problemi; prikaz ure, default shranjevanje...

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Včeraj sem nekaj šaril po ppc. Naložil in preizkusil sem par programov. Aparat je omnia.
Še sam ne vem kako se mi je to zgodilo.
1. Namreč ko sem kliknil na tisto zgornjo uro, ki se prikazuje v vsaki odprti mapi(skupaj v vrsti s signalom in baterijo) je normalno pokazalo neke zadeve. Potem sem čudno prijel aparat in sem nekje na ekranu prst držal na mestu. Ta mala digitalna ura se je spremenila v analogno. In je tak mali krogec zdaj tam gor - vidi se praktično nič. Prebrskal sem vse živo in ne najdem, kje bi lahko nastavil nazaj na digitalno uro. Je pa zadeva res moteča.
2. Na kameri sem poizkušal nastaviti default lokacijo shranjevanja, vendar mi ponudi samo celoten spomin - "my storage", in po defaultu daje slike v DCIM in potem še v nek podfolder. Jaz pa bi v tem storagu naredil svojo mapo "slike" in bi raje videl, da jih tja noter meče, ker se mi zdi bolj pregledno. Ampak opcije, kjer bi si to izbral pač ni... Edino, če bi preimenoval mapo DCIM, vendar bo še vedno potrebno 2 mapi odpirati, da vidim slike.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Problem 1.

Očitno, ko držim stylus na urici se mi izpiše neka opcija, ki bi lahko bila analogno/digitalno. Ampak problem je v tem, ker se mi ta opcija pokaže samo za trenutek in potem kar nekam izgine, vklopi se pa start
uf-1.gif

Občutek imam, da je vse čudno, odkar sem včeraj nalagal tiste programčke za vreme, pa urejanje, alarme ipd gor
rolleyes-1.gif

Soft restart sem tudi že dal, pa je vseeno enako. Na today screen sem dal samo original stvari iz telefona. Ampak nič ne pomaga, da bi dobil tisti zavihek, kjer bi spremenil na digitalno.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
če še nimaš kaj preveč porihtanega telefona, naredi hard reset pa še vse enkrat ponovi. Sem pa probal držat na uro in res na kratko pokaže v moje primeru analouge. Probaj stisnit in z se z stajlusom na hitro premakni na digital, brez da ga dvigneš iz ekrana
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Sem živce izgubil s to uro. Sem gonil stylus gor pa dol, da se je kar kadilo
grin1.gif

In potem je sledil kar hard reset, ker itak nimam ne vem kaj gor poštimanega... Sedaj je ok.

Skrbi pa me, ker bi si rad dal kak programček gor - npr za vreme od spb. Potem bi rad nekaj, da mi rojstne dneve prikaže ipd. Mogoče še kakšen program za profile... Se mi zdi, da se je telefon začel čudno obnašat, ko sem to imel gor naloženo.