drugi. Pa kaj, če sem zakuril pol bajte, ker sem zaspal s čikom, saj je bila stara in se bo že obnovilo. Pa kaj, če je mulec padel in si razbil glavo, ker sem bil prelen mu nataknit čelado, se bo že zacelilo, pa kaj, če otroci ne bodo imeli dejavnosti v šoli, ker nisem podpisal, da plačam 20 eur, saj je ne rabijo, jaz pa rabim za čike. Itd, itd. itd.

Pa, če še kdo v tej temi reče, da se gre o vratih avta, je tudi tumpast
grin1.gif

aplauz.gif


Tudi za ostale poste.

Sam, če je le prostor (pred recimo trgovino) parkiram raje malo dlje, kjer je več praznih parkirnih mest. Pa ne, da bi se sekiral zaradi avta ker se ne, ampak da grem komod ven in noter. Kulturo parkiranja vidiš tudi po tem, ko se ti kdo pripelje pred bajto in parkira počez ter zasede 3 parkirišča. Sem že razmišljal, da bi nabavil barvo in narisal parkirna mesta.
grin1.gif
[cenzura], parkiraj tako da še lahko kdo drug, če slučajno pride.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Lej, tudi jaz sem že (nenamerno) butnil v druga vrata in počutil sem se slabo, pa se ni poznalo nič. Iz tega razloga ima moj otrok zaklenjena vrata in jih sam ne more odpret, ker nima občutka in bi na parkirišču odprl vrata na stežaj še preden jaz pridem okoli in seveda lahko butnil v soseda.
Jaz se zavedam, da to početje uničuje moja in sosedova vrata in naredim kar lahko, da se temu ognem. Verjemi, če moreš, da sem že lezel v avto na drugi strani, ker je nekdo parkiral preblizu mene. Vsekakor pa nisem butal z vrati in se stiskal notri, če je bilo preozko. Torej sem zaveden človek in ne želim škodovati drugim, kot ne želim, da kdo drug škoduje meni. Zato mi gredo na k. jebivetri, ki o tem ne razmišljajo, saj so avti ja brez duša in nič vredni in bodo zbijali z vrati kot jim paše, drgnili, tolkli, praskali, ni pomembno, saj so vse kante.

In enak princip obnašanja imajo povsod drugje na drugih področjih. Pa kaj, če projekt ne uspe, saj so še drugi. Pa kaj, če sem zakuril pol bajte, ker sem zaspal s čikom, saj je bila stara in se bo že obnovilo. Pa kaj, če je mulec padel in si razbil glavo, ker sem bil prelen mu nataknit čelado, se bo že zacelilo, pa kaj, če otroci ne bodo imeli dejavnosti v šoli, ker nisem podpisal, da plačam 20 eur, saj je ne rabijo, jaz pa rabim za čike. Itd, itd. itd.

Pa, če še kdo v tej temi reče, da se gre o vratih avta, je tudi tumpast
grin1.gif

aplauz.gif



parkiraj tako da še lahko kdo drug, če slučajno pride .

Pa zakaj bi še kdo prišel , če je že on tam
evil.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Zanimivo, da predlagaš popolnoma neuporabno rešitev in še misliš, da si hudo pameten zraven.

Tvoj predlog je, naj se dogovorijo kdo kam parkira. V večini blokov ni dovolj prostih parkirnih prostorov, da bi se kaj takega sploh lahko dogovoril. Drugič je polovica stanovalcev pametnih kot ti in bodo rekli, da se oni že ne bodo nič dogovarjali, ker so pač taki, da jim je nagajanje bistvo dneva. Tretjič tvoja ideja celo ob idelanih pogojih (ravno prav parkplacov in vsi so za) pade v vodo takoj ko imaš več kot le eno butalko z vrati (kakšna super besedna zveza) in ti zmanjka idej kam bi jo selil, da ne bi delala škode.

Torej skupno vzeto si predlagal nekaj popolnoma neuporabnega. In vse to bi ti počel (dogovarjanje, seljenje avtov, sestanki,...) samo zato, ker je ena ali par ljudi v bloku JEBIVETROV, ki se jim kao ne da dopovedat, da se z vrati tuje avte NE BUTA??? Si resen? Vse to ti je lažje kot na en ali drugi način ženski zabiti v glavo, da ni sama na svetu in naj drugo imetje pusti pri miru?

Važno, da si Ti rešil vaš problem in ste se zmenil in si džek. In sedaj se cel svet da rešiti tako kot ste se zmenili vi. Jah, ne da se a ne? Zato se problem ne rešuje z obračanjem sveta okoli problematične osebe, da ne bo delala škode, pač pa se točno tej osebi vbije v glavo nekaj discipline in je mir.
Ja. Če ti tako praviš. Očitno sem pametnejši da sem zadeve rešil. Ko predlagam enako, pa žališ, da sem "pameten, pa đek ". Hebe se meni za vaša vrata in probleme , ki jih imate stanovalci blokov. Sam si napisal, da je zmeraj eden ali več jebiverov v bloku. Vem. Ampak nobeden med te jebivetre ne šteje sebe. Pa bi se moral. Če bi prebral moje izjave, bi prebral tudi, da sem napisal, da ne zagovarjam te ženske, ker se tako ne dela. Da pa iz čisto ljubega izzivanja tolče po drugih vratih, pa ne verjamem.
OK. Moja rešitev je za vas neuporabna. Mi dol visi. Če nimate parkirnih prostorov, je potem vaš problem. Pa si tolčte po avtih, ker drugače ne bo šlo. Zdaj ona, čez en teden drugi, čez mesec tretji.... itd. Kako lahko potem vsi parkirate, če ni dovolj parkirnih prostorov?? To, da si tolčete z vrati po avtih, smo že ugotovil. A boste še začel plezat eden po drugem??
To, da sem đek, ker sem sam rešil in da se da svet rešiti tako, je zraslo v tvoji glavi. V Slo se še enga bloka ne da rešit, kaj šele ulico. Butajte si z vrati še naprej.
PS. V tujini (Švabariji)imajo že nekaj časa zraven stanovanja tudi svoje parkirišče. In ni ga,, ki bi si upal na tujega zapeljati. Pa zadeva laufa... brez problema. Sem osebno videl. Ja.... pr Slovenčkih pa nikakor ne... samo kriči se... "nimaš pravice".
Citat:
In vse to bi ti počel (dogovarjanje, seljenje avtov, sestanki,...) samo zato, ker je ena ali par ljudi v bloku JEBIVETROV,
s tem stavkom, si pojasnil, da so/ste vsi isti. Seljenje avtov??? fackkk... kam?? 2-5 naprej..nazaj Je problem? Sestanki?? ja.... pri jebivetrih imaš lahko konferenco, pa ne bo nič.... Kr butajte dalje..... tud kleparji in ličarji morjo živet.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Tole kar si sedaj sproduciral nima ne repa ne glave, ne nobene logike, tako, da se niti ne da komentirat žal. Jaz ne butam nobenemu, drugi tudi meni ne, ker pač živim v lastni hiši. Vsekakor pa dobro poznam bloke in situacije pred njimi kot tudi mentaliteto xx ljudi v bloku.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
oo... seveda ima. Rep in glavo. Samo prebrati in razumeti treba. Je problem? Pa priznat, da ste/so si sami krivi za takšno napol urejeno stanje.
Kolk poznaš stanje ne vem in me ne zanima. Vem kolk poznam jaz. In to sem napisal. Sledi nadaljne butanje. Srečno
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Ne, tole kar si skozlal zgoraj dejansko nima ne repa ne glave, niti pametnega bistva. Sem pa vesel zate, da ti razumeš
smirk-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
2x si napisal isto. Sem pa napisal čist razumljivo. Je problem razumeti prebrano?
Razumem ja, da si napisal - sami jebivetri
Glava:
Lej, sumica.... midva lahko nabijema še xx strani, kter je bolj pameten, pa kter bolj butast. Žalit zmeraj začne tisti, ki mu zmanka arumetov. Ko nima kam, pa žalitve. Ja in začel si ti.
Bistvo:
Jaz sem povedal svoje, kako smo nekoč rešili brez nekih dogovarjanj posebnih in sestankov , celo konferenc.... ti pa praviš, da je to popolnoma neuporabno, ker se najdejo sami jebivetri. Prav. Torej rešitve ni in se bo to butanje nadaljevalo. V tem primeru je menda ta problem ta ženska, vendar, ker je takšnih polno se bo našel drugi, ko tej ženski dopoveste. Celo več drugih. Mogoče bo samo eden, ki ne bo butal... ostali pa vsi. Vse to zato, ker se parkira po sistemu, kdo je prej, kdo je močnejši, kdo je glasnejši, kdo ima manjšega, kdo ima večjega.... bla bla bla
Avto ti lahko poškodujejo kjerkoli. Pred trgovino, službo, ..... pred blokom, bi pa lahko obstajal nek red za stanovelce. Tudi če ni dovolj prostora za vsako stanovanje 2 avta.
Rep.
Kot je nekdo prej omenil kokoši. Kokoši so in glede na prostor bodo šle tam, kjer je prostor, Tud po sosedovem vrtu (ali vratih) Če pa ta prostor omejiš oz. določiš (ogradiš-na zgornjem primeru označiš ali določiš) se pa možnost prehajanja v tuje zmanjša ali preneha.
Zaključek.
Če so pa sami jebivetri, pa vse to postane "neuporabno" (tak si napisal).

PS. Bo zdej šlo?
V postu je možnost slovničnih napak, tako da se prosim ne zgovarjati, da kaj ne razumeš zdaj zaradi tega,
Lp
smile-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Kot je nekdo prej omenil kokoši. Kokoši so in glede na prostor bodo šle tam, kjer je prostor, Tud po sosedovem vrtu (ali vratih) Če pa ta prostor omejiš oz. določiš (ogradiš-na zgornjem primeru označiš ali določiš) se pa možnost prehajanja v tuje zmanjša ali preneha.

Kdo "mora" postaviti ograjo? Lastnik kokoši ali oni, ki ga motijo kokoši na svojem?
17758-icon_confused.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
lastnik naj bi imel svojo lastnino na svojem.
Vse ostalo je motenje posesti ali delanje škode tretji osebi
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Ni poanta v plehu ampak v uničevanju njegove lastnine. Nihče nima pravice uničevati tvojo lastnino ali se odločiti, da meni pa nekaj ni tako pomembno in mi lahko zadevo malo opraska. Pridem mimo tvoje bajte in malo popraskam fasado? Boš tudi štel v "obrabo"? Ti pridem malo podrgnit ograjo ali ženo mogoče? Pač obraba, jebat ga.

Veliko bolje bi živeli, če bi se vsi zavedali drugih ljudi in njihovih stvari in jih ne bi ignorantsko uničevali, kot pa, da bi morali vsi požirati take neumnosti in se delati lepe, ter šteti škodo v "obrabo".

Mislim, da k temu ni kaj dodati. Odlično napisano
467716-post_slo.gif
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Če te sosedove kokoši motijo si postavi ograjo.
Sosed bo sicer nevesel, ker ji jim omejil svobodo gibanja.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Torej jaz si naštimam 35 krav in njihova prosta volja je, da se raje sprehajajo po sosedovem vrtu in očitno ni moja odgovornost kravam omejiti svobodo, pač pa to morajo narediti ostali, ker jih moti, da je moja krava pri njemu?
confused-1.gif
Vrhunska JEBIVETER logika res.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Glede na vse komentarje tukaj si ti edini, ki ne razumeš. Poleg še kakšnega neuravnovešenega. Ampak dobro, da si pri sebi siguren, da razumeš
smirk-1.gif